NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Wirusolog: Jeśli to się stanie, to w zasadzie mamy koniec epidemii  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

TV OSTRZEGA !LESZEK MILLER I EWA KOPACZ BOJĄ SIĘ ŁOWCY PARCHÓW – MÓWIĄ O MARKU PODLECKIM………

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

 

O CO CHODZI W TEJ SPRAWIE ?  DOWIEDZ SIĘ KLIKAJĄC W TEN LINK

https://miziaforum.com/2019/03/08/matrix-prawda-czy-fikcja-marek-podlecki-o-naszej-rzeczywistosci/


modyfikacja informacji M/f 😉

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

3 thoughts on “TV OSTRZEGA !LESZEK MILLER I EWA KOPACZ BOJĄ SIĘ ŁOWCY PARCHÓW – MÓWIĄ O MARKU PODLECKIM………

  1. Ale jaja. Parchy się boją, że wyjdzie na jaw to że nie są ludźmi, tylko podmiankami. Ponad 11 tysięcy wyświetleń w czasie 15-stu godzin. Marek pewnie się cieszy że mu reklamę zrobili. Czy parchy to żydy? Nie wiedziałem. Jak ktoś zna twórczość Grubsona to wie, że Grubson z Metrowym i BRK już kilka lat temu śpiewali o parchach i do parchów. (https://www.youtube.com/watch?v=JboY324h52M), Kwik świni w korycie mówi wszystko (https://www.youtube.com/watch?v=598ZVzdSM8M).

  2. Policja , Prokuratura i Sąd będą mieli niezły orzech do zgryzienia . Jak dojdzie do rozprawy będą jaja jak berety … Sąd zgłupieje … w rezultacie tak zostanie zakręcony tą bajerą , że nie będzie wiedział kogo skazać … czy Pana Marka czy Prokuratora czy być może wyskoczyć przez okno … Pan Marek otworzy nad nimi ”antyparchowy” spadachronik .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: