NA ŻYWO 21.00 - STREAM ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB - O ZGNILIŹNIE MORALNEJ W III R.P !!21 sierpnia 2019
15 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Polska nie uznaje władzy Izraela nad Wzgórzami Golan …

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Według nieoficjalnych informacji uzyskanych w MSZ przez TOK FM, Polska nie uznaje władzy Izraela nad Wzgórzami Golan i ma w tej sprawie takie samo stanowisko jak Unia Europejska. W czwartek prezydent USA Donald Trump oświadczył na Twitterze, że 52 lata po tym, jak Wzgórza Golan zostały zajęte zbrojnie przez Izraelczyków, Stany Zjednoczone powinny oficjalnie uznać je za część Izraela. Deklarację ze strony Trumpa skrytykowały władze Syrii, Rosji, Iranu i Ankary, których zdaniem nie służy to uregulowaniu konfliktu, ale jeszcze bardziej go zaognia. Również w Europie wybrzmiały podobne głosy. Francja i Niemcy uznały, że takie działanie byłoby sprzeczne z prawem międzynarodowym. Szef Rady Europejskiej Donald Tusk powiedział w piątek w Brukseli, że Unia Europejska podtrzymuje swoje stanowisko w sprawie Wzgórz Golan i nie uznaje zwierzchnictwa Izraela nad tym obszarem.

Warszawa jak dotąd nie zajęła oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Reporter radia TOK FM dowiedział się jednak w piątek w MSZ, że Polska nie uznaje władzy Izraela nad Wzgórzami Golan i ma w tej sprawie takie samo stanowisko jak Unia Europejska.

Media: Polska nie uznaje władzy Izraela nad Wzgórzami Golan i podziela stanowisko UE

Aż trudno uwierzyć, że grupa zadaniowa pis się odważyła mieć inne zdanie niż nasz największy sojusznik !! Co prawda nasz największy sojusznik jest na smyczy u naszego najdroższego sojusznika. Czy to tylko takie krygowanie się „naszych” dla niepoznaki ? czy może koś w w Unii sięgnął do archiwum po „przekonujące” papiery ? Czas pokaże ….

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: