"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Cimoszewicz chce zlikw. IPN? Strony jego ojca na Wikipedii już nie ma, ale… w internecie nic nie ginie

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

– Dojrzewa myślenie, że ta instytucja zostanie zlikwidowana. Sprawy dotyczące przeszłości powinny być rozpatrywane w normalnym trybie, przyzwoici prokuratorzy powinni iść do pracy w prokuraturze a naukowcy do nauki – mówił w ‚Kropce nad i” u Moniki Olejnik Włodzimierz Cimoszewicz, „jedynka” na liście warszawskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego z ramienia Koalicji Europejskiej

Co ciekawe na Wikipedii nie znajdziecie już strony poświęconej ojcu Włodzimierza Cimoszewicza – Marianowi. Jednak narzędzie do archiwizacji stron Wayback Machine, po wpisaniu adresu https://pl.wikipedia.org/wiki/Marian_Cimoszewicz podaje następujące informacje:

”’Marian Cimoszewicz”’ (ur. 7_stycznia 1917 r. w Uljanowsku – zm. na początku grudnia 2001), polski wojskowy i funkcjonariusz służb specjalnych Po zajęciu w 1939 wschodnich terenów Polski przez Armię Sowiecką, od października 1939 r. do września 1940 r. pracował, według napisanego przez siebie życiorysu, w charakterze poborcy dostaw obowiązkowych w wołkowyskim „Rajupołnamkomzakie”. :””We wrześniu 1940 roku powołany zostałem do Armii Radzieckiej z przydziałem do 138 p. art. w Rostowie nad Donem, gdzie pełniłem służbę do napaści hitlerowskiej na ZSRR w 1941 roku. Z wybuchem wojny przydzielony zostałem do jednostki spec. przy sztabie wojsk inż. (…) przebywałem w różnych pododdziałach do 1943 r. tj. prawie 2 lata poczem skierowano mnie do nowoformującej się Brygady Broni Pancernej im. Bohaterów Westerplatte w Białomuciu pod Moskwą. Tu ukończyłem szkołę pracowników zwanych naówczas „oświatowych” czyli politycznych i otrzymałem pierwszy stopień oficerski. Do zakończenia wojny służyłem więc w aparacie politycznym na stanowiskach od z-cy d-cy Baterii dział samobieżnych komp. Fizylierów, z-cy d-cy batalionu i z-cy d-cy 11-go pułku piechoty 4 DP włącznie”.” W latach 1945-1957 służył w Informacji Wojskowej, brał udział w zwalczaniu podziemia niepodległościowego w latach 1945-1946. W latach 1951-1954 był pracownikiem WAT w Warszawie na stanowisku szefa Informacji Wojskowej. W latach 1955-1957 ukończył liceum ogólnokształcące i zdał maturę. Od 1957 do 1972 w WSW do stopnia pułkownika. 7_października 1992 decyzją Kierownika Urzędu Do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych pozbawiony praw kombatanckich na podstawie art.25 ust. 2 pkt. 1a ustawy z dnia 24 stycznia 1991 roku o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego (Dz. U. Nr 17, poz. 75 z późniejszymi zmianami). ==Wybory prezydenckie w Polsce 2005==    W czasie kampanii wyborczej poprzedzajączej Wybory_prezydenckie_w_Polsce_2005 roku życiorys Mariana Cimoszewicza był używany przez niektóre osoby do dyskredytacji jego syna, Włodzimierza Cimoszewicza, który do 14_września był jednym z kandydatów.

 

zrodlo:https://www.tysol.pl/a30290-Cimoszewicz-chce-zlikw-IPN-Strony-jego-ojca-na-Wikipedii-juz-nie-ma-ale-w-internecie-nic-nie-ginie?

3 thoughts on “Cimoszewicz chce zlikw. IPN? Strony jego ojca na Wikipedii już nie ma, ale… w internecie nic nie ginie

  1. POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKICH DZIENNIKARZY NA CAŁYM SWIECIE PISZCIE SUPER ARTYKUŁY I NIE BUJCIE SIE O CIEPŁE STANOWISKA PENSIE KTÓRE DOSTAJECIE = ŁOPATA I PRACA FIZYCZNA TEZ MOZNA ZAROBIC NA CHLEB TYLKO JEST JEDNA WADA TEGO ZAWODU ZE = NIE MA GARNITURU KRAWATU I BIAŁEJ KOSZULKI O MNIE ZE=. PS. JESTEM BEZ PANSTWOWCEM .

  2. TA CAŁA KOALICIA W POLSCE DZIAŁACZE PO 1989 Z RESTAURACI SOWA I PRZYJACIELE WARSZAWIE =SOWIECKICH UKŁADÓW PARTYJNYCH PARTIE NAWET PHAIA SIE DO PARLAMENTU UNII EUROPEJSKIEGO W WSI BRUKSELA NA STANOWISKA ZAPEWNE LUBIA DUZE PIENIADZE JA OSOBISCIE TYM PARTYJNO/KOALICYNYM POLITRUKOM KOALICYJNYM =PLANUJE NIECH POZYJA SOBIE ZA MIESIECZNIE RENTY 800ZŁ CZY EMERYTURY 2000ZŁ = NIE DAWNO PARE MIESIECY TEMU NIEJAKIA SEDZINA SADOWY POLKA PODOBNO TRYBUNAŁU SADOWEGO = POWIEDZIAŁA TAK ZE ZA 10.OOO TYSIECY ZŁ PENSI SEDZIOWSKIEJ MOZNA ZYC NA PERYFERIACH MIASTECZEK WSI A NIE W STOLICY WARSZAWIE TO JA TEJ SEDZINIE PRAWNICZCE ZA KARE PROPONUJE W MIESCIE WARSZAWIE= POZYC DO KONCA ZYCIA ZA 800 ZŁ CZY 2000TYSIACEZŁ MIESIECZNIE DO KONCA ZYCIA A TAK NAM USTAWIL EKONOMIE NIEJAKI PREZYDENT POLSKI PO 1989R ZDRADY NARODU POLSKIEGO TOWARZYSZ LECH WAŁENSA OBIECAŁ NAM PO == 100 MILIONÓW ZŁ WSZYSTKIM OBYWATELOM POLSKI I CO I GÓWNO WZIELI PRZY KORYCIE ZAPEWNE SOBIE Z KAPITANEM SB WACHOWSKIM A KSYWKA AGENT BOLEK =WWW LEJBA COCHNE CAŁY FILM PL, A W TEJ KOALICI PARTYJNEJ JESZCZE POLSCE DALEJ JAK SIE MÓWI ŁONCZY ICH JEDNO JAK W PIOSENCE ==== WWW DO ZŁOBU DO ZŁOBU ANDRZEJ ROSIEWICZ PL. === ZAGROZENIEM DLA OBYWATELI POLSKI SA ODPOWIEDZ I LIKWIDACJA TEGO UKŁADU EKSPRESOWO TO ODPOWIE LINK==== == WWW ROTRZILDOWIE PRZEJELI KONTROLE NAD POLSKA PL.= CO CHCA ZROBIC UKŁAD MASONERI = A TO = WWW SWIAT POD KONTROLA DOMU ROTHSCHILD PL.== NA KONIEC ROZMOWY NARODZIE POLSKI ZASPIEWAJMY PARTYZANCKI HYMN WOLNEJ POLSKI TO ODPOWIEDZ TA W LINKU == WWW ABY POLSKA BYŁA POLSKA JAN PIETRZAK PL. A PO CO SOJUSZ WOJSKOWY USA/POLEN POWSTAŁ POWSTAJE A PO TO === ZAPEWNE CHODZI O POLSKI === TYTAN ==== ODPOWIEDZ LINK . ===WWW.SUWALSZCZYZNA POSIADA NAJCENNIEJSZE ZŁOZA EUROPY PL.=== LINK==== = WWW CENNIEJSZE NIZ ZŁOTO? METALE ZIEM RZADKICH W SWIATOWEJ STRATEGI GOSPODARCZEJ PL. ===WWW. METALE ZIEM RZADKICH AUGUSTÓW PL.

  3. Cimek z pewnością by chciał likwidacji Polski. Ale likwidacja IPN-u to już coś. Drażni tych komuchów ten IPN. Cimek żałuje że z kumplami nie zlikwidowali IPN-u jak byli przy polskim korycie. Skurwysyny likwidowali Polskę i jeszcze żyją w luksusach. Chuje.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: