NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Policja wydała nieformalne „listy gończe ” za rolnikami z agrounii

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

k2m733cdwtwjsof53e1jgdedqd22orno

Policja poszukuje uczestników protestu rolników, który odbył się w środę w Warszawie na placu Zawiszy. – W piątek przyjęty został wniosek o ściganie karne sprawców w związku ze zniszczeniem nawierzchni jezdni – poinformował asp. Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji.

Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III prowadzą czynności mające na celu identyfikację 30 osób uczestniczących w środowej blokadzie na pl. Zawiszy.

 

Tego dnia rolnicy związani z AGROunią wysypali na jezdnię jabłka, obornik, słomę oraz podpalili opony. Protest nie był zgłoszony w ratuszu. Został zorganizowany jako zgromadzenie spontaniczne.

 

„Straty na 34 tys. zł”

 

„W piątek od uprawnionego przedstawiciela Zarządu Dróg Miejskich m.st. Warszawy przyjęto wniosek o ściganie karne sprawców zniszczenia bitumicznej nawierzchni jezdni w miejscu odbywania się protestu. Straty oszacowane zostały na kwotę prawie 34 tysięcy złotych” – poinformował asp. Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji.

 

Jak podaje policjant „nieustalone dotąd osoby, działając z pobudek chuligańskich, wspólnie i w porozumieniu zakłóciły porządek publiczny, utrudniały ruch pojazdów i zanieczyściły drogę publiczną”.

 

Osiem osób z zarzutami

 

W celu ich identyfikacji na stronie internetowej policji opublikowano wizerunki uczestników protestu. Zostały one zarejestrowane przez kamery monitoringu. Funkcjonariusze zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

 

Informacje można przekazywać pod całodobowe numery telefonów 22 603-93-50 oraz 22 603-93-51, a także drogą mailową na adres oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl lub osobiście w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa III przy ul. Opaczewskiej 8 w Warszawie.

 

Komenda Stołecznej Policji poinformowała w czwartek, że osiem zatrzymanych w czasie protestu osób zostało zwolnionych po przedstawieniu zarzutów z Kodeksu wykroczeń. Chodzi o chuligańskie zakłócanie spokoju, tamowanie ruchu i zanieczyszczanie drogi.

 

W czwartek rzeczniczka ZDM Karolina Gałecka poinformowała polsatnews.pl, że miasto oszacowało wszystkie straty na ok. 180-190 tys. zł. Teraz ratusz analizuje z prawnikami możliwość obciążenia kosztami uczestników protestu.

zdr/

9 thoughts on “Policja wydała nieformalne „listy gończe ” za rolnikami z agrounii

 1. Problem z rolnikami ogólnie jest taki, że jakoś nie słychać żeby mieli WŁASNE KVRWA LOKALNE PRZETWÓRSTWO. Nigdy nie było no to niemce czy inne gnoje weszły w to miejsce a ci chcą tylko robić surowiec i ma MANNA Z NIEBA płynąć. Tylko surowca jest od chvja a tak by przetworzyli zrobili opakowania etykietki znaczki sraczki i by to pchnęli lokalnie, konsument może się znudzić i by zachęcili do swoich produktów
  ale warcholstwo górą niestety

 2. @tomko456
  Ja wszystko rozumiem , że mamy gównojadów Gowinów i lujów Glińskich … lecz czy to jest moja wina , twoja ? … choć tak naprawdę to za tym całym kurestwem w 2014-2015 optowałem … dałem się zwieźć jak baran wilkom , zresztą jak każdy .

  Moje zdanie w całej tej burdelowej kwestii … powinien powstać , autentyczny , oddolny , Narodowy Ruch – nie partia – z charyzmatycznym przywódcą .
  Powinno być spisane przez Naród cosik takiego , podobnego jak ”pacta conventa” . Każda kurwa która miała by rządzić naszą Umiłowaną Ojczyzną , z woli Narodu była by zmuszona z urzędu do podpisania takiejże Umowy .
  Umowa miała by charakter publicznoprawny … i złamanie którego kolwiek z punktu tejże Umowy powinno być karane ”gardłem” .
  Umowę podpisywałyby z Narodem cztery najważniejsze osoby w Państwie … Prezydent , Premier , Marszałek Sejmu i Senatu … może wtedy nastąpiłby porządek w tym burdelowym Bantustanie .

  A , tak … mamy co mamy … jest kolorowo i tęczowo … czyli każdy chuj rządzi na własny strój .
  Widzimy ”nowych” czyli Korwinów , Braunów , Bosaków , Winnickich jakiś Wilków i ober łotra , piwowara Jakubiaka … Każda z tych szuj i szumowin , osobno , w przeprowadzonych wcześniej wywiadach napierdalała na ten burdel szumnie Nazywany Parlamentem Europejskim , że jest pridatny jak szanker na dupie … i co ? hieny cmentarne jak świnie którym się charcha w ryj lezą tam jak ćmy do światła … co ich tam ciągnie ? … tylko i wyłącznie kasiejka … i jak takim kurwom można zawierzyć ?
  Trzeba tu jeszcze nadmienić , że ten burdel na kółkach zwany PE … nic nie może … nie ma żadnych uprawnień ustawodawczych … taki tylko kolorowy bajer dla naszych oczu … tyle ich co się wysiedzą , wyśpią (tak jak Korwin) , nażrą i nachlają i raz na jakiś czas mogą się wypowiedzieć z sensem bądż nie , mając na to DWIE MINUTY … oraz najważniejsze w tej rozgrywce to zgarnięcie raz w miesiącu … potężnego kawału z TEGO TORTU :
  … 6.710 € podstawowej pensji do pazura (po odtrąceniu podatku i składki ubezpieczeniowej) czyli 80.520 € rocznie na czyściocha
  … 4.416 € zwrot kosztów ogólnych , prowadzenie biura poselskiego w Polsce , rachunki telefoniczne i opłaty pocztowe , zakup , eksploatacja i konserwacja sprzętu komputerowego i telematycznego (z tej kasiejki poseł nie musi się rozliczać) czyli 52.992 € minus 30% z tej sumki jako koszta naprawdę poniesione to mamy około 37.000 € rocznie na czyścioch
  … 510 € zwrot kosztów podróży do Brukseli w jedną stronę (0,51 € x 1000 km) czyli 3 razy się tankujemy (70 € x 3 = 210 €) , mamy na czysto 300 € w kieszeni x z powrotem to już jest 600 € za friko x 16 posiedzeń plenarnych w tym roku , daje nam niezłą sumkę roczną w wysokości 9.600 € (z tej kasiejki także nie trzeba się rozliczać)
  … 24.526 € miesięcznie (maxymalnie 4 asystentów) , sumka która jest przeznaczona na asystentów , poseł tej sumki nie dostaje do pazura , wynagrodzenie to wypłaca PE na podstawie zawartych umów cywilno-prawnych pomiędzy posłem a asystentem i tu możemy doić parlament ile się tylko da . Wybieram sobie 4 zaufane osoby , obiecując im 4 tysiaki eurusów miesięcznie (daje to nam sumkę 16.000 €) , podpisujemy umowy , wyższe niż te 24.526 € . Parlament wypłaca im wynagrodzenie , oni odliczają sobie z wypłaty po 4.000 € , reszta spływa do mnie w kwocie 8.000 € czystej nie opodatkowanej gotowizny , daje nam to także niezłą sumkę roczną w kwocie 100.000 € .
  … 313 € dziennej diety poselskiej x 72 posiedzenia w roku 2019 daje nam roczną sumkę w kwocie 22.536 € … czystej gotowizny , czyściejszej niż najlepsza peruwiańska koka … rocznie .
  I najważniejsze , po zakończeniu kadencji mogą pobierać jeszcze przez pół roku podstawowe wynagrodzenie w kwocie 6.710 € co miesiąc co daje nam także ładną sumkę w kwocie 40.260 € .
  Po zsumowaniu mamy : 249.656 €
  Przez całą kadencję 1.248.280 € + odprawa w kwocie 40.260 € .

  Widać jak na dłoni o co kaman . Czy takie szuje jak Jakubiak , Korwin czy Bosak zająknęli się choć raz o co w ogóle walczą ?
  W czystej postaci merkantylizm przez nich przemawia .

  Panie kolego @tomko456 mogą mieć w dupie rolników … oni im także tym samym odpłacają … także ich mają głęboko w dupie .
  Jak na razie to dzisiaj rolnik jest panem , niezależnym , bynajmniej u mnie we wsi i okolicy nie myśli o strajkach czy innych ekstrawaganckich ekscesach z pod znaku ”zadaniowego” Kołodziejczaka … popatrz tylko , że Kołodziejczak ma otwarte drzwi we wszystkich liczących się mediach w Polsce … ktoś musiał mu pozwolić na to zapalając ”zielone” światełko .
  Dlaczego nie zapraszają Pana Wojciecha Olszańskiego czy Pana Rafała Mossakowskiego zastanawiałeś się nad tym ?

 3. jestem ciekawa ile zasranych pseudo polaczków zakabluje na rolników. Podejrzewam że znajdzie się ich sporo. Listy gończe to należy wysłać za tym skurwielami z wiejskich co frymarczą Polską. Rolników niech zostawią w spokoju.

 4. Kobieto czy ty myślisz troszeczkę … ja się pytam Ciebie … JACY TO SĄ ROLNICY ? … dlaczego takich wybryków nie ma w Niemczech , Danii czy Holandii … JESTEŚ W STANIE ODPOWIEDZIEĆ ? … jak nie to pal wrotki i nie wkurwiaj normalnie myślących ludzi .
  To tyle w temacie .

  1. BO POLSKĄ RZĄDZĄ TAKIE GLINSKIE GOWINY ITP CO TO ŻYDKOM ROZDAJĄ NASZE PIENIĄDZE A ROLNIKÓW MAJĄ W DUPIE ZROZUMIAŁES TERAZ KOLEGO

  2. Ty zasrańcu w Niemczech Danii itd nie ma takich wybryków bo nie mają kalesoniarza Naczelnika który wprowadza terror i sprzedaje Polskę. Życzę tobie żebyś żrąc to zatrute żarcie z supermarketów dostał raka . Może wtedy zrozumiesz coś.

 5. Wkrzylam sie!!! Kurwa listy goncze za rolnikami ,ktorzy waklcza nie tylko o swoje dobro ale o to,zeby ten kraj przetrwal….Ta cholerna polska policja wysyla listy nie za tymi co potrzeba…..kur.a!!!!!!!! przestepcy.ktorzy sprzedali Polskiem siedza na dupach i uwazani sa za bohaterow a ludzie walczacy o ten kraj sa scigani listami gonczymi…..Je..na policja niech sie przypatrzy strajkom francuskim rolnikom i niech sie opanuje bo polski rolnik jak sie wk.rwi to nie tylko wyleje gowno na ulice ale zatopi w tym gownie cala tra przestepcza bande………..Ponizej zamieszczam link do artykulu gdzie sa zamieszczone filmy z protestow rolnikow we Francji………
  https://miziaforum.com/2019/03/16/strajki-polskich-rolnikow-to-na-razie-niewinne-igraszki-francuzi-maja-duzo-wiekszy-rozmach/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: