NA ŻYWO 21.00 - STREAM ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB - O ZGNILIŹNIE MORALNEJ W III R.P !!21 sierpnia 2019
15 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Jaka cisza w mediach …..

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ
C
Kilkaset osób uczestniczy w warszawskim proteście rodziców przeciwko deklaracji LGBT+. Demonstranci domagają się od prezydenta stolicy wycofania się z zapowiedzi wprowadzenia do szkół edukacji seksualnej opartej na standardach WHO.

Protestujący mieli transparenty takie jak: „Stop manipulacji, dewiacji, pedofilii”, „Stop LGBT”, „Wychowanie tak, indoktrynacja nie”, „Nie róbcie z polskich szkół sodomy”, „Ręce precz od naszych dzieci”.

– Standardy edukacji seksualnej to jest przygotowanie ofiar dla pedofilii i to właśnie szykują nam rzadcy warszawy. Myśleli, że nikt tych standardów nie przeczyta i na szczęście stało się inaczej  – mówił  Mariusz Dzierżawski, jeden z organizatorów manifestacji.

– Nie ma na to zgody! Takie rzeczy od kilkudziesięciu lat dzieją się na zachodzie dlatego, że klasa polityczna zdradziła rodziców, zdradziła dzieci. Żeby do tego nie dopuścić w Polsce potrzebna jest samoobrona rodziców – dodał.

– Tutaj jest mnóstwo rodziców. Też mam czwórkę dzieci w przedszkolach i w szkołach w Warszawie. Naszą rolą, prawników jest obrona przed tym, co szykuje dla nas Warszawa  – powiedział Jerzy Kwaśniewski z Ordo Iuris.

http://arch.telewizjarepublika.pl/protest-w-warszawie-nie-robcie-sodomy-z-polskich-szkol3939,77630.html

Dlaczego tylko kilkuset rodziców wzięło udział w proteście ? Czyżby reszta  należała do „nowoczesnych i postępowych” ?  czy może jest im ganc egal kto i czego będzie uczył ich dzieci ??

One thought on “Jaka cisza w mediach …..

  1. Mają wyjebane.Czy kibice Legii byli na wiecu,przecież tez mają dzieci?Nie byli.Czy kibice Śląska Wrocław protestowali przeciw tablicy biskupa Szeptyckiego na Uniwersytecie?Nie,nie protestowali,mają wyjebane!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: