KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

MATEUSZ PISKORSKI NAGRANIE Z WIĘZIENIA – DO POLAKÓW

3 thoughts on “MATEUSZ PISKORSKI NAGRANIE Z WIĘZIENIA – DO POLAKÓW

  1. JEST PYTANIE NA PYTANIE ZEBY BYC DOBRYM ROBOTNIKIEM FIZYCZNIE PRACOWAC ŁOPATĄ TO POTEM MOZNA BYC BRYGADZISTA GRUPY MISTRZEM ZEMIOSTWA RUSZANIA ŁOPATA A POTEM KIEROWNIKIEM DZIAŁU A POTEM DYREKTOREM CZY PREZESEM FIRMY DANEJ A POTEM MOZNA BYC POLITYKIEM POSŁEM =SENATOREM = MINISTREM = PREMIEREM = PREZYDENTEM PANSTWA UWAGA ZNAJACYM SPRAWY ZYCIA PROSTEGO NARODU NP POLSKIEGO . UWAGA A DO POLITYKI PANSTWA POLSKIEGO PO 1989R STOŁU OKRAGŁEGO ZDRADY NARODU POLSKIEGO DOSZLI OSOBY WYSZKOLONE PRZEZ UKŁAD UŁOZENIE POLITYKI EUROPY PANSTWA POLSKIEGO POTEM UNNI EUROPEJSKIEJ WE WSI ZYDOWSKIEJ WIES BRUKSELA= NP AGENT BOLEK ZWANY LECH WAŁENSA = ODPOWIEDZ W LINKU TYM == WWW LEJBA COCHNE CAŁY FILM PL.=NA 30/50 LAT DO PRZODU PROSZE PAMIETAC NIKT NIKT NIE ODDAŁ NP UKŁADU WARSZAWSKIEGO I DOJNEJ KROWY ZNACZY PANSTWOWEJ GOSPODARKI POLSKI ZA DARMO = GDZIE DO 1995R JUZ W WOLNEJ PODOBNO DEMOKRATYCZNEJ POLSCE NIESTETY STAŁY ROSYJSKIE BOMBKI ATOMOWE W KARZDYM POLSKI MIESCIE A NIESTETY BYŁY PRODUKOWANE TE BOMBKI ATOMOWE W HUCIE STALOWA WOLA BO BO BYŁA PRZYKRYWKA I BYŁA FABRYKA === A=== I FABRYKA ===B== GDZIE PRODUKOWANO SPRZET WOJSKOWY NIE TYLKO DLA ROSII ZNACZY ZWIAZKU RADZIECKIEGO A TEZ DLA PANSTW UKŁADU== NATO== CHOC BYŁA ZIMNA WOJNA EKONOMICZNA ALE CUZ PIEDIADZ I GIEŁDA FINANSOWA ŁOLD STRIT Z NEW YORK = UWCZESNEJ ALDONY WDOWSKIEJ POWSTANCA WARSZAWSKIEGO KATOLICZKI / PUZNIEJSZEJ ZYDÓWKI= BO WYSZŁA ZA MAZ ZA WSPÓŁ WŁASCICIELA GIEŁDY ŁOLD STRIT Z NEW YORK PROSZE PAMIETAC ZE CAŁY PRZEMYSŁ NA SWIECIE == ZBROJENIOWY == MA JEDNEGO UWAGA KSIEGOWEGO A WŁASCICIELE TO SA RODZINE UKŁADY ZYDÓW ROTHSCHILD Z BANKU FRANKFURCKIEGO MEN Z NIEMIEC NO CUZ JAK SPIEWA W PIOSENCE = ODPOWIEDZ TO LINK TEN === DO ZŁOBU DO ZŁOBU ANDRZEJ ROSIEWICZ PL. =A NARODY SWIATA CZY BIAŁY/CZY CZARNY JAK SA NIE POSŁUSZNI DANEMU UKŁADOWI HANDLOWEMU W DANYM PANSTWIE SWIATA CZY ELITA POLSKA TEZ SAMOLOTU TU 154 TRAGEDIA SMOLENSKA ==== TO ELEMINUJA TO BYŁO WIDAC NIE POSŁUSZNYCH KARAJA =TAK JEST OD POCZATKU CAŁEGO SWIATA =A CO DO PANA MATEUSZA PISKORSKIEGO SZKODA MI TEGO CHŁOPAKA NIE PILNOWAŁ NIE BYŁ POSŁUSZNY ZAPEWNE UKŁADOM EKONOMICZNYM SWIATA EKONOMI BANKOWEJ TO GO SUPER DELIKATNIE USUNELI TAK SIE ROBI JAK WYWIADOM EKONOMICZNYM DANYCH PANSTW SIE PRZESZKADZA A NARODY TO MY JESTESMY TO TYLKO MOZEMY SOBIE POKRZYCZEC POPISA A UKŁAD ZYDOWSKI RODZINY DAWIDA ROTHSCHILDA I TAK BEDZIE MACHAŁ PALCEM DLACZEGO ZAPYTACIE BO MA W PANOWANIU SWOIM CAŁY SWIAT FINANSIERY PO PROSTU === ZŁOTA = PLATYNOWA MONETE OD BOGA =A JEST JEDEN BUG TO ====PLATYNOWY 1 GROSZ SWIATA === JAK KOMUS SIE UDA GO PODNIESC 1 GROSZA PLATYNOWEGO = KTÓRY NAZYWA SIE POLSKI NP == TYTAN = TO TEN PRAWOWITY DZIEDZIC TYCH ZIEM ZNACZY AUGUSTÓW WIES ŁAZAZE SUWAŁKI = WIES PUNSK Z POWROTEM WSZYSCY PODWŁADNI PREMIER IZRAELA BABCI GOŁDY MEJER URODZONEJ W WSI PUNSK BEDA ZYDZI KŁANIAC SIE O KAWAŁEK HLEBA PODOBNO HISTORIA I NATURA WRACA DO PRAWOWITEGO TEZ DZIEDZICA TYCH ZIEM POZDRAWIAM PANSTWA SERDECZNIE K.RD. Ps MÓWIĘ PRAWDE .

  2. nie zanosi sie na to, ale Polacy zawsze wierzyli w cuda wiec im dluzej wierzymy w cud to tym wieksze prawdopodobienstwo ze w koncu cud sie stanie ale co poza cudem to trudno powiedziec.

  3. Te władze się kompromitują, ale widzą to tylko nieliczni. Te kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którzy siedzą w sieci (na odpowiednich stronach) a nie przed telavivzorem.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: