"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 ostatnie wałki przedwyborcze24 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
DZIĘKI ZA WSPARCIE ZESPOŁU AUTORÓW STRONY M-forum av live

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Manifest zamachowc- z Nowej Zelandii

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Napastnik, który przeprowadził zamach w Nowej Zelandii opublikował swój manifest, w którym wyjaśniał, co pchnęło go do dokonania tak okrutnej zbrodni. Pojawia się w nim m.in. 11-letnia szwedzka dziewczynka.

Znalezione obrazy dla zapytania brenton tarran zamachowiec zdjecia

Co najmniej 49 osób zginęło, a kilkadziesiąt zostało rannych w zamachu terrorystycznym na terenie meczetów: Masdżid Al-Nur oraz Masdżid Linwood w Christchurch. Zagraniczne media informują, że na teren pierwszego meczetu wtargnął uzbrojony mężczyzna i otworzył ogień do modlących się muzułmanów.

Zamachowcem jest 28-letni Australijczyk. Zidentyfikowany morderca to Brenton Tarrant. Przed dokonaniem zbrodni, opublikował 74-letni manifest, w którym wyjaśniał motywy swojego działania.

Znalezione obrazy dla zapytania brenton tarran zamachowiec zdjecia

Odnosił się w nim z podziwem do Andresa Breivika, sprawcy masakry na wyspie Utoya w Norwegii. 28-latek z Christchurch przekonywał w tekście, że do przeprowadzenia zamachu skłonił go atak terrorystyczny przeprowadzony w Szwecji w 2017 roku. Imię ofiary tamtych wydarzeń wymalował nawet na jednym ze swoich karabinów.

Pojawia się tam imię Ebba należące do 11-letniej dziewczynki ze Szwecji. Była ona jedną z pięciu ofiar śmiertelnych zamachu z 7 kwietnia 2017 roku.

Zamach w Sztokholmie

Rodzicie dziewczynki zdecydowanie jednak odcinają się od mordercy. Wyrazili oburzenie na wieść, że ktoś wykorzystuje ich córkę do swojej propagandy. „Nigdy by mi przez myśl nie przeszło, że ktoś może napisać imię mojego dziecka na karabinie.” – mówił ojciec Ebby na łamach „Expressen”.

Napastnik relacjonował swój atak w mediach społecznościowych. Nowozelandzka policja apeluje, by nie rozpowszechniać makabrycznych filmów ze zdarzenia w internecie. Funkcjonariusze poinformowali również, że w związku z zamachem zatrzymano cztery osoby, bo wstępnie ustalono, iż działały w zmowie.

 

zrodlo:https://wmeritum.pl/zamach-w-nowej-zelandii-dziewczynka-szwecja/273174

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: