NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 POLSKIE REALIA A/D 2019 - OPRYCHY U WŁADZY "wybory" !! NISZCZENIE TOTALNE KONKURENTÓW DO WŁADZY !! JACK CALEIB BEZ ZNIECZULENIA I KONWENANSÓW19 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Atak terrorystyczny w Christchurch w Nowej Zelandii. Komu najbardziej na tym zależy?

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

2 thoughts on “Atak terrorystyczny w Christchurch w Nowej Zelandii. Komu najbardziej na tym zależy?

 1. Takich laurek więcej i więcej … to ”miodzio” na moje serducho .
  Luj pasiasty … niejaki , ”SuwerennyPl” , oburzony jak indor … a gdzie chujozy wpisy i indycze oburzenia kiedy akcja kebabowców dotyczy drugiej strony barykady .

  W samej tylko Nigerii w ubiegłym roku udzikowano około 2000 chrześcijan . Połowa tej liczby to ofiary udzikowane w swoich świątyniach .
  Nawet białego Franka z Watykanu takie newsy nie ruszają .
  A , tu proszę … ajwa mija na cały glob … cały świat oburzony … a co kurwy robiły jak jebane kebaby mordowały we Francuskim kościółku … księdza , 87 letniego staruszka .

  To samo uczynił gostek z NZ … co miał ich pojedynczo kasować , skacząc jak kangur po krzaczorach … a tak miał ich ładnie wystawionych … jak kurki w kurniku .
  I pokazał światu , że można .

  Wprowadzić to tylko na grunt polski … tak jak pisał Pan Olszański … kurwy islamskie na warszawskiej reducie „Ordona” … uświęconej Polską krwią … chcą zbudować meczet i nikt się nie sprzeciwia .

  Jeżeli nie postawimy się ”sztorcem” to w niedługim czasie nasze łby będą upadać na chodniki , ścinane ze świstem mieczem kalifa … a bękarty muzułmańskie będą grać nimi w piłkę nożną .
  Taka prawda .

  Filmik z jatki super … kebaby i inne ”pysie-misie” tylko się fikają … lepsze to nawet jak
  ”Projekt IG 2” .

 2. Był atak w kościele we Francji, dwa lata temu… Więc nie do końca tak jest jak mówisz. Z drugiej strony, cała akcja z daleka śmierdzi podpuchą – facet biega 12 minut po meczecie, strzela, a służby łaskawie po 15 min słychać sygnały

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: