NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
3 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Rafal Orlowski na live……

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

2 thoughts on “Rafal Orlowski na live……

  1. Monologi w jadacych samochodach, zagluszane silnikiem, jakajacy sie prezenter co dwie secundy belkocze yyyyyyyy dalej trzy slowa i znow yyyy to jest akt lekcewazenia potencjalnego widza, sluchacza. Obawaim sie ze to jest anty-polska dywersja kiedy wrzuca sie takie intelektualne smieci na Youtube. My na swiecie zostajemy zawaleni taka niedojrzala zgnilizna i nolens volens musimy odrzucac b. wiele przeslan, bo przeciez nawet emeryt emigrant co to „placze za Polska caly dzien” nie ma mozliwosci przekopac sie przez to barachlo.

  2. zadajemy pytania: dlaczego w centrum katolickiej Polski na polskim rondzie warszawskim zamiast ogromnej kotwicy Polski Walczacej stoi palma jerozolimska palma zwyciestwa?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: