NA ŻYWO 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI I J/C - JAK ZACHOWA SIĘ POLICJA I WOJSKO GDY WPROWADZĄ REALIZACJĘ ACT 447 - POPRĄ NARÓD CZY BĘDĄ BRONIĆ ZDRAJCÓW!20 czerwca 2019
2 godziny temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Odlot Borusewicza: Święto Chrztu Polski jest antyeuropejskie

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Podczas środowej (20.03.2019) debaty w Senacie nad ustawą o ustanowieniu Święta Chrztu Polski obchodzonego 14 kwietnia, wicemarszałek Bogdan Borusewicz (PO) wygłosił kuriozalne przemówienie, w którym dowodził, że ustanowienie tego święta ma wydźwięk antyeuropejski i nie służy wzmocnieniu chrześcijaństwa.

Znalezione obrazy dla zapytania Bogdan borusewicz zdjecie

„Ja nie mam takiego wrażenia, że Polakom trzeba przypominać o chrzcie Polski, ja nie mam też takiego wrażenia, że tego typu uchwała uchroni nas od wszystkiego. Ja już wiem, o co chodzi, bo zastanawiałem się, o co chodzi w tej uchwale, kilkuzdaniowej zresztą. Otóż, chodzi zapewne o to, żeby dać odpór temu zgniłemu Zachodowi, zdeprawowanej Unii Europejskiej. Dlatego ta uchwała ma sens i dlatego powstała. Nie tędy droga! I nie jest to droga wzmocnienia chrześcijaństwa w Polsce. Na to wzmocnienie chrześcijaństwa w Polsce pracuje bardzo ciężko m.in. papież Franciszek. I nawet po to, żeby wzmocnić to chrześcijaństwo, przyjechał tutaj niedawno, w ubiegłym tygodniu, sekretarz stanu Parolin, kardynał Parolin. Bo ci, którzy rządzą w Kościele polskim, nie są zapewne nadzwyczaj chrześcijańscy. Dlatego przyjechał” –  oświadczył Borusewicz.

Rafał Ślusarz@slusarzrafal

Kuriozalne wystąpienie marsz.B.Borusewicza.
Ustanowienie Święta Chrztu Polski uznał za akt skierowany przeciwko Unii Europejskiej

Mój komentarz: Dlaczego Borusewiczowi tak bardzo przeszkadza ustanowienie Święta Chrztu Polski? Przecież to właśnie chrzest był aktem włączającym Polskę do cywilizacji łacińskiej i czyniącym z niej pełnoprawnego członka „rodziny europejskiej”. Gdyby Mieszko I nie zdecydował się na przyjęcie chrztu, Polski po prostu by nie było. Czy Borusewicz tego nie rozumie? A może doskonale to rozumie i dlatego sprzeciwia się ustanowieniu tego święta? Kanclerz Merkel wezwała państwa członkowskie UE do zrzeczenia się suwerenności, więc nie należy świętować rocznicy wydarzenia, które było nie tylko aktem religijnym, ale również aktem politycznym umożliwiającym zbudowanie państwa polskiego. W eurokołchozie nie ma miejsca na takie manifestacje polityczno-religijne.

zrodlo:https://wprawo.pl/2019/03/21/odlot-borusewicza-swieto-chrztu-polski-jest-antyeuropejskie/?

3 thoughts on “Odlot Borusewicza: Święto Chrztu Polski jest antyeuropejskie

  1. Popier**lony zbuk !!! i jego morale : od 2007 roku do stycznia 2013 r. marszałek Senatu aż 713 razy latał na trasie Warszawa-Gdańsk, a jego podróże rejsowymi samolotami kosztowały podatników prawie 400 tys.Zdarzało się, że marszałek leciał w trakcie posiedzenia Senatu do Gdańska, by… wyprowadzić psa na spacer. Bo akurat nie miał kto tego zrobić.

  2. No tak, ten masoński krecik Bergoglio na pewno pracuje ciężko, żeby wzmocnić chrześcijaństwo.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: