NA ŻYWO 21.00 - STREAM ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB - O ZGNILIŹNIE MORALNEJ W III R.P !!21 sierpnia 2019
15 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

„To jest uwodzenie nowej generacji. Próbujemy uwieść następne pokolenie.”

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Pod płaszczykiem zajęć i warsztatów o „dyskryminacji”, „tolerancji” czy „równości”, kryje się oswajanie dzieci z homoseksualizmem i innymi patologiami seksualnymi oraz rozbudzanie seksualne najmłodszego pokolenia Polaków. To już dzieje się w naszym kraju i to w sposób zinstytucjonalizowany. W 2018 roku prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak przeznaczył 200 000 złotych na organizację zajęć dotyczących „przeciwdziałania dyskryminacji” w szkołach na terenie miasta. Według oficjalnych zapowiedzi, celem programu jest budowanie wśród uczniów postaw akceptacji i otwartości dla „inności”. O jaką „inność” chodzi?

W opublikowanym przez Jaśkowiaka „pomocniku dydaktycznym”, przeznaczonym do wdrażania programu w szkołach, wymieniono listę polecanych organizacji, które przeprowadzają zajęcia z „edukacji antydyskryminacyjnej”. 7 z 8 wymienionych organizacji to instytucje związane ze skrajną lewicą i środowiskiem, którego celem jest upowszechnienie w Polsce homoseksualizmu, patologii seksualnych i aborcji.

Sposób działania tego lobby jest prosty – wykorzystuje się naturalne reakcje rodziców. Nie znam rodzica, który chciałby aby jego dziecko padło ofiarą przemocy lub niesprawiedliwego traktowania. To dlatego zajęcia o „tolerancji” i „równości” nie budzą żadnych obaw u ogromnej liczby Polaków. Większość osób nie wie, że kryje się za tym promocja patologii seksualnych będących przygotowaniem dzieci na pedofilię.

Deprawatorzy wciągają do współpracy organizacje, które wywołują u dzieci jednoznacznie pozytywne skojarzenia. Czy słyszała Pani o tym, że Disneyland zamierza zorganizować w dzień dziecka propagandową imprezę LGBT? Będzie się nazywać „Magiczna duma” a w jej trakcie odbędzie się parada i zabawa taneczna. Konwencja całej imprezy nawiązuje do „parad równości” i festiwali „dumy gejowskiej” organizowanych przez lobby LGBT na ulicach miast.

Cały ten przekaz idący do dzieci jest jasny – seksualne róbta co chceta, macie być tolerancyjni wobec każdego i nikogo nie wolno dyskryminować. Oczywiście od tej reguły tolerancji jest jeden wyjątek – nie wolno tolerować tych, którzy przeciwstawiają się deprawacji.

Do czego zmierzamy ??

Według oficjalnych danych, brytyjska policja aresztuje średnio 400 osób miesięcznie (!) pod zarzutem pedofilii i innych przestępstw seksualnych popełnianych wobec dzieci. Skoro tyle osób jest zatrzymywanych każdego miesiąca, to ilu pedofilów, których w ogóle nie udaje się wykryć, musi pozostawać na wolności?

Brytyjski minister spraw wewnętrznych ocenia, że co najmniej 80 000 osób na terenie WB używa internetu i mediów społecznościowych do celów pedofilskich. Brytyjskie służby informują również, że w ciągu ostatnich 5 lat o 700% (!!) wzrosła ilość raportowanych przypadków nadużyć seksualnych wobec dzieci w internecie. W 2017 roku było aż 82 109 takich „incydentów”. Według danych z listopada 2017, w brytyjskim rejestrze przestępców seksualnych znajduje się 66 000 osób. Od listopada 2017 do września 2018 wobec ok. 14 000 osób dokonano aresztowań lub wszczęto śledztwo ws. pedofilii. W latach 2016-2017 angielska policja zanotowała 43 522 przypadki przemocy seksualnej wobec dzieci, w tym ponad 6000 gwałtów na dzieciach poniżej 13 roku życia.

One thought on “„To jest uwodzenie nowej generacji. Próbujemy uwieść następne pokolenie.”

 1. Jeśli tylko pozwoli się rodzicom samym decydować czy w ogóle posyłać dzieci do szkoły , w jakim wieku je posyłać do szkoły , do jakiej szkoły je posyłać , jaki program wybierać dla swoich dzieci w uzgodnieniu z daną szkołą … to nagle okaże się , że to całe tęczowe LGBT nie ma racji bytu w żadnej szkole , bo żadna szkoła nie pozwoli sobie na zepsucie opinii (zwłaszcza w erze internetu) wpuszczając tych mentalnych , pojebanych pedofilii do siebie .
  Jest tylko kilka warunków – całe szkolnictwo do prywatyzacji … ME zostaje zlikwidowane , obowiązek szkolny jest zniesiony , a państwo ma zakaz dotowania kogokolwiek np. LGBT czy związków zawodowych .
  Za chwile się okaże , że mamy normalne zdrowe społeczeństwo .
  Tak samo zresztą byłoby z właścicielami ulic – żaden prywatny właściciel drogi nie dopuściłby do parady równości na swojej ulicy .
  Socjalizm trzeba zlikwidować całkowicie – i wtedy skończą się problemy których w normalnym społeczeństwie nie ma .

  Wtedy taka rura kanalizacyjna jak Rabiej i jemu podobni zrozumieją … że ODBYT służy do wydalania przemiany materii u ssaków … a nie szukania w nim ”skarbów” do rozkoszy … Każdy NORMALNY! człowiek o tym wie i inne ssaki pewnie też , bo używają odbytu tylko do wydalania .
  Bóg , jak chce człowieka ukarać , to mu rozum odbiera .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: