"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 21,00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI vs ADOLF KUDLIŃSKI22 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Jaka cisza w mediach …..

Our Reader Score
[Total: 2 Average: 5]
C
Kilkaset osób uczestniczy w warszawskim proteście rodziców przeciwko deklaracji LGBT+. Demonstranci domagają się od prezydenta stolicy wycofania się z zapowiedzi wprowadzenia do szkół edukacji seksualnej opartej na standardach WHO.

Protestujący mieli transparenty takie jak: „Stop manipulacji, dewiacji, pedofilii”, „Stop LGBT”, „Wychowanie tak, indoktrynacja nie”, „Nie róbcie z polskich szkół sodomy”, „Ręce precz od naszych dzieci”.

– Standardy edukacji seksualnej to jest przygotowanie ofiar dla pedofilii i to właśnie szykują nam rzadcy warszawy. Myśleli, że nikt tych standardów nie przeczyta i na szczęście stało się inaczej  – mówił  Mariusz Dzierżawski, jeden z organizatorów manifestacji.

– Nie ma na to zgody! Takie rzeczy od kilkudziesięciu lat dzieją się na zachodzie dlatego, że klasa polityczna zdradziła rodziców, zdradziła dzieci. Żeby do tego nie dopuścić w Polsce potrzebna jest samoobrona rodziców – dodał.

– Tutaj jest mnóstwo rodziców. Też mam czwórkę dzieci w przedszkolach i w szkołach w Warszawie. Naszą rolą, prawników jest obrona przed tym, co szykuje dla nas Warszawa  – powiedział Jerzy Kwaśniewski z Ordo Iuris.

http://arch.telewizjarepublika.pl/protest-w-warszawie-nie-robcie-sodomy-z-polskich-szkol3939,77630.html

Dlaczego tylko kilkuset rodziców wzięło udział w proteście ? Czyżby reszta  należała do „nowoczesnych i postępowych” ?  czy może jest im ganc egal kto i czego będzie uczył ich dzieci ??

One thought on “Jaka cisza w mediach …..

  1. Mają wyjebane.Czy kibice Legii byli na wiecu,przecież tez mają dzieci?Nie byli.Czy kibice Śląska Wrocław protestowali przeciw tablicy biskupa Szeptyckiego na Uniwersytecie?Nie,nie protestowali,mają wyjebane!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: