NA ŻYWO 21.00 - STREAM ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB - O ZGNILIŹNIE MORALNEJ W III R.P !!21 sierpnia 2019
15 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Jak USA DYMOkratyzują Wenezuelę

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Wenezuelski minister komunikacji i informacji Jorge Rodríguez powiedział na sobotniej konferencji prasowej w Caracas, że w ciągu ostatnich dwóch miesięcy z zagranicznych kont Wenezueli zniknęło ponad 30 mld dolarów.

“W ciągu ostatnich dwóch miesięcy skradziono ponad 30 mld dolarów” – mówił minister, którego cytuje telewizja państwowa.

Jak dodał, stało się tak na polecenie Waszyngtonu. “Aktywa, które Wenezuela ma w różnych bankach, są wywożone. Dzieje się tak na polecenie administracji Trumpa” – podkreślił Jorge Rodríguez.

W styczniu doradca prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego John Bolton napisał na “Twitterze”, że Biały Dom skupia się na tym, żeby pozbawić dochodów prezydenta Wenezueli Nicolasa Maduro.

„Cały czas korzystamy ze wszystkich instrumentów, żeby pozbawić nielegalny reżim Maduro źródeł dochodu, a także zapewnić tymczasowemu prezydentowi Guaido i narodowi Wenezueli niezbędne środki i wsparcie, aby przywrócić państwu demokrację” — napisał Bolton.

https://wolnemedia.net/30-mld-dolarow-zniklo-z-zagranicznych-kont-wenezueli/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: