"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 21,00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI vs ADOLF KUDLIŃSKI22 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Polska nie uznaje władzy Izraela nad Wzgórzami Golan …

Our Reader Score
[Total: 2 Average: 5]

Według nieoficjalnych informacji uzyskanych w MSZ przez TOK FM, Polska nie uznaje władzy Izraela nad Wzgórzami Golan i ma w tej sprawie takie samo stanowisko jak Unia Europejska. W czwartek prezydent USA Donald Trump oświadczył na Twitterze, że 52 lata po tym, jak Wzgórza Golan zostały zajęte zbrojnie przez Izraelczyków, Stany Zjednoczone powinny oficjalnie uznać je za część Izraela. Deklarację ze strony Trumpa skrytykowały władze Syrii, Rosji, Iranu i Ankary, których zdaniem nie służy to uregulowaniu konfliktu, ale jeszcze bardziej go zaognia. Również w Europie wybrzmiały podobne głosy. Francja i Niemcy uznały, że takie działanie byłoby sprzeczne z prawem międzynarodowym. Szef Rady Europejskiej Donald Tusk powiedział w piątek w Brukseli, że Unia Europejska podtrzymuje swoje stanowisko w sprawie Wzgórz Golan i nie uznaje zwierzchnictwa Izraela nad tym obszarem.

Warszawa jak dotąd nie zajęła oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Reporter radia TOK FM dowiedział się jednak w piątek w MSZ, że Polska nie uznaje władzy Izraela nad Wzgórzami Golan i ma w tej sprawie takie samo stanowisko jak Unia Europejska.

Media: Polska nie uznaje władzy Izraela nad Wzgórzami Golan i podziela stanowisko UE

Aż trudno uwierzyć, że grupa zadaniowa pis się odważyła mieć inne zdanie niż nasz największy sojusznik !! Co prawda nasz największy sojusznik jest na smyczy u naszego najdroższego sojusznika. Czy to tylko takie krygowanie się „naszych” dla niepoznaki ? czy może koś w w Unii sięgnął do archiwum po „przekonujące” papiery ? Czas pokaże ….

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: