KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

TV OSTRZEGA !LESZEK MILLER I EWA KOPACZ BOJĄ SIĘ ŁOWCY PARCHÓW – MÓWIĄ O MARKU PODLECKIM………

 

O CO CHODZI W TEJ SPRAWIE ?  DOWIEDZ SIĘ KLIKAJĄC W TEN LINK

https://miziaforum.com/2019/03/08/matrix-prawda-czy-fikcja-marek-podlecki-o-naszej-rzeczywistosci/


modyfikacja informacji M/f 😉

3 thoughts on “TV OSTRZEGA !LESZEK MILLER I EWA KOPACZ BOJĄ SIĘ ŁOWCY PARCHÓW – MÓWIĄ O MARKU PODLECKIM………

  1. Ale jaja. Parchy się boją, że wyjdzie na jaw to że nie są ludźmi, tylko podmiankami. Ponad 11 tysięcy wyświetleń w czasie 15-stu godzin. Marek pewnie się cieszy że mu reklamę zrobili. Czy parchy to żydy? Nie wiedziałem. Jak ktoś zna twórczość Grubsona to wie, że Grubson z Metrowym i BRK już kilka lat temu śpiewali o parchach i do parchów. (https://www.youtube.com/watch?v=JboY324h52M), Kwik świni w korycie mówi wszystko (https://www.youtube.com/watch?v=598ZVzdSM8M).

  2. Policja , Prokuratura i Sąd będą mieli niezły orzech do zgryzienia . Jak dojdzie do rozprawy będą jaja jak berety … Sąd zgłupieje … w rezultacie tak zostanie zakręcony tą bajerą , że nie będzie wiedział kogo skazać … czy Pana Marka czy Prokuratora czy być może wyskoczyć przez okno … Pan Marek otworzy nad nimi ”antyparchowy” spadachronik .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: