"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 "JAK RZĄD PIS ROBI Z POLAKÓW NARÓD ZBOCZEŃCÓW"21 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

TELEFON GRAWITACYJNY – ZAKAZANY SPOSÓB NA BEZPIECZNE I DARMOWE ROZMOWY….

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]

Telefon grawitacyjny (biokomórka) to wynalazek, który eliminuje szkodliwość elektromagnetycznego promieniowania. Do swojego działania wykorzystuje tylko znikome ilości energii i nie potrzebuje także żadnego operatora sieci. Dlaczego oficjalnie nigdy go nie opatentowano i nie wprowadzono na rynek?

Znalezione obrazy dla zapytania telefon grawitacyjny zdjecia

Kilkanaście lat temu niemiecki matematyk Hartmut Müller wspólnie ze swoimi kolegami Ralfem Otte oraz Martinem Nathansenem opracował mobilną technologię telekomunikacyjną (g-com), która wykorzystywała do komunikacji biokomórkę.

Twórca technologii twierdził wówczas, że od dawna istnieją teoretyczne podstawy mobilnej komunikacji bez obciążania organizmu szkodliwymi promieniami, lecz są one niezrozumiałe
w szerszym gronie środowisk naukowych.

Pożyteczne fale stojące

Technologia g-com opracowana przez Müllera wykorzystywała znane i występujące w naturze zjawisko fizyczne – stojące fale grawitacyjne.

Są to fale uderzeniowe, kompresyjne, które oscylują w obszarze pewnej skali, wychodząc od najmniejszych skal i sięgając po największe.

telefon-grawitacyjny-fale-grawitacyjne.jpg

Fale grawitacyjne fot.123rf.com

Fala stojąca może utworzyć się tylko wtedy, gdy ośrodek, w którym się rozchodzi, jest ograniczony.

Dlatego też fale te są w naturze bardzo rozpowszechnione, gdyż każdy ośrodek jest ograniczony, niezależnie od tego, czy jest to woda w oceanie, czy powietrze w atmosferze, czy pole promieniowania w atmosferze Słońca.

Poza tym fale stojące nie transmitują energii, a zaledwie pompują ją z powrotem wewnątrz połowy długości fali, która całkowicie wystarcza nawet dla komunikacji międzyplanetarnej.

Znalezione obrazy dla zapytania telefon grawitacyjny zdjecia

Odmienny obszar energetyczny

Technologia g-com w porównaniu z tradycyjnymi technologiami nie wytwarza żadnych fal nośnych (sygnału).

Jeśli zostałby wprowadzony taki rodzaj telekomunikacji i upowszechniony telefon grawitacyjny, nakłady wykorzystywanej energii byłyby znikome, a maszty nadawcze zupełnie zbędne.

Znikoma ilość wykorzystywanej energii byłaby całkowicie bezpieczna dla zdrowia i nie szkodziłaby również środowisku naturalnemu’

Niewątpliwą zaletą telefonu grawitacyjnego jest również fakt, że może on działać praktycznie wszędzie w czasie rzeczywistym – również pod wodą i pod ziemią.

Znalezione obrazy dla zapytania telefon grawitacyjny zdjecia

Telefon grawitacyjny – dowód istnienia

W 2001 roku podczas targów „IT Tagen” w bawarskiej miejscowości Bad Tölz naukowiec zaprezentował dowód istnienia zaawansowanej technologii.

Za pomocą telefonu grawitacyjnego połączył się z pracownikami Uniwersytetu w Sankt Petersburgu.

Marzeniem wszystkich fizyków i matematyków pracujących przy projekcie technologii g-com było rozpowszechnienie owej technologii i udostępnienie biokomórki dla każdego do kupienia w zwykłych supermarketach.

Niestety, technologia g-com sprzeciwia się założeniom systemu i tradycyjnemu prowadzeniu komunikacyjnego biznesu przez dostawców mobilnych technologii.

Z racji tego, że telefony grawitacyjne wytwarzają połączenia bezpośrednio pomiędzy sobą, nie wymagają korzystania z usług żadnych centralnych operatorów i wiążą się z praktycznie darmową komunikacją.

Już sam ten fakt, leżący zupełnie poza interesami operatorów przesądził o zablokowaniu upowszechnienia nowej technologii.

Co ciekawe, informacje na temat samego wynalazcy, jak i telefonu grawitacyjnego są znikome, ponieważ gdy tylko je nagłaśniano, znikały w zastraszającym tempie.

Fizycy i matematycy z grona Hartmuta Müllera byli wielokrotnie oskarżani i represjonowani.W środowisku naukowca dochodziło do tajemniczych śmierci i samobójstw oraz podpaleń domów.

Hartmutowi Müllerowi w 2012 roku zarzucono fałszerstwo i okrzyknięto go pseudonaukowcem, wyłudzającym pieniądze na projekt, który rzekomo nawet nie miał prawa funkcjonować (chociaż on sam udowadniał podczas publicznych pokazów jego prawidłowe funkcjonowanie)

telefon-grawitacyjny-Hartmut-Müller.jpg

Hartmut Müller

Naukowiec został aresztowany w Brazylii przez agentów Interpolu i skazany wyrokiem sądu
w Dreźnie na karę pozbawienia wolności.

Wszystkie te wydarzenia wskazują na to, jak system boi się nawet nie samego wynalazku telefonu grawitacyjnego, co paradygmatu wolnej, niezagrażającej zdrowiu i dostępnej dla każdego komunikacji.

Miejmy świadomość, że to nie pierwsza sytuacja, kiedy genialni wynalazcy idą do więzień,
a system niszczy wynalazki, które mogłyby zmienić oblicze naszego życia.

Pytanie tylko, jak długo to jeszcze potrwa?

 

zrodlo:https://www.odkrywamyzakryte.com/telefon-grawitacyjny/

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: