KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

NA ŻYWO DZIŚ 18.03.19 M.MACIAK CW24 TV + NIESPODZIANKA !!

 

W Nowej Zelandii aresztowano nastolatka za to, że udostępnił wideo z zamachu.

Został tymczasowo aresztowany i osadzony w areszcie śledczym bez prawa kaucji. Podobno według ich prawa grozi mu 14 lat więzienia. Jeżeli to prawda to świat zwariował.

https://viralvideo.pl/l/yPwiXQY2Je

New Zealand Jails Teen for Sharing Mosque Shooting Video Online — Faces 14 Years in Prison

4 thoughts on “NA ŻYWO DZIŚ 18.03.19 M.MACIAK CW24 TV + NIESPODZIANKA !!

  1. i tutaj sie nie zgodze z panem Maciakiem,bo gdyby były wybory np.we Włocławku,w ktorych pan Maciak stałby naprzeciwko Biedronia,to czy wypowiedziałby sie tak samo,ze to tylko mniejsze zło?

  2. pamietam jak jack juz kiedys pisałes ze Kresowianie to nawet 6 milionow szabel,ale czy tamci ludzie sa swiadomi co sie dzieje i co zrobic zeby staneli jak mur?

  3. Dziekuje,ale czy nie boi sie pan,ze Biedron,ktory jak na razie niewyraznie opowiada o zrodłach finansowania swojej partii,po wyborach nagle objawi sie jako umiarkowany volksdeustch jak Tusk?

  4. Pytanie do pana Maciaka: Co sadzi o rosnacej w siłe Konfederacji panow Brauna,Korwina Winnickiego i od niedawna jak słysze takze Kresowian? Jaki wynik przewiduje i czy sam wiaze z nia nadzieje i czy zamierza ja jakos wspierac lub wyeksponowac? Pozdrawiam

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: