NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Trybunał UE: Niemcy mogą odsyłać imigrantów do innych krajów UE

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Imigranci ubiegający się o azyl w Niemczech mogą zostać deportowani do innego kraju UE także wtedy, kiedy system opieki społecznej jest w nich gorszy – zdecydował Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

Prowizoryczne lokum dla uchodźców we Włoszech

Prowizoryczne lokum dla uchodźców we Włoszech

Niemcy mają prawo odesłać imigranta ubiegającego się o azyl do innego kraju UE nawet wtedy, jeśli system opieki społecznej jest w nim gorszy i wykazuje braki. Nie może go przekazać tylko wtedy, gdy braki te są znaczne – orzekli sędziowe Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) w Luksemburgu. Taka sytuacja miałaby miejsce, gdyby ubiegający się o azyl nie mogli zaspokoić swoich potrzeb w zakresie odżywiania, mycia i zakwaterowania, przez co narażone zostałoby ich zdrowie psychiczne lub fizyczne.

Znalezione obrazy dla zapytania obozy uchodzcow w europie zdjecia

Według sędziów wielkie ubóstwo lub poważne pogorszenie warunków życia nie osiągają tego progu, jeśli nie są związane z ekstremalnymi trudnościami materialnymi prowadzącymi do nieludzkiego lub poniżającego traktowania.

Niemcy pytają o interpretację przepisów

Tłem orzeczenia TSUE jest kilka przypadków, w których niemieckie sądy zwróciły się do Trybunału w Luksemburgu o interpretację unijnych przepisów dotyczących azylu.

Obóz dla uchodźców Moria na wyspie Lesbos (Grecja)

Obóz dla uchodźców Moria na wyspie Lesbos (Grecja

W jednym z przypadków pochodzący z Gambii mężczyzna miał zostać deportowany do Włoch, ponieważ złożył tam wniosek o azyl. Deportacja nie powiodła się, bo mężczyzny nie było w mieszkaniu. Później Gambijczyk twierdził, że wydalenie go jest niedopuszczalne, ponieważ warunki we Włoszech dla osób ubiegających się o azyl i warunki życia uchodźców wykazują poważne braki.

Dlatego sąd administracyjny Badenii-Wirtembergii zwrócił się do TSUE o interpretację zasad dublińskich. Ponadto sędziowie chcieli wiedzieć, jakie przepisy mają zastosowanie, jeżeli osoba ubiegająca się o azyl, która ma zostać deportowana z Niemiec, ukrywa się i de facto nie może zostać odesłana do innego kraju. Według danych ministerstwa spraw wewnętrznych w 2018 roku prawie 34 tys. takich deportacji zakończyło się fiaskiem. W ponad połowie przypadków imigranci ukrywali się.

Zasada wzajemnego zaufania

Według konwencji dublińskiej uchodźca składa podanie o azyl w pierwszym kraju, do którego trafił. Migranci, którzy podróżują dalej, mogą zostać w ciągu sześciu miesięcy odesłani do kraju UE, do którego przybyli na samym początku.

MSW, Niemcy tylko w ograniczonym zakresie lub wcale nie odsyłają teraz na Węgry, do Grecji i Bułgarii. Nie ma bowiem gwarancji, że postępowanie wobec imigrantów w tych krajach jest zgodne z prawem UE.

Znalezione obrazy dla zapytania obozy uchodzcow w europie zdjecia

  • oboz dla uchodzcow na Lesbos

Trybunał Sprawiedliwości UE wskazał,że europejski system azylowy opiera się na zasadzie wzajemnego zaufania oraz że można zakładać, że decyzje wobec imigrantów podejmowane są przez kraje UE w zgodzie z Kartą Praw Podstawowych.

 

Znalezione obrazy dla zapytania flaga unii europejskiej zdjecia

 

zrodlo:https://www.dw.com/pl/trybuna%C5%82-ue-niemcy-mog%C4%85-odsy%C5%82a%C4%87-imigrant%C3%B3w-do-innych-kraj%C3%B3w-ue/a-47976182

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: