"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Warszawski ratusz przeznacza 2 miliony zł na szkolenie „JAK UATRAKCYJNIĆ IDEE SODOMII I PEDERASTII ” i uatrakcyjnić aparycję propagatorów.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Warszawski ratusz przeznaczy 2 miliony złotych m.in. na „trening medialny” dla Trzaskowskiego i Rabieja

Warszawa wyda wielkie pieniądze na zmianę wizerunku prezydenta i jego zastępców. Trzaskowskiego, Rabieja i innych najważniejszych urzędników Ratusza czeka poważne szkolenie.

Ratusz wyda na szkolenia kadry kierowniczej prawie 2 mln zł!

– alarmuje „Super Express”.

Jak wynika z informacji tabloidu, prezydent Warszawy i jego zastępcy zostaną za te pieniądze poddani m.in. „treningowi medialnemu”, nauczą się „zarządzania zmianą” i „zarządzania czasem”.

Trzaskowski i jego współpracownicy zostaną poddani treningowi, który poprawi ich medialny wizerunek. Jak przypomina „Super Express” chociażby Paweł Rabiej ma z tym problem.

Zastępca prezydenta musi popracować nad sytuacja kryzysowymi. Symbolem nieporadności Rabieja jest chociażby podlinkowanie strony z gejowskim porno do swojego wpisu na Twitterze.

mly/se.pl

4 thoughts on “Warszawski ratusz przeznacza 2 miliony zł na szkolenie „JAK UATRAKCYJNIĆ IDEE SODOMII I PEDERASTII ” i uatrakcyjnić aparycję propagatorów.

  1. ojjjj!!!! az tyle pieniedzy na trening medialny dla pedalow…???Co oni beda trenowac na tym treninku..?????Ciekawa jestem czy media publiczne beda to transmitowaly zeby uswiadomnic spoleczenstwo jak nalezy trenowac …???? interesujace bedzie obejrzenie takiego treningu …pewnie beda trenowali miesni odbytnicy zeby nie zgubic jej zawartosci ,co sie podobno zdaza po dluzszych treningach……..Tyle mam do powiedzenia bo zbiera mi sie na wymioty…niech robia co chca ale bez afiszowania……..Wstyd i hanba,zeby zwyrodnialny z rozjechanymi odbytnicami rzadzili w miescie narzucajac swoje zboczenia…
    Pamietam za czasow PRL grupa mlodych chlopakow,ktorzy byli zaczepiani przez takich zwyrodnialcow zaatakowala ich w pewnej knajpie i zapakowali im butelki do odbytnic,,,,afera byla straszna ale ucieto lb sprawie dlatego ,ze organizatorem tej napasci byl syn jednego z wysoko postawionych osob………Pozdrawiam wszystkich normalnych

      1. Wrzucilam kiedys filmnik na temat homoseksualizmu.Harletski wypowiadal sie na ten temat ,twierdzi ze osoby ,ktore rzna sie w odbyt maja zarobaczone jelito grube.Robaki podrazniaja jelito i musza sie rznac w nie ,to nie jest zboczenie to jest zarobaczenie organizmu.Ja polecam im pojsc do apteki i kupic pastylki na odrobaczenie.Charakterystyczna cecha czlowieka zarobaczonego jest kolor skory na twarzy i lekko podsiniaczone oczy.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: