NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

19.03.19 NA ŻYWO 20.00 „JAK POLACY SZUKAJĄ SOBIE PANA ! I CZYM SIĘ KIERUJĄ W TYCH WYBORACH

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

11 thoughts on “19.03.19 NA ŻYWO 20.00 „JAK POLACY SZUKAJĄ SOBIE PANA ! I CZYM SIĘ KIERUJĄ W TYCH WYBORACH

  1. Kto mógłby to zrobić ?? ktoś namaszczony przez „środowisko” !! przecież biedronek nie jest samodzielny !!

  2. Po takich dociekaniach na drugi dzień 15 nieletnich oskarżyłoby Cię o gwałt… i do pierdla być poszedł !! Albo o szpiegostwo , jak Piskorskiego i bez wyroku przesiedziałbyś kilka latek !!

  3. Karakanowi to pasuje tak samo jak Po to jest zmowa działają razem bo inaczej po tych słowach biedronki raz dwa by go i jego partię na czynniki pierwsze rozłożyli skoro mają przepis w podstawie prawnej konstytucji

  4. Powiem coś jeszcze… 90% głosujących nie ma pojęcia o programie tego na kogo głosują !! Wybory są potrzebne politykom, aby uzyskać legitymizacje do stołka !!

  5. Jestem w 99% pewna, że nikogo nie zainteresowała jego wypowiedź !! Może pojedyncze osoby. Biedronek jeździ po kraju sam, albo deleguje partnera Śmieszka i poparcie jest… są weseli i przymilni i to wystarcza ! Dodatkowo jest jeszcze antyklerykałem, a to jest na topie !

  6. Dlaczego jest milczenie w tej sprawie? bo każdy ze słyszalnym głosem robi to samo !!! A społeczeństwu to lata !! nawet nie mają o czymkolwiek pojęcia !!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: