NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

NA ŻYWO 20.00 WYDANIE SPECJALNE ! TV ALARMUJE !POLITYCY KOPACZ I MILLER BOJĄ SIĘ ŁOWCY PARCHÓW

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

Więcej tutaj link

https://miziaforum.com/2019/03/14/leszek-miller-i-ewa-kopacz-mowia-o-marku-podleckim/

9 thoughts on “NA ŻYWO 20.00 WYDANIE SPECJALNE ! TV ALARMUJE !POLITYCY KOPACZ I MILLER BOJĄ SIĘ ŁOWCY PARCHÓW

  1. To że to tellavivja pokazała to jest bardzo wielkie zagrożenie dla prawdy. Wyobraźcie sobie jak matka po obejżeniu „wiadomo ści” mówi do syna : ty już nie oglądaj tych głupków w tym internecie bo sam taki głupi będziesz,, albo w pracy docinki do kogoś kto wcześniej próbował coś ludziom uświadomić. System odbił strzałę. Wykorzystał okazję.

  2. Jack,po co ten poglos ??? Trudno zrozumiec co mowia,daj sobie spokoj z takimi nowinkami .Pozdr.

  3. Czekam na powtórkę ,bo w trakcie programu musiałam jechać na interwencję do pobudzonego pacjenta .Na miejscu okazało się ,że jest pobudzony ,ale alkoholem .W takich sytuacjach zawsze szkoda dzieci .

    1. swiry i nie swiry – moze tak albo nie ale cofnijcie sie np 100 lat do tylu co opowiadali , przepowiadali, wieszczyli – swiry i tego typu osoby , po miastach i wsiach na swiecie, jak byli odbierani i osmieszani . ja tego nie bronie ale co my naprawde wiemy o swiecie- jest taki film [ oni zyja ] , czy jakos tak ciekawy i warto zerknac …

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: