NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1155 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
MACIEJ MACIAK & JACK CALEIB - WYSYP WODZÓW NARODU W CZASIE PANDEMII - O CO CHODZI ?
Wstrząsający raport z Wielkiej Brytanii:  szczepionka mRNA powoduje 978 nowych zachorowań na choroby oczu!9 osob straciło wzrok!!!
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
BANDEROWSKA RODZINA PATLEWICZÓW - IPN NIE ROZLICZONE ZBRODNIE POWOJENNE
Guru Covidian przyłapany. Co robi gdy kamery nie patrzą? ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

DOKTRYNA WOJSKOWA USA: BROŃ JĄDROWA, ATAKI CYBERNETYCZNE, PIĄTA KOLUMNA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Doktryna wojskowa USA: broń jądrowa, ataki cybernetyczne, piąta kolumna

14 marca sekretarz obrony USA Patrick Shanahan i gen. Joseph Dunford, przewodniczący Joint Chiefs of Staff, zeznali przed senacką komisją ds. Służb zbrojnych w sprawie wniosku o budżet obronny prezydenta Donalda Trumpa na rok 2020.

Przewodniczący Joint Chiefs of Staff przedstawił kilka ważnych uwag dotyczących obecnej doktryny wojskowej USA i jej oczekiwanych działań w przypadku konfliktu z jakimś „przeciwnikiem”.

Dunford ostrzegł przed zmianą obecnej polityki wojskowej USA, która pozwala krajowi jako pierwszemu używać broni jądrowej podczas ewentualnego konfliktu. Generał podkreślił, że „absolutnie” uważa, że ​​„obecna polityka jest właściwą polityką”.

Znalezione obrazy dla zapytania doktryna wojskowa usa zdjecia

„Nie podejmowałbym żadnych decyzji w celu uproszczenia rachunku podejmowania decyzji przez przeciwnika. Mogę sobie również wyobrazić kilka sytuacji, w których nie chcielibyśmy usunąć tej opcji od prezydenta ”- podkreślił

Dunford dodał, że cyberbroń prawdopodobnie nie zastąpi sił jądrowych, ale podkreślił, że USA powinny być gotowe do przeprowadzenia ofensywnych operacji cybernetycznych. Opisując potrzebę operacji cybyer, wspomniał o Chinach i Rosji, a także o cyberatakach rzekomo prowadzonych przez te dwa państwa jako powód tej potrzeby.

Uwagi te kłaniają się nowo pojawiającej się amerykańskiej doktrynie militarnej, która aktywnie wykorzystuje zagrożenia jądrowe, cyberataki i „piąte kolumny” w celu powstrzymania i pokonania rzekomych amerykańskich „przeciwników”. Doktryna ta została szczegółowo opisana przez szefa Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Rosji generała Walerija Gierasimowa wcześniej w marcu .

„Pentagon zaczął opracowywać jakościowo nową strategię operacji wojskowych, która została już nazwana„ koniem trojańskim ”.

Oznacza to aktywne wykorzystanie „potencjału protestacyjnego potencjalnej piątej kolumny” w interesie sytuacji destabilizującej, podczas gdy równocześnie w kluczowych celach uruchamiane są uderzenia z precyzyjną kierowaną amunicją (PGM) ”- zasugerował generał Gerasimow, opisując część tego.

Najprawdopodobniej ta nowa amerykańska doktryna jest obecnie stosowana w Wenezueli . Jednak w przypadku konfliktu z Rosją sukces tej strategii agresji nie będzie możliwy bez użycia sił jądrowych, przynajmniej precyzyjnych taktycznych uderzeń jądrowych.

Znalezione obrazy dla zapytania doktryna wojskowa usa zdjecia

To jest prawdziwy powód uwag Dunforda na korzyść polityki nuklearnej pierwszego uderzenia. Reszta to głównie formalne uzasadnienie takiego podejścia. Spekulacje, że Rosja może użyć taktycznej broni jądrowej w jakimś konflikcie, aby osiągnąć zwycięstwo, zanim interwencja sił USA lub NATO nie będzie śmieszna. Istnieją dwa główne powody:

  • Doktryna polityczna i wojskowa Rosji nie zawiera takich przepisów. Kierownictwo rosyjskie nie ma dźwigni, aby przeprowadzić taki krok.
  • Wszystkie możliwe konflikty lokalne, w których Rosja może uczestniczyć w nadchodzących dziesięcioleciach, mogą pojawić się tylko w regionach przy granicy rosyjskiej. Są to Ukraina, Białoruś, Kaukaz i Azja Środkowa. Jeśli przypuszcza się, że Rosja jest gotowa do użycia broni jądrowej w tych regionach, ta sama osoba powinna wierzyć, że Rosja jest gotowa do uderzenia samą bronią jądrową. Wydaje się to zbyt wielkie, nawet dla „krwawego reżimu Putina”.

Ponadto rosyjskie przywództwo uważa znaczną część ludności Ukrainy, a zwłaszcza ludności Białorusi, za ważne źródło zewnętrzne. Zasób ten może być wykorzystany jako impuls demograficzny w celu rozwinięcia silnego państwa rosyjskiego.

Jeśli chodzi o sytuację na Białorusi, nie ma tajemnicy, że amerykański establishment i wywiad aktywnie działają w tej dziedzinie. Głównym celem jest podkopanie stosunków rosyjsko-białoruskich i przeprowadzenie kolejnej rewolucji kolorystycznej na Białorusi. Tak więc, gdy reklama z Dunford dotycząca innych amerykańskich urzędników mówi o niektórych możliwych lokalnych powiązaniach z Rosją, chodzi raczej o Białoruś niż o Ukrainę.

Znalezione obrazy dla zapytania doktryna wojskowa usa zdjecia

Dlatego, gdy Dunford wspomniał w swoim zeznaniu, że są przypadki, w których USA będą potrzebować pierwszej polityki nuklearnej jako narzędzia wykorzystywanego lub opcji w celu „zniechęcenia przeciwników”, prawdopodobnie miał na myśli obszar Białorusi. Jak wspomniano powyżej, takie zachowanie jest nie do przyjęcia dla Rosji.

Dlatego też twierdzenia Dunforda złożone podczas zeznań w Senackim Komitecie ds. Służb Zbrojnych pozwalają na wyciągnięcie przynajmniej jednego prostego wniosku. Amerykańskie przywództwo wojskowe zamierza nadal stosować agresywną, ekspansjonistyczną, neoimperialistyczną politykę wobec Eurazji w ogóle, a Rosji w szczególności. Będzie działać na rzecz wywołania lokalnych konfliktów wokół rosyjskich granic i, w miarę możliwości, wpływać na rosyjską wewnętrzną sytuację polityczną. Dlatego stara się utrzymać narzędzia maksymalnego zagrożenia, takie jak polityka nuklearna pierwszego uderzeni

zrodlo:https://southfront.org/us-military-doctrine-nuclear-weapons-cyber-attacks-fifth-column/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: