loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
5 dni pozostało.
KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ
STREAM LIVE – NA ŻYWO + CHAT + PRIV.

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

M-forum jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje.

Oficjalny komunikat YouTube, jak będzie działać YouTube po 25 marca 2019 .

loading...
Our Reader Score
[Total: 2 Average: 5]

WŁĄCZ NAPISY W JĘZYKU POLSKIM – ŻEBY DOWIEDZIEĆ SIĘ JAKIE ZMIANY NASTĄPIĄ DLA WIDZÓW I TWÓRCÓW .

JAK SŁYSZELIŚCIE ZAMIESZCZANIE FILMÓW STANIE SIĘ PRAKTYCZNIE NIE MOŻLIWE BEZ RYZYKA ZŁAMANIA PRAWA ……… przypominam kara za nie stosowanie się do nowych zasad to dla dużych platform  20 000 000 do 50 000 000 EURO ZA KAŻDY POJEDYNCZY PRZYPADEK ……….

matreiał pochodzi z oficjalnego kanału platformy YouTube 

TAKI KOMUNIKAT I PODOBNE KOMUNIKATY JAK ILUSTRACJA WEJŚCIOWA DO TEJ TREŚCI BĘDĄ OTRZYMYWALI UŻYTKOWNICY W EUROPIE ,

ponadto na rysunki , zdjęcia nagrania af, teksty i linki będzie wymagana licencja o czym właśnie również w/w człowiek powiedział .

p.s na tym kanale są wszystkie oficjalne komunikaty YouTube ……… nie ma potrzeby gdybać co i jak wystarczy wejść tam i info z 1 ręki .

6 thoughts on “Oficjalny komunikat YouTube, jak będzie działać YouTube po 25 marca 2019 .

  1. CO za różnica czy kara dla zwykłego polskiego Kowalskiego wyniesie 20 000 000$ czy 50 000 000$, mogą ustanowić nawet 1 000 000 000 000$ i tak tego nie dostaną od niego – absurd. Informacje i tak pójdą dalej.

  2. Robią wszystko … aby i tak już umęczony ludek … zeszedł do głębokiego podziemia i to będzie wtedy ich koniec … gdyż stracą całkowitą kontrolę na populacją … debilizm ,czyli zamienił stryjek siekierkę na kijek .
    Oczywiście jak wszystko się potoczy zgodnie z przekazem zawartym w filmiku ”Matrix” .

  3. na razie można omijać takie strony i to samo info uzyskać gdzie indziej ale później będziemy musieli kupić na naszą stronę licencje n.p w googl taka zbiorcza dla wszystkich autorów ………. i wtedy datki bedą potrzebne żeby pisać europejczykom – polakom o tym co dzieje się w europie inne rejony darmo jak teraz

  4. To juz sie dzieje!Juz wiele zrodem skad biore informacje zaznacza ,ze na powielanie musze wystapic do redakcji o wyrazenie ich zgody…

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: