KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Sprawca masakry w Nowej Zelandii ostrzega Polskę! “Stanie się u was coś znacznie gorszego”

Wydarzenia z Nowej Zelandii mocno wstrząsnęły światem. Teraz media na całym świecie rozpisują się na temat motywów działania zamachowca. Mężczyzna opublikował w sieci długi manifest, w którym az dwukrotnie przywołuje Polskę i wysyła ostrzeżenie. Zaznacza, że już był w naszym kraju. 

Znalezione obrazy dla zapytania masakra w Nowej zelandi zdjecia

W strzelaninie jaka miała miejsce w Nowej Zelandii w Christchurch zginęło 49 osób, a 20 odniosło poważne rany. W doniesieniach medialnych wciąż trwa makabryczny wyścig, w którym eksperci prześcigają się w odgadywaniu prawdziwych powodów działania Brentona Tarranta.

Wszystko zdaje się być na nic, ponieważ on sam jasno sprecyzował swój cel i wyjaśnił o co mu chodzi. 74- stronicowy manifest, który zamieścił w sieci mrozi krew w żyłach. To właśnie w nim czytamy między innymi o tym co było prawdziwą przyczyną decyzji o przeprowadzeniu krwawego ataku. Nas Polaków, powinno to bardzo interesować gdyż jak wcześniej wspominaliśmy, Brenton o Polsce wspomina aż dwukrotnie. Zaznacza przy tym, że był w naszym kraju

Znalezione obrazy dla zapytania masakra w Nowej zelandi zdjecia

Brenton Tarrant ostrzega Polskę

To, że zapewne wielu z nas mogło mijać go na ulicy i nie wiedzieć o tym to jeszcze nic. Zamachowiec bowiem zaznacza że to właśnie u nas, w Polsce wkrótce może rozegrać się coś o wiele gorszego niż w Nowej Zelandii. Obok naszego kraju wymienianych jest kilka innych europejskich państw.

Opublikowany kilkudziesięciostronicowy manifest nosi nazwę  „Wielka Wymiana: W drodze do nowego społeczeństwa”

– Nie znajdziesz żadnej ulgi, ani na Islandii, ani w Polsce, ani w Nowej Zelandii, ani w Argentynie, ani na Ukrainie, nigdzie na świecie. Wiem, bo tam byłem – czytamy w manifeście, w którym Brenton przekonuje nas o konieczności podjęcia walki o „nowe społeczeństwo”.

Znalezione obrazy dla zapytania masakra w Nowej zelandi zdjecia

– Ten ruch może rozpocząć się w Polsce, Austrii, Francji, Argentynie, Australii, Kanadzie, a nawet Wenezueli, ale rozpocznie się na pewno, a kiedy to się stanie, bądź gotowy stanąć za swoimi ludźmi, z pełną mocą swoich sił – dodaje Brenton.

Przypomnijmy, że już wcześniej pojawiał się Polski wątek w kontekście zamachu w Nowej Zelandii. Świat obiegły zdjęciach na których widać broń Brentona z wypisanymi różnymi nazwiskami. Wśród nich pojawia się między innymi polski hetman Feliks Kazimierz Potocki, który walczył za czasów Jana III Sobieskiego z Turcją pod Wiedniem i Parkanami.

 

zrodlo:https://wlocie.pl/index.php/2019/03/17/sprawca-masakry-w-nowej-zelandii-ostrzega-polske-stanie-sie-u-was-cos-znacznie-gorszego/

5 thoughts on “Sprawca masakry w Nowej Zelandii ostrzega Polskę! “Stanie się u was coś znacznie gorszego”

  1. Ja dwa razy miałam taki dziwny sen-wizję. Oba były identyczne i w niezbyt dużych odstępach czasu. Jestem na otwartej przestrzeni, jest ciemno, nie widzę świateł ulicznych tylko lekką poświatę z góry, z nieba. Podnoszę głowę do góry i widzę dziwny spektakl. Z góry, jakby z tych ciemnych chmur spadają w dół różne sprzęty. Lecą jakby w zwolnionym tempie, tak jak śnieżynki. Najpierw jestem tym zdziwiona a po chwili uświadamiam sobie, że to co widzę musi lecieć z jakiegoś bardzo wysokiego budynku(lub budynków). Obserwuję to i nie mogę zobaczyć tego na ziemi, bo mój wzrok znów kieruje się ku górze. Czyli, zasygnalizowano mi, że coś takiego może się wydarzyć, lub nieuchronnie wydarzy ale mam nie znać miejsca tego wydarzenia. Czasami odnoszę wrażenie, że ktoś lub coś narzuciło mi rolę jakiegoś, powiedzmy „przekaźnika”. Mam zapewne to zobaczyć i przekazać innym, co też czynię. Choć z tym przekazywaniem różnie bywa i wiecie co mam na myśli.

  2. CUZ ODPOWIEM WAM TAK NA TEN DROBNY ARTYKÓŁ = TO TYLKO ZAPEWNE UCZEN ELEW = MASONERI ZYDOWSKIEJ ROTHSCHILD ONI UTRZYMUJA NIESTETY KARZDY WYWIAD KONDRWYWIAD NA CAŁYM SWIECIE TEZ DYKTATORÓW DANYCH PANSTW = ODPOWIEDZ W LINKU TYM = LINK = WWW SWIAT POD KONTROLA DOMU ROTHSCHILD PL.

  3. no coz fajnie sie zyje dopoki nie przydazy sie nieszczescie, malo kto mysli ze wychodzac do parku kosciola czy do lidla na zakupy juz nie wroci do domu.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: