NA ŻYWO 21.15 POWYBORCZE KOMENTARZE TELEFONICZNE WYPOWIEDZI26 maja 2019
1 godzina pozostała.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
DZIĘKI ZA WSPARCIE ZESPOŁU AUTORÓW STRONY M-forum av live

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Atak terrorystyczny w Christchurch w Nowej Zelandii. Komu najbardziej na tym zależy?

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

2 thoughts on “Atak terrorystyczny w Christchurch w Nowej Zelandii. Komu najbardziej na tym zależy?

 1. Takich laurek więcej i więcej … to ”miodzio” na moje serducho .
  Luj pasiasty … niejaki , ”SuwerennyPl” , oburzony jak indor … a gdzie chujozy wpisy i indycze oburzenia kiedy akcja kebabowców dotyczy drugiej strony barykady .

  W samej tylko Nigerii w ubiegłym roku udzikowano około 2000 chrześcijan . Połowa tej liczby to ofiary udzikowane w swoich świątyniach .
  Nawet białego Franka z Watykanu takie newsy nie ruszają .
  A , tu proszę … ajwa mija na cały glob … cały świat oburzony … a co kurwy robiły jak jebane kebaby mordowały we Francuskim kościółku … księdza , 87 letniego staruszka .

  To samo uczynił gostek z NZ … co miał ich pojedynczo kasować , skacząc jak kangur po krzaczorach … a tak miał ich ładnie wystawionych … jak kurki w kurniku .
  I pokazał światu , że można .

  Wprowadzić to tylko na grunt polski … tak jak pisał Pan Olszański … kurwy islamskie na warszawskiej reducie „Ordona” … uświęconej Polską krwią … chcą zbudować meczet i nikt się nie sprzeciwia .

  Jeżeli nie postawimy się ”sztorcem” to w niedługim czasie nasze łby będą upadać na chodniki , ścinane ze świstem mieczem kalifa … a bękarty muzułmańskie będą grać nimi w piłkę nożną .
  Taka prawda .

  Filmik z jatki super … kebaby i inne ”pysie-misie” tylko się fikają … lepsze to nawet jak
  ”Projekt IG 2” .

 2. Był atak w kościele we Francji, dwa lata temu… Więc nie do końca tak jest jak mówisz. Z drugiej strony, cała akcja z daleka śmierdzi podpuchą – facet biega 12 minut po meczecie, strzela, a służby łaskawie po 15 min słychać sygnały

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: