NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1168 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
32 Przepowiednie / proroctwa dotyczące XXI wieku. wojny , kataklizmy i nie tylko ...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Przebywanie wśród marud i malkontentów jest szkodliwe dla naszego zdrowia psychicznego

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Narzekanie to niestety narodowy sport Polaków. „Szkoda gadać”, „Bywało lepiej” czy „Weź nie pytaj, weź się przytul” – to chyba najpopularniejsze odpowiedzi na pytanie, co tam u nas słychać. Ci, którzy mają mimo wszystko trochę pozytywniejszy stosunek do świata, wolą więc nie wnikać, żeby nie zapoczątkować lawiny narzekań. Często jednak narzekacze z krwi i kości wcale nie potrzebują zachęty czy zainteresowania ze strony drugiej osoby, żeby dać upust swym frustracjom. A to, jak się okazuje, ma na odbiorcę nie najlepszy wpływ.

Znalezione obrazy dla zapytania negatywni ludzie zdjecie

Narzekanie, kolokwialnie rzecz ujmując, wwierca się bowiem w nasz mózg i robi tam niezłą rozróbę. Dotyczy to zarówno sytuacji, kiedy to my non-stop jojczymy na cały świat, jak i właśnie tej, gdy ktoś z naszego otoczenia jest źródłem tego negatywnego przekazu. Okazuje się, że podczas wysłuchiwania czyjegoś marudzenia w naszych mózgach uwalniane są hormony stresu, które uszkadzają połączenia neuronalne znajdujące się w obszarach odpowiedzialnych za rozwiązywanie problemów i inne funkcje poznawcze.

Znalezione obrazy dla zapytania negatywni ludzie zdjecie

Przez ten stres nasze ciało i umysł w samozachowawczym odruchu ustawia są w stan alertu – istnieje przecież coś negatywnego, obiekt narzekań, który musimy mieć na uwadze.

– To jest tak samo szkodliwe jak bierne palenie – komentuje Jon Gordon, autor książki „Nie narzekaj! Pozytywne sposoby pozbycia się negatywnej energii w pracy”. Wtóruje mu Trevor Blake, który napisał „Three simple steps” – poradnik biznesowy, który porusza temat niwelowania tych negatywnych emocji w pracy. Biznesmen nie ukrywa, że nie toleruje narzekania wśród swoich podwładnych. Jeśli ich na takim procederze przyłapie, to dostają tylko jedną szansę na poprawę.

Podobny obraz

Za drugim razem – wylatują. Wydaje się, że to nieco surowe podejście, biorąc jednak pod uwagę analogię do palenia – zakaz marudzenia w firmie zdaje się mieć jakiś sens.

Tym bardziej, że wysłuchiwanie narzekań prowadzi do tego, że sami zaczynami negatywnie oceniać otaczającą nasz rzeczywistość. To zjawisko tłumaczy dr Travis Bradberry, autor bestsellera „Inteligencja emocjonalna 2.0”. Naukowiec zwraca uwagę na to, że nasz mózg ma tendencję do odzwierciedlania nastroju osób, z którymi spędzamy czas. Odpowiedzialne są za to neurony lustrzane, które normalnie są bardzo przydatne – generują w nas pokłady empatii. W tym jednak wypadku sprawią, że przejmujemy te negatywne zachowania, fundując sobie podwójną dawkę stresu – jako odbiorca i nadawca niefajnych emocji. A przede wszystkim – tracimy radość życia, zaczynając widzieć je jako pasmo rozczarowań i nieprzyjemnych sytuacji.

Znalezione obrazy dla zapytania negatywni ludzie zdjecie

Co więc możemy zrobić, żeby się bronić przed negatywnymi skutkami bombardowania tą negatywną energią? Badacze tematu radzą, by w miarę możliwości odizolować się od narzekacza. Jednak nie zawsze to możliwe. Dlatego też powinniśmy przyjąć postawę wdzięczności, czyli skupiania się na pozytywach życia.

Podobny obraz

 

https://dobrewiadomosci.net.pl/30600-przebywanie-wsrod-marud-i-malkontentow-jest-szkodliwe-dla-naszego-zdrowia-psychicznego/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Przebywanie wśród marud i malkontentów jest szkodliwe dla naszego zdrowia psychicznego

  1. cudze mysli maja wplyw na nasze i odwrotnie, na dluzsza mete jedynym rozwiazaniem jest zmiana towarzystwa, z kim przystajesz takim sie stajesz, jest wiele przyslow na ten temat, wiec nie jest to jakies nowe odkrycie ale ludzie czesto zapominaja na jakim swiecie zyja.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: