"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Izrael prowadzi czystke etniczną w hitlerowskim stylu

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Być może będziesz zszokowany czytając poniższy wywiad.

Gilad Atzmon używa mocnych słów w stosunku do państwa Izrael. Mówię, że państwo, w którym się urodziłeś, opisuje religię utworzoną wokół Holocaustu.

Rzuca mimochodem słowa, z których wynika, że ​​żyd nie musi wierzyć w Boga. Porównuje Izrael do polityki Hitlera.

Osobiście uważam, że Gilad Atzmon bardzo ogólnie omawia problem jakim jest Izrael. Z wielu źródeł wiemy, że ponad 90% Izraelczyków nie wierzy w Boga. Religia jak jest judaizm trzymają dla otoczki religijności. Panuje tam rasizm i podział Żydów na kasty, w których Sefardyjczycy, chrześcijanie i muzułmanie są na dole klasy społecznej.

Zapraszam na wywiad z Mehmeta Gurhana z Giladem Atzmonem – świat sławy muzykiem jazzowym i pisarzem

gwiazda750

– Urodziłem się w Izraelu. Minęło wiele lat, zanim uświadomiłem sobie, że Izrael to Palestyna. Do pewnego stopnia czułem się patriotą. Nie mogłem się doczekać odbycia służby wojskowej, a potem pojąłem, że historia Żydów ma wiele wspólnego z prawdą. Dotarło do mnie, że mieszkam w kraju, który należy do kogoś inny. W tym samym czasie odkryłem saksofon. Zanim ukończyłem 30 lat, wyjechałem z Izraela i nigdy tam nie wróciłem.

Znalezione obrazy dla zapytania gilad atzmon zdjecia

– W pana muzyce daje się wyczuć jakąś formę rebelii. Jakby pan do wytłumaczył?

– Moja muzyka może być bardzo łagodna i skłaniająca się do refleksji. Czasami niezwykle zabawna, okazjonalnie przepełniona wściekłością. Jest wiele powodów, żeby się złościć. Trudno być szczęśliwym, kiedy widzę, jak Izrael zrównuje się z ziemią. Denerwuję się, gdy odkrywam, że 80% członków brytyjskiej Partii Konserwatywnej do „przyjaciele Izraela”. Wpadam w złość, kiedy dowiaduję się, że lobby żydowskie popycha Amerykę w kierunku kolejnej Wojny Światowej, i czasami, co za tym idzie, wykonuję muzykę, która jest dla mnie swoistym kanałem pozwalającym na wyrażenie gniewu.

Wiceprezydent USA Mike Pence przemawia na konferencji Amerykańsko-Izraelskie Komitet Spraw Publicznych (AIPAC) w Waszyngtonie, 26 marca 2017 r. Fot. REUTERS / Joshua Roberts

– Co robisz z tą panią?

– Do niezwykle prostych. Jestem artystą jazzowym. Ale czerpią inspiracje z muzyki Bliskiego Wschodu – arabskiej, tureckiej lub greckiej. Mam własny sposób na łączenie muzyki arabskiej typu mawwal z utworami amerykańskiego muzyka jazzowego Johna Coltrane’a…

– Co pan jest na temat polityki społecznej i politycznej sytuacji państwa tureckiego?

Znalezione obrazy dla zapytania turcja zdjecia

– Proszę posłuchać, jestem przeciwną jakiejkolwiek formie interwencjonizmu, na temat tutejszej sytuacji. Mogę mówić tylko o moich wrażeniach i nie mogę obserwować typu akademickiego. Podróżuję po całym świecie i widzę mnóstwo smutku. Widzę ubogie kraje, ludzi bez pracy, bez możliwości rozwoju przemysłu produkcyjnego. Na głównych, wyludnionych ulicach miast widzianych młodocianych, z pokoleniami biednymi. Zamiast samodzielnie przygotowanych posiłków, jedzą produktów McDonalds’a, Burger Kinga, Coca Coli i Starbucksa. Jestem w Turcji i dostrzegam mnóstwo ludzi na ulicach, ryby i ziemniaki z uprawą, osoby pracujące w tym dziale, które serwują tureckie potrawy, które nie mają kart – i to mnie cieszy. Udało wam się utrzymać waszą autentyczność i kulturę. Do wielkiego zwycięstwa. Macie sporo szczęścia, że ​​islamofobiczni Europejczycy nie chcą przyjąć waszego kraju do Unii Europejskiej. W tej chwili jest na potęgą.

– Urodził się w Izraelu, ale jest przeciwny izraelskiej okupacji i polityce. Mieszka pan na Zachodzie, jak sobie pan z tym radzi?

Znalezione obrazy dla zapytania izrael zdjecia

– Niech mi pan pozwoli coś powiedzieć, to ważne. W całej mojej karierze nigdy nie byłem znieważony przez rząd brytyjski, nigdy nie byłem prześladowany przez rząd amerykański. Mimo tego, że okryty hańbą Alan Dershowitz, który obecnie jest wplątany w skandal seksualny z udziałem nieletnich, nazwał mnie „wrogiem numer jeden społeczności żydowskiej”. Nigdy nie byłem podmiotem bezpośredniej napaści ze strony izraelskiego rządu. Nie prześladuje mnie nawet amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Narodowego. Jedynymi ludźmi, którzy ciągle natrętnie mnie prześladują, są członkowie żydowskiej lewicy oraz dziennikarze Guardiana. Nie stanowi do dla mnie przez jakiś problem. Zdałem sobie sprawę, że w naszych filmach o wolności są zwolnieni z progresji, dlaczego. Na Zachodzie, a może też iw Turcji, mamy do czynienia z kwestią politycznej poprawności. Czym jest polityczna poprawność? Otóż ​​jest na zjawisko, które nie zezwala na istnienie opozycji politycznej. Ale do przecież definicji, którą kojarzymy z dyktaturą. Polityczna poprawność jest dalece gorsza niż dyktatura. Dlaczego? Jeśli jesteś poprawny politycznie, to sam siebie uciszasz. Polityczna poprawność jest formą autocenzury. Żydowska lewica i zwolennicy lewicy progresywnej uczynili z nas zbiorowość impotentów. Naszym Zestaw jest szyty z miejsca i stawić się tej kancerogennej ideologii. którą kojarzymy z dyktaturą. Polityczna poprawność jest dalece gorsza niż dyktatura. Dlaczego? Jeśli jesteś poprawny politycznie, to sam siebie uciszasz. Polityczna poprawność jest formą autocenzury. Żydowska lewica i zwolennicy lewicy progresywnej uczynili z nas zbiorowość impotentów. Naszym Zestaw jest szyty z miejsca i stawić się tej kancerogennej ideologii. którą kojarzymy z dyktaturą. Polityczna poprawność jest dalece gorsza niż dyktatura. Dlaczego? Jeśli jesteś poprawny politycznie, to sam siebie uciszasz. Polityczna poprawność jest formą autocenzury. Żydowska lewica i zwolennicy lewicy progresywnej uczynili z nas zbiorowość impotentów. Naszym Zestaw jest szyty z miejsca i stawić się tej kancerogennej ideologii. Żydowska lewica i zwolennicy lewicy progresywnej uczynili z nas zbiorowość impotentów. Naszym Zestaw jest szyty z miejsca i stawić się tej kancerogennej ideologii. Żydowska lewica i zwolennicy lewicy progresywnej uczynili z nas zbiorowość impotentów. Naszym Zestaw jest szyty z miejsca i stawić się tej kancerogennej ideologii.

– Czy możemy wyróżnić judaizm od syjonizmu?

Znalezione obrazy dla zapytania judaizm zdjecia

– Nie. Izraelczycy nie mówią o swoim kraju – „państwo syjonistyczne”, definiują je jako „państwo żydowskie”. Partnerzy w składzie Izraela do „Nasz Dom Izrael” czy „Żydowski Dom”, a nie „Syjonistyczny Dom” (miesiąc po udzieleniu tego wywiadu). Izraelski rząd przyjął ustawę o „żydowskim”, zgodnie z którą Izrael jest państwem żydowskim, nie syjonistycznym. Z punktu widzenia Izraela syjonizm skończył się w 1948 roku. Stanowił obietnicę wzniesienia państwa żydowskiego w Syjonie (w Palestynie). Zaraz po tym, jak powstało państwo Izrael, rola syjonizmu się skończyła. Jedynymi ludźmi, którzy podtrzymują dziesięć syjonistycznych nonsensów, są zwolennicy żydowskiej lewicy, jako że oni chcą rozróżnić się między żydostwem a syjonizmem. Z tego powodu określają Izrael jako państwo kolonialne. Ale do nieprawdy. Kolonializm do wyraźna zależność pomiędzy państwem-matką i państwem-osadnikiem. Izrael jest państwem-osadnikiem, ale nie ma żydowskiego państwa-matki. Z tej samej przyczyny mówią również, że Izrael nagrywał apartheidu. Ale do nieprawdy. Apartheid do systemu wyzysku podszyty rasizmem. Izrael nie chce wykorzystywać Palestyńczyków, chce, żeby odeszli. Izrael modelka czystek etnicznych w hitlerowskim stylu. Lewica używa określeń typu „kolonializm”, „syjonizm” i „apartheid”, aby odwrócić uwagę od słowa na literę „ż”. Aby solidarność z Palestyną miała jakiś sens, należy odżydzić naszą terminologię. Nie tyle pozbyć się Żydów, co nie dopuścić do tego, aby interesować się żydowskimi określły granice naszej wody. Izrael jest państwem-osadnikiem, ale nie ma żydowskiego państwa-matki. Z tej samej przyczyny mówią również, że Izrael nagrywał apartheidu. Ale do nieprawdy. Apartheid do systemu wyzysku podszyty rasizmem. Izrael nie chce wykorzystywać Palestyńczyków, chce, żeby odeszli. Izrael modelka czystek etnicznych w hitlerowskim stylu. Lewica używa określeń typu „kolonializm”, „syjonizm” i „apartheid”, aby odwrócić uwagę od słowa na literę „ż”. Aby solidarność z Palestyną miała jakiś sens, należy odżydzić naszą terminologię. Nie tyle pozbyć się Żydów, co nie dopuścić do tego, aby interesować się żydowskimi określły granice naszej wody. Izrael jest państwem-osadnikiem, ale nie ma żydowskiego państwa-matki. Z tej samej przyczyny mówią również, że Izrael nagrywał apartheidu. Ale do nieprawdy. Apartheid do systemu wyzysku podszyty rasizmem. Izrael nie chce wykorzystywać Palestyńczyków, chce, żeby odeszli. Izrael modelka czystek etnicznych w hitlerowskim stylu. Lewica używa określeń typu „kolonializm”, „syjonizm” i „apartheid”, aby odwrócić uwagę od słowa na literę „ż”. Aby solidarność z Palestyną miała jakiś sens, należy odżydzić naszą terminologię. Nie tyle pozbyć się Żydów, co nie dopuścić do tego, aby interesować się żydowskimi określły granice naszej wody. Apartheid do systemu wyzysku podszyty rasizmem. Izrael nie chce wykorzystywać Palestyńczyków, chce, żeby odeszli. Izrael modelka czystek etnicznych w hitlerowskim stylu. Lewica używa określeń typu „kolonializm”, „syjonizm” i „apartheid”, aby odwrócić uwagę od słowa na literę „ż”. Aby solidarność z Palestyną miała jakiś sens, należy odżydzić naszą terminologię. Nie tyle pozbyć się Żydów, co nie dopuścić do tego, aby interesować się żydowskimi określły granice naszej wody. Apartheid do systemu wyzysku podszyty rasizmem. Izrael nie chce wykorzystywać Palestyńczyków, chce, żeby odeszli. Izrael modelka czystek etnicznych w hitlerowskim stylu. Lewica używa określeń typu „kolonializm”, „syjonizm” i „apartheid”, aby odwrócić uwagę od słowa na literę „ż”. Aby solidarność z Palestyną miała jakiś sens, należy odżydzić naszą terminologię. Nie tyle pozbyć się Żydów, co nie dopuścić do tego, aby interesować się żydowskimi określły granice naszej wody.

– Czy Izrael i Palestyna mogą być odrębnymi jednostkami?

Znalezione obrazy dla zapytania palestyna zdjecia

– Nie.

– Czy Palestyńczykom uda się wrócić do ich kraju?

– O do walczą. I każda osoba, która nie jest znana z prawa do powrotu, nie jest prawdziwym zwolennikiem wolnej Palestyny.

– Co pan sądzi o wypowiedzi Ahmadineżada na temat Holocaustu?

– Zgadzam się w 100% z opinii Ahmadineżada na temat Holokaustu. Zasadniczo powiedział, że Holokaust powinien być traktowany jak rozdział historii. Obecnie jest traktowany jak religia. A jeśli jest to religia, to chcę mieć prawo do pozostania ateistą. We współczesnej żydowskiej rzeczywistości nie ma miejsca w Auschwitz, zostaniesz ukarany, ja do dotkliwie. Nie godzę się na.

– Co zyskują Stany Zjednoczone, wspierając Izraela?

– Nie możemy już dłużej myśleć o niezależnym podmiocie. Amerykański system polityczny to sfera okupowana przez Żydów. Ameryka, Wielka Brytania, Francja i reszta Zachodu obudziła się pewnego ranka i zdała sobie sprawę, że ta umiejętność wykorzystywania umiejętności jest taka jak AIPAC, CFI, CRIF. Ameryka poświęciła swoje interesy międzynarodowe na żydowskim ołtarzu. Do katastrofy. Ale historia uczy się, że żydowska jest bezkarna w historii.

– Czy zgadza się pan ze stwierdzeniem, że w Strefie Gazy ma miejsce holocaust?

– Nie wiem już, co oznacza słowo holokaust. W tym względzie jestem jak Ahmadineżad. Kiedy byłem, uczono mnie, że naziści przerabiali Żydów na mydło. A kiedy dorosłem, uświadomiłem sobie, że to wszystko wymysł fantazji. Uczono mnie, że Arabowie zamierzają wrzucić nas do morza. Gdybym był na tyle dojrzały, aby się uczyć historii, zdałem sobie sprawę, że jest na odwrót – że do morza. Potem dotarło do mnie, że Żydzi (tak jak wszyscy inni) mają skłonność do projekcji swoich kulturowych symptomów na innych. Żydzi boją się Palestyńczyków, są świadkami zaangażowania się w izraelską armię w morderczą działalność. Muszą wierzyć, że Palestyńczycy są tak zbrodniczy jak Siły Obronne Izraela (IDF).

Nie chcę wypowiadać się w kontekście terminu holokaust, ponieważ jest na nazbyt żydowski. Nie chcę porównywać Izraela do państwa nazistowskiego, Izrael sam w sobie jest wystarczająco zły. Demokracja, która implikuje zbiorową odpowiedzialność). Żydowskiego cierpienia. Nazistowskim, aby potwierdzić religię holokaustu i wspieram wyższość. Musimy ustalić nowy język dyskursu, w którym można zabijać ludzkości są Izraelczycy, osoby krańcowo pokrzywdzonymi – Palestyńczycy. Auschwitz był niewątpliwie złem, ale nie aż tak strasznym jak do, co się dzieje obecnie w Strefie Gazy.

– Iran nie opowiada się za bronią nuklearną, o czym wie cały świat. Jak pan wyjaśnił całe, aby zamieszać wokół irańskiego projektu nuklearnego?

– Nie widzi się problemu z posiadaniem przez Iran broni atomowej. Chcę, przez Iran ją miał. Zaledwie jedna irańska bomba zapewniłaby pokój w tym regionie. Gdyż cały ten zgiełk na Bliskim Wschodzie jest dziełem Izraela i Amerykanów, bo wiem, że mogą bezkarnie zabijać, w nieskończoność. Według mnie problem z szyitami polega na tym, że są zbyt mili. Oni naprawdę nie chcą zrzucić bomby. Mówią, że bomba atomowa to haram, czyn zakazany.

– Jaka jest pana opinia na temat roli Iranu na Bliskim Wschodzie?

– Iran jest najpiękniejszą siłą polityczną. Wspierają Palestyńczyków. Kibicują im w stawianiu oporu. Iran rozwinął bardzo silny przemysł. Ten kraj, który 34 lat temu był państwem zależnym od Ameryki, obecnie produkuje łodzie podwodne, samoloty, drony i bardzo solidne komputery. To jest piękne.

– Obama jest pierwszym amerykańskim prezydentem, ale statystyki są dostępne, że jego uprawnienia wśród Afroamerykanów z każdym rokiem leci na łeb, na szyję. W jaki sposób zanalizował pan tę sprzeczność?

– Lubimy myśleć w kategoriach podziałów rasowych, jako że jest to dziedzictwo lewicy, ale błąd. Na Zachodzie w ciągu ostatnich 50 lat można znaleźć więcej informacji na temat automatyzacji, rozwoju maszyn i komputerów, ale także przez Miltona Friedmana. Dla Ameryki, Wielkiej Brytanii, Francji itp. Oznacza, że ​​nie jest klasy klasy pracującej. Ludzie, którzy pracowali, byli teraz klasycznie bezrobotni, skazani na ubogich bez nadziei na poprawę, nazywają się ich podklasą społeczną. W obecnej sytuacji na stanowiskach pracy wymaga się bardzo dużych możliwości, mam nazwy inżynierów, finansistów, bankierów, specjalistów od PR. Grupa ludzi uprzywilejowanych określa się mianem „intelektualnej elity” i jest ich niewielu. Żyjemy w społeczeństwie, w którym jesteśmy świadkami niesamowitego rozrostu opieki społecznej.

Znalezione obrazy dla zapytania obama zdjecia

Obama przynależy do elity intelektualnej nie dlatego, że jest czarny. Jest inteligentny i sprytny sposób znalazł się na szczycie. Kiedy mówimy o podklasie społecznej, zdajemy sobie sprawę, że należy do niej mnóstwo imigrantów, w tym Latynosów i Murzynów. Oni są głównymi ofiarami nowego, bezwzględnego, okrutnego i nieuporządkowanego. Do niezwykle przygnębiające. To z tej przyczyny Turcja jest tak ważna. Zarządzaj swoim gospodarką i walutą w sposób, który wspiera tradycyjny przemysł okrutna czcionka między bogatymi i biednymi, lecz pomiędzy bardziej i mniej zdolnymi. Do niezwykle przygnębiające. To z tej przyczyny Turcja jest tak ważna. Zarządzaj swoim gospodarką i walutą w sposób, który wspiera tradycyjny przemysł okrutna czcionka między bogatymi i biednymi, lecz pomiędzy bardziej i mniej zdolnymi. Do niezwykle przygnębiające. To z tej przyczyny Turcja jest tak ważna. Zarządzaj swoim gospodarką i walutą w sposób, który wspiera tradycyjny przemysł

 

zrodlo: https: //wiadomosci.robertbrzoza.pl/chazarski-izrael/izrael-prowadzi-czystke-etniczna-w-hitlerowskim-stylu/?

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: