NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
10 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Czy prezydent Duda realizuje plan masonerii? – Dr Krajski w CEPowiśle

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Znalezione obrazy dla zapytania duda i znaki masonskie

Zanim prezydent Duda zawetował ustawę o sądownictwie, w nocy otrzymał apel Fundacji Batorego datowany 23 lipca 2017 r. (PDF)

– Sedno apelu brzmiało:

„zwracamy się do Pana o powstrzymanie wejścia w życie niszczących polskie sądownictwo ustaw i skierowanie do ponownego ich rozpatrzenia przez Sejm„.

Nie wiem czy wczesnym rankiem, ale dnia następnego 24 lipca 2017r., Pan Andrzej Duda, chyba nie jako Prezydent, tylko „Wysoki Komisarz Sorosa na Polskę”, [Fundacja Batorego założona została jeszcze za komuny przez Sorosa] zarządził co następuje:

„otóż zdecydowałem o tym, że zwrócę z powrotem do rozpatrzenia Sejmowi, czyli zawetuję Ustawę o Sądzie Najwyższym, jak również Ustawę o Krajowej Radzie Sądownictwa”

Opr. wg/PCO za: Gloria.tv , 28 lipca 2017.

 

zrodlo:http://www.polishclub.org/2017/08/17/prezydent-duda-realizuje-plan-masonerii-dr-krajski-cepowisle/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: