"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 "JAK RZĄD PIS ROBI Z POLAKÓW NARÓD ZBOCZEŃCÓW"21 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

TV OSTRZEGA !LESZEK MILLER I EWA KOPACZ BOJĄ SIĘ ŁOWCY PARCHÓW – MÓWIĄ O MARKU PODLECKIM………

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]

 

O CO CHODZI W TEJ SPRAWIE ?  DOWIEDZ SIĘ KLIKAJĄC W TEN LINK

https://miziaforum.com/2019/03/08/matrix-prawda-czy-fikcja-marek-podlecki-o-naszej-rzeczywistosci/


modyfikacja informacji M/f 😉

3 thoughts on “TV OSTRZEGA !LESZEK MILLER I EWA KOPACZ BOJĄ SIĘ ŁOWCY PARCHÓW – MÓWIĄ O MARKU PODLECKIM………

  1. Ale jaja. Parchy się boją, że wyjdzie na jaw to że nie są ludźmi, tylko podmiankami. Ponad 11 tysięcy wyświetleń w czasie 15-stu godzin. Marek pewnie się cieszy że mu reklamę zrobili. Czy parchy to żydy? Nie wiedziałem. Jak ktoś zna twórczość Grubsona to wie, że Grubson z Metrowym i BRK już kilka lat temu śpiewali o parchach i do parchów. (https://www.youtube.com/watch?v=JboY324h52M), Kwik świni w korycie mówi wszystko (https://www.youtube.com/watch?v=598ZVzdSM8M).

  2. Policja , Prokuratura i Sąd będą mieli niezły orzech do zgryzienia . Jak dojdzie do rozprawy będą jaja jak berety … Sąd zgłupieje … w rezultacie tak zostanie zakręcony tą bajerą , że nie będzie wiedział kogo skazać … czy Pana Marka czy Prokuratora czy być może wyskoczyć przez okno … Pan Marek otworzy nad nimi ”antyparchowy” spadachronik .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: