NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Nowa Zelandia: Polski hetman na magazynku zamachowca ….

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Na jednym z magazynów broni maszynowej z Christchurch w Nowej Zelandii widnieje nazwisko Feliksa Kazimierza Potockiego. To hetman biorący udział polski m.in. w bitwie pod Wiedniem w 1683 roku
TESSA BURROWS / AFP. Liczba ofiar zamachu na meczach w Nowej Zelandii

Na magazynach znajdują się również dane bitwy pod Wiedniem lub imię Zygmunta Luksemburskiego (1368-1437), niemieckie znanego z planów zjednoczenia świata chrześcijańskiego w celu przeciwstawienia się naporowi potęgi muzułmańskiej.

Na innych zdjęciach widać również napis „Lepanto 1571”. Do nawiązania do stoczonej w 1571 roku pokonali flotę Imperium Osmańskiego.

Napis „Acre 1189” w odniesieniu do akcyzy w czasie wygaśnięcia krzyżowego, które paliwo się sukcesem krzyżowców.

Napisy widnieją również na broni zamachowca

Znalezione obrazy dla zapytania feliks kazimierz potocki zdjecia

Kim był Feliks Kazimierz Potocki?

Znalezione obrazy dla zapytania feliks kazimierz potocki zdjecia

 

Urodzony w 1630 roku Feliks Kazimierz Potocki w bitwie pod Wiedniem dowodził się skrzydłem polskich wojsk. Wcześniej byliśmy w wielu kampaniach wojennych w drugiej połowie XVII wieku przez Rzeczpospolitą. Walczył z Moskwą, kozakami i Tatarami.

W czasie wypraw Jana III Sobieskiego pod Wiedeń bił się również z wojskami tureckimi w bitwie pod Parkanami. W 1698 roku, już za panowania Augusta III Mocnego, jako hetman polny koronny stoczył się zwycięską bitwę z Tatarami pod Podhajcami. Była by ostatnia w dziejach duża bitwa Polaków z Tatarami i jedna z ostatnich potyczek w polsko-karłowicach.

W 1702 roku Potocki został mianowany hetmanem wielkim koronnym. W tym samym roku zmarl.

zrodlo: https: //fakty.interia.pl/swiat/news-nowa-zelandia-polska-hetman-na-magazynku-zamachowca,nId,2885500

6 thoughts on “Nowa Zelandia: Polski hetman na magazynku zamachowca ….

  1. I tak trzymać … każdy szanujący się katolik powinien wziąć przykład z gościa który pokazał , że ma jaja między nogami … a nie jak Rabiej mający ”rozcharatany” otwór kloaczny .

  2. ….”Wszyscy nagle się obudzili bo tu nagle nie atakują kościołów a meczety, nowum w mediach i poruszenie. Jak mordują chrześcijan to nawet Papież Franiu milczy. Wszędzie, gdzie rządzi lewactwo postępuje burdel. To tylko „incydent”, dać kredki i po sprawie. Muzułmanie mogą do innych strzelać jak do kaczek to czemu nie można do muzułmanów? Nigdzie nie powiodło się pokojowe połączenie różnych kultur, religii, ras itd. Nawet stawiana za wzór pokojowej koegzystencji Szwajcaria ma na koncie zatargi etniczne, religijne a nawet terroryzm. Tak wyglądają konsekwencje zmiany ustalonego ładu i porządku. Tylko czekać jak w Niemczech zacznie się podobnie. Jeden współczesny neofurer wyda dyspozycję – ordnung muss sein – i neoSS zacznie robić porządek ze wszystkimi Auslenderami. Z nami też. No cóż …w końcu ktoś ma jaja. To nie terrorysta tylko człowiek który zrozumiał, że czas bronić własnych korzeni i wiary i skończyć z lewacką poprawnością. Jakby siedzieli u siebie na pustyni nic by się im nie stało. Na broniach wypisał nie morderców i miejsca strzelanin, tylko bitwy gdzie muzułmanie odnieśli klęski i dowódców, widać np. Lepanto 1571, Vienna (Wiedeń) 1683 i hetman lewego skrzydła armii polskiej Potocki. Oko za oko… oni zaczęli tą wojnę. Ilu w tym czasie chrześcijan zostało przez muzułmanów zamordowanych na całym świecie? W Bangladeszu tysiące chrześcijan prześladowanych, wyrzucanych z domów, niektórzy mordowani, przez muzułmanów. Muzułmanie codziennie zabijają chrześcijan i jest ok. Ale jak my kropniemy kilkudziesięciu z nich to od razu wielkie halo. Jak ktoś zrobi masakrę w synagodze albo meczecie, to wszyscy są w szoku, oburzenie i się solidaryzują. Jak codziennie mordują setki chrześcijan, to jest cisza…Palenie kościołów i mordowanie Jazydów / chrześcijan przez islamskie brudasy było zapewne motywem przewodnim. Widać znudziło im się wysłuchiwanie o napadach i gwałtach muzułmańskich imigrantów. Tak się dzieje gdy prawo szariatu napływowych zaczyna dominować nad prawem krajowym, to wtedy włącza się prawo Lyncha. Szczęśliwcy już posuwają po 72 dziewice i spożywają po 136 wykwintnych potraw na złotych zastawach i dyskutują z Mahometem……”

  3. Ciekawe czy jak napastnik zdejmie gacie to lufa będzie miał cało bo te napisy na broni strasznie mi śmierdzą podpuchą by na chrześcijan zwalić atak ale to tylko moje przeczucie ma że jest błędne ale następny kraj który będą destabilizować to będziemy my parę zamachów u nas i nasz nierządy będzie 5 razy dziennie latał do stanów płaszczył się o ochronę a w zamian oddadzą wszystko co szyszki będą chcieli ,bo fortem rampa szantaż nie wyszedł to trzeba inaczej

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: