"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Urban nie musi płacić za obrazę uczuć religijnych! Sąd uchylił karę 120 tys. zł grzywny

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Sąd Okręgowy w Warszawie zdecydował, że Jerzy Urban – były rzecznik komunistycznego reżimu generała Wojciecha Jaruzelskiego nie musi płacić 120 tys. zł za obrazę uczuć religijnych i publikację kpiarskiego wizerunku Jezusa Chrystusa wpisanego w znak drogowy w tygodniku “NIE”. Sąd uchylił decyzję sądu I instancji i skierował ją do ponownego rozpatrzenia.

W październiku ubiegłego roku Sąd Rejonowy Warszawa-Mokotów uznał, że Urban obraził uczucia religijne sześciu osób i zdecydował zasądzić mu 120 tys. zł grzywny. Sąd okręgowy uznał, że sprawę procedowano błędnie, jeśli chodzi o zakres opinii biegłych.

– Konstatacje sądu, jeśli chodzi o opinię biegłego z zakresu historii sztuki są odmienne, własne; a opinia biegłego z zakresu religioznawstwa jest opinią niejasną – stwierdził w uzasadnieniu sędzia Mariusz Jackowski. Sędzia zaznaczył, że sąd nie może podejmować opinii własnych, które są odmienne od opinii biegłego.

Podobny obraz

A to właśnie nastąpiło w tej sprawie. Nie jest dopuszczalna taka sytuacja, że sąd rejonowy poczynił własne ustalenia, odmienne od opinii biegłego – powiedział sędzia.

Sam “Goebbels stanu wojennego” – jak nazywano w latach 80-tych szkalującego m. in. bł. księdza Jerzego Popiełuszkę, nie krył swojego zadowolenia i stwierdził, że “sąd nie pozostawił suchej nitki na wyroku sądu rejonowego” i dodał w swoim, obrzydliwym stylu:

Podobny obraz

– Kończę w tym roku 86 lat i nie jestem zainteresowany końcem tej sprawy, która trwałą sześć lat i zapewne drugie tyle będzie trwała. Nie zamierzam uczestniczyć w żadnych rozprawach dot. tej sprawy. Mogą mnie skazać nawet na dożywocie i mam to w d…e – powiedział. Warto dodać, że ten sam warszawski sąd okręgowy uznał wczoraj, że była tłumaczka Donalda Tuska Magdalena Fitas-Dukaczewska, a prywatnie żona byłego szefa WSI gen. Marka nie musi zeznawać ws. zdrady dyplomatycznej po katastrofie smoleńskiej.

 

zrodlo:https://dzienniknarodowy.pl/urban-musi-placic-obraze-uczuc-religijnych-sad-uchylil-kare-120-tys-zl-grzywny/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: