KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Obecny spór polsko-żydowski został ukartowany – Ks Natanek.

sa w Polsce tacy jak Jack Caleib, ale co z tego? Polacy sa glupi do kwadratu. oni wiedza co sie dzieje i co sie swieci, ale maja to gleboko w dupie, do takich mowic to jak grochem o sciane, jak zwykla mowic moja babcia. rownie dobrze mozna nauczac wyzszej matematyki stado baranow na Podhalu.

 

5 thoughts on “Obecny spór polsko-żydowski został ukartowany – Ks Natanek.

  1. Pani Zofia Piepiórka w swoich filmach też mówi że jest inna przyczyna najazdu na Polskę nisz geopolityczna w naszym pojęciu. Ta Pani mówi o czwartej cywilizacji, o wojnie obcych na Ziemi, o tym że każda cywilizacja miała swojego Chrystusa, ale i tak doprowadziła do zniszczenia, zagłady całej cywilizacji, o tym że Chrystus drugiej cywilizacji jest pochowany na naszych, polskich ziemiach i przez to Zło, czyli iSRAel i inni tak atakują Lechię. W sumie ciekawie rozprawia Pani Zofia. Wszystko się trzyma kupy, co jest najważniejsze. Na podstawie swoich wizji przemawia, co się niektórym na pewno nie spodoba. Ale nawet ci którzy ją wyśmiewają (jak Natanka) nie mogą być w 100 % pewni że ona nie ma racji. Bo prawda może leżeć głębiej niż nam się wydaje.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: