"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 "JAK RZĄD PIS ROBI Z POLAKÓW NARÓD ZBOCZEŃCÓW"21 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Nowa Zelandia: Kilkadziesiąt ofiar zamachu na meczety. Sprawca transmitował atak na żywo w Internecie

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]

 

Nowa Zelandia: Kilkadziesiąt ofiar zamachu na meczety. Sprawca transmitował atak na żywo w Internecie

Co najmniej 49 osób zginęło w atakach na terenie Christchurch w Nowej Zelandii – podaje miejscowa policja. Sprawcy wkroczyli na teren dwóch meczetów i otworzyli ogień do wiernych. W związku z atakiem zatrzymano cztery osoby. Jeden ze sprawców transmitował atak na żywo w internecie.

Christchurch – ponad 350-tysięczne miasto położone na zachodnim wybrzeżu Nowej Zelandii. To tu, w piątek około 14:45 (2:45 czasu polskiego) doszło do ataku w meczecie Masdżid Al-Nur. Niedługo później, ok. 16 doszło do kolejnej strzelaniny w świątyni Masdżid Linwood.

Świadkowie pierwszej strzelaniny relacjonują, że do meczetu wtargnął uzbrojony mężczyzna. Był ubrany w „wojskowym” stylu i miał ze sobą broń automatyczną. Natychmiast otworzył ogień do zgromadzonych tam muzułmanów. Kiedy skończyła mu się amunicja wyszedł, załadował broń i wrócił dobijać osoby, które przejawiały oznaki życia.

Policja ogłosiła, że w wyniku ataków w Masdżid Al-Nur i Masdżid Linwood zmarło co najmniej 49 osób, a ponad 20 jest rannych (stan na 10:00 czasu polskiego). W związku z zamachem zatrzymano już cztery osoby. Funkcjonariusze ujawniają, że ataki przeprowadziło „kilka osób”, które działały w zmowie.

Premier Nowej Zelandii Jacinda Ardern nie ma wątpliwości, że wydarzenie było atakiem terrorystycznym. „To jeden z najczarniejszych dni w historii Nowej Zelandii” – powiedziała na konferencji prasowej. Podkreśliła również, że ataki były dobrze zaplanowane’

Terrorysta transmitował atak w sieci

Jeden ze sprawców transmitował atak na żywo w mediach społecznościowych. Internauci masowo udostępniali linki prowadzące do relacji na Facebooku. Po zamachu, w sieci pojawiają się filmy z ataku. Miejscowa policja apeluje jednak, by nie rozpowszechniać nagrań. Do sprawy odniósł się już Facebook i YouTube. Przedstawiciele korporacji usunęli profil zamachowca i jego relację.

Media donoszą również, że na chwilę przed zamachem opublikował swój manifest na Twitterze. Sprawca miał w nim tłumaczyć, że chce zemsty za zamachy islamistów oraz powtarzać tezy Andersa Breivika (sprawcy zamachu z 2011 roku)

 

Zrodlo:https://wmeritum.pl/atak-nowej-zelandii/273088.( YT)

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: