NA ŻYWO 21.00 - STREAM ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB - O ZGNILIŹNIE MORALNEJ W III R.P !!21 sierpnia 2019
15 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

„Filozofia” Antysemityzmu.

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Nowe rodzaje totalitaryzmów:

  • Dzisiejsza mutacja komunizmu: antykulturowy marksizm
  • Ideologia antysemityzmu

mają wiele cech wspólnych. Jedną z nich jest chęć uzyskania dominacji i zniszczenia cywilizacji łacińskiej. Z tego właśnie powodu na celowniku są Polacy, którzy jako naród przechowują w swojej kulturze i tradycji wartości sprzeczne z powyższymi ideologiami. Aspekt walki cywilizacji jest istotny z tego względu, że nie ma możliwości integracji pomiędzy cywilizacją łacińską a cywilizacją żydowską. Obydwie wykluczają się wzajemnie w stopniu całkowitym.

Antykulturowym marksizmem zajmuje się pan Krzysztof Karoń, który w kontekście ustawy 447 powiedział:

Chodzi o terytorium i nieruchomości, które będą przynosić dochód gangsterom.

Ja  w ramach skromnego wstępu do tematu zajmę się odmianą rasizmu (1) głoszonego światu w formie „filozofii” antysemityzmu.

 „Filozofia” Antysemityzmu. Cechy ideologii totalitarnej

Głoszona przez Żydów przez wiele lat „filozofia” antysemityzmu nabrała dziś cech ideologii totalitarnej. Korzystając z przemyśleń Hanny Arendt trzeba zauważyć rozpoczęte już procesy.

Jedna dla wszystkich definicja antysemityzmu i w dalszej perspektywie, jeden światopogląd z naciskiem na wyjątkowość holocaustu w historii świata.

Monopol informacyjny i propagandowy. Kontrolowanie wszelkiej działalności kulturalnej, nadzór nad środkami masowego przekazu, cenzura wydawnictw pod kątem braku lub występowania antysemityzmu.

Do tego prowadzą postulaty różnych stowarzyszeń żydowskich, w tym Międzynarodowego Sojuszu na rzecz Pamięci o Holokauście (International Holocaust Remembrance Alliance- IHRA). Żydzi chcą, aby ich definicja antysemityzmu obowiązywała powszechnie na całym świecie – każdego pojedynczego człowieka,  każdą instytucję i każde państwo. Niestety, Polska jest członkiem IHRA od 1999 roku. Jest także państwem, które zaakceptowało deklarację teresińską, dlatego jest głównym obiektem roszczeń w ramach ustawy447.

Dlaczego Polska?

Dyrektor Komitetu Żydów Amerykańskich (AJC) w Europie Simone Rodan-Benzaquen podczas celebracji związanej z otwieraniem w Warszawie, biura tego komitetu powiedziała:

Wybraliśmy Polskę, ponieważ z oczywistych względów jest centralnym miejscem w regionie Europy Środkowej. Jest też centralnym miejscem dla judaizmu na świecie, ale także dla Żydów amerykańskich, którzy mogą powrócić w Polsce do korzeni judaizmu.

Każdy w miarę bystry nie antysemita zauważy, że tzw. walka z antysemityzmem to żydowska metoda na wyłudzenie od Polski i od innych państw ogromnych sum pieniędzy. Żydzi życzą sobie przeznaczenia rocznej opłaty w wysokości 0,02% PKB na walkę… z antysemityzmem. Kto będzie otrzymywać te pieniądze możemy się domyślić.

Warto już dziś zadać sobie pytanie, dlaczego państwo polskie zwraca mienie bezspadkowe nowym, powstającym Gminom żydowskim, a więc tym żydom, którzy nie mając tytułu prawnego do tego majątku, wykupują za grosze ziemię i nieruchomości na miejscu starych przedwojennych gmin żydowskich? Czy Polska w ten sposób zaczęła spłacać haracz?

Żydowska definicja antysemityzmu: Link

“Koniec antysemityzmu”: Link

To, co Żydzi nazywają holocaustem jest faktem historycznym, lecz jest także jednym z wielu przypadków ludobójstw popełnionych przez lewicę. Nie widzę żadnych przesłanek, aby akurat tę zbrodnię czcić w sposób szczególny, nadając temu rangę wyjątkowości. Narzucanie przez Żydów poddańczych form celebracji jest wyjątkową bezczelnością. Dla nas jako Polaków ważniejsze jest ludobójstwo popełnione na naszym narodzie. Podobnie jak dla Ormian tureckie ludobójstwo lub dla Ukraińców zbrodnia Stalina na terenach Ukrainy i okolic, gdzie zagłodzono na śmierć 6–10 milionów ludzi.

Tyle tytułem wstępu, jako zachęty do refleksji. Ubolewam, że większość Polaków, ogłuszona medialnym klangorem nie znajduje czasu nawet na myślenie, nie wspominając o działaniu.

______________________________________________________________________________________________________________

1) Netanjahu: “Izrael nie jest państwem wszystkich swoich obywateli. Zgodnie z przyjętym podstawowym prawem narodowym Izrael to państwo narodowe Żydów – i tylko ich”.

Współczesne rodzaje totalitaryzmu: ideologia antysemityzmu

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: