NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

NAGRANIE ZE STRZELANINY W NOWEJ ZELANDII BIJE REKORDY YOUTUBE’A I FACEBOOKA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

INTERNET

Nagranie ze strzelaniny w Nowej Zelandii bije rekordy YouTube’a i Facebooka

Z jednej strony zdecydowanie i stanowczo potępiamy zamachy terrorystyczne, jak ten ostatni na meczety w nowozelandzkim Christchurch, a z drugiej nasza wrodzona ciekawość każą nam oglądać te makabryczne wydarzenia.

No bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że tak ogromne serwisy, jak YouTube, Twitter, Reddit i Facebook, nie mogą sobie poradzić z usuwaniem nagrań z tego wydarzenia, które biją przy okazji kolejne rekordy popularności. Mowa o wideo z kamerki, którą miał na sobie zamachowiec, żeby na żywo streamować w sieci swoje makabryczne morderstwa. Zapytacie, kto chciałby to oglądać?

Okazuje się, że najwyraźniej wiele osób, bo wspomniane serwisy musiały uruchomić dodatkowe narzędzia, żeby poradzić sobie z kolejnymi uploadami. Nie wystarczyło automatyczne oznaczanie i usuwanie filmów przez algorytmy wyszkolone w tym celu i pomoc ludzkich moderatorów, bo osoby wrzucające materiał do sieci oznaczały go w specyficzny sposób (wystarczyło zatytułować go Nowa Zelandia, żeby system nie zobaczył nic podejrzanego), więc np. YouTube ostatecznie wyłączył w ogóle opcję wyszukiwania najnowszych uploadów.

Trzeba przy tym pamiętać, że YouTube od lat regularnie udoskonala swoje algorytmy i te potrafią już skutecznie wyszukać i oznaczyć ok. 70% wideo zawierających przemoc czy treści ekstremistyczne w ciągu 8 godzin od uploadu. Co więcej, serwis na tym nie poprzestaje i wciąż korzysta z pomocy ludzi i w samym tylko 2017 roku deklarował, że zatrudni ok. 10 tysięcy osób do moderowania wrzucanych do serwisu wideo. Niestety po raz kolejny okazuje się, że to wciąż zbyt mało… a może w dzisiejszych czasach po prostu nie da się zrobić więcej?

To coraz bardziej prawdopodobny scenariusz, bo jak dowiadujemy się od Facebooka, który w związku z ostatnimi wydarzeniami miał podobne problemy jak YouTube, w ciągu 24 godzin od tragicznej strzelaniny w Christchurch usunął w sumie 1.5 mln nagrań ją dokumentujących, z czego 1.2 mln już podczas próby uploadu. Niestety także i tu część z nich dostała się do sieci, bo wrzucający robili wszystko, żeby nagrania nie zostały automatycznie oznaczone i usunięte, np. edytowali je, ale koncern w końcu poradził sobie i z nimi.

Przypominamy, że tragiczne wydarzenia rozegrały się w miejscowości Christchurch w Nowej Zelandii, gdzie zabójca zaatakował dwa meczety pełne wiernych – na skutek jego działań zginęło 50 osób, a kilkadziesiąt innych zostało rannych. Terrorystą okazał się Brenton Tarrant, były instruktor fitness i prawicowy działacz, który w sobotę został postawiony przed sądem i usłyszał zarzut morderstwa, kolejna rozprawa w jego sprawie odbędzie się 5 kwietnia, wtedy też powinniśmy dowiedzieć się, jaką karę przewidział dla niego sąd.

Źródło: GeekWeek.pl/engadget, fudzilla

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

9 thoughts on “NAGRANIE ZE STRZELANINY W NOWEJ ZELANDII BIJE REKORDY YOUTUBE’A I FACEBOOKA

 1. Tam w Nowej Zelandii tez tubylcy nie rządzą jak i u nas. Za granie w quake’a nie ganiają jeszcze? I jak tu nie wierzyć w to co mówi Marek…?

  1. NO tego video nie obejrzysz już wpisywanie ……… za chwilę materiał jak nowozelandzka policja sciga ludzi po całym świecie za osadzanie tego filmu w necie .

   1. I wszystko jasne, nie chcą pokazywać tego ludziom bo facet bezproblemowo w środku miasta wyjebal na tamten świat prawie 50 osób i nikt w tym mu nie przeszkodził a policja ma nas chronić. Ludzie żyją w takiej kurewskiej ignorancji skoro broń zabija to dlaczego tego faceta posadzą do więzienia a nie broń z której strzelał? Prawo do posiadania broni powinno być przyrodzone i tylko w szczególnych wypadkach zabronione gdyby chocby jedna osoba wyciągnęła broń i strzeliła do gościa to ten jakby nie oberwał to napewno by spierdalal aż by się za nim kurzyło. To nowo zelandzki rzad trzeba do pierdla posłać i każdy rzad który odbiera ludziom prawo do posiadania broni czyli prawo do bronienia siebie i innych.

    1. Daj spokoj, nie wierz bezgranicznie we wszystko co widzisz na tym filmiku. To bardziej przypomina doomopodobna gre niz prawdziwy atak. Facet zostawia otwarty bagaznik auta wyladowany6 bronia i nikt na to nie zwraca uwagi? W tle gra muzyka Arthura Browna „Crazy world – fire”. https://www.youtube.com/watch?v=FaHEusBG20c
     Wszystko to przypomina bardziej ponury zart anizeli rzeczywistosc.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: