KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

STANISŁAWOWI MICHALKIEWICZOWI GROZI BEZDOMNOŚĆ ! STRACI MIESZKANIE – APELUJE O POMOC

dodam to bo to właśnie chodzi o tę sprawę

6 thoughts on “STANISŁAWOWI MICHALKIEWICZOWI GROZI BEZDOMNOŚĆ ! STRACI MIESZKANIE – APELUJE O POMOC

 1. rzeczywiście wiadomość wielce osobliwa chciałam cos wpłacic na podane przez p. Stasia konto . Ale ???? może to żydowska prowokacja???

 2. No to Stasiu odpada. Musimy sobie radzić bez niego. I poradzimy sobie.
  Może podziałali na niego najnowszą bronią? Może przez fale 5G kazali mu to powiedzieć i nagrać?

 3. News mnie rozpierdolił … sam nie wiem czy płakać czy śmiać się .
  Albo naszemu ”trybunowi ludowemu” odbiło , co dość często się zdarza w tym wieku – zacz skończył 71 lat – albo robi z nas zwykłych debili … chcąc coś wysondować lub ugrać .

  Nasz Drogi Stasinek do biednych raczej nie należy co widać z licznych nagrań dokonanych (chyba) u niego w domciu .

  W swoich prelekcjach nie raz robił sobie bekę z kodziarstwa i innych kodomitów … zbierających kasiejkę na alimenciarza Kijowskiego … a tu , masz babo placek , nasz Stasinek sam o wsparcie prosi .

  Pan Stasinek mając 71 wiosenek nie ma co liczyć na żadne kredyty … ale ma przecież dwie córy i dwóch zięciów (ba , jedna nawet mieszka w JANKESLANDZIE) , oni mogą zaciągnąć kredyt pod hipotekę , po spłacie ”chałupka” przechodzi na ich własność … nasz Stasinek nie weźmie przecież ”chałupki” do grobu … a więc ” … wszystko w rodzinie , nic poza rodziną , nic przeciw rodzinie … ”

  Na wyrwanie kasiejki od gawiedzi lepszym pomysłem byłaby prośba o wsparcie ze względu na pilną operację ratującą życie Naszemu Stasinkowi … ten ”lepik” na muchy byłby idealny .

  … ale , niech tam … Stasinek niech próbuje .

 4. Ja czegoś tu kurwa nie czaję .
  Ktoś kto jeździ po świecie od 25 lat oraz w latach wcześniejszych pracował poza krajem w wieku 77 lat nie dorobił się własnego mieszkania?!!
  Bardzo lubię Pana Michalkiewicza ale w latach 1990-2000 w Polsce kupienie mieszkania to był wielki chuj. Wykupy chodziły za kilka tys zł. Rozumiem że Pan Michalkiewicz mieszka w Warszawie i tam sytuacja mogła być inna ale to nie znaczy że nie można było kupić mieszkania w Pcimiu Dolnym czy innej dziurze. A teraz ludzie kurwa puenta .
  Wszyscy pasjonujemy się wykładami wielce inteligentów , czytamy ich książki itp. itd ale koniec końców to zwykli ludzie mają więcej oleju w głowie i lepiej wiedzą co jest ważne.
  Zwróćcie uwagę na to że Pan Michalkiewicz ostatnio wrócił z kilkutygodniowej wycieczki po Australii i oceani. A Kurwa ręce mi opadają a zarazem śmiać mi się chce jak pomyślę że byle matoły radzą sobie lepiej od „ELYTY”.
  Pozdrawiam

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: