"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Ssanie oleju – charakterystyka, jak to robić, właściwości lecznicze, efekty

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]

Ssanie oleju jest bardzo popularne w medycynie naturalnej i wywodzi się z ajurwedy. Ssanie oleju to nie tylko metoda na detoksykację organizmu, ale również sposób na zapobieganie niektórym chorobom. Jak ssać olej? Na co pomaga ssanie oleju?

Znalezione obrazy dla zapytania ssanie oleju zdjecia

SPIS TREŚCI

  • 1.Ssanie oleju – charakterystyka
  • 2.Ssanie oleju – jak to robić?
  • 3.Ssanie oleju – właściwości lecznicze
  • 4.Ssanie oleju – efekty

1. Ssanie oleju – charakterystyka

Znalezione obrazy dla zapytania ssanie oleju zdjecia

Ssanie oleju stosowane jest w medycynie naturalnej od ponad 5 tysięcy lat. Był to jeden z pierwszych sposobów na podreperowanie zdrowia. Ajurweda uważa, że większość chorób zaczyna się właśnie od problemów w jamie ustnej, dlatego też leczenie należy rozpocząć od usunięcia dolegliwości, które się w niej znajdują.

2. Ssanie oleju – jak to robić?

Podobny obraz

Jaki olej można ssać? Medycyna ajurwedyjska zaleca nierafinowany olej kokosowy lub olej sezamowy. Mają one właściwości oczyszczające, nawilżające, rozgrzewające oraz przeciwzapalne. Jednak możemy użyć także innych olejów roślinnych taki jak olej rzepakowy czy olej słonecznikowy.

Ssanie oleju to nic innego jak płukanie jamy ustnej olejem. Najlepiej jest płukać jamę ustną rano, na czczo, zaraz po przebudzeniu. Możemy wcześniej napić się wody, wtedy nasz organizm będzie produkował więcej śliny, która jest niezbędna do płukania ust.

Do płukania jamy ustnej potrzebujemy 1-2 łyżki oleju i przez ok. 20 minut przepłukujemy nim usta. Jeżeli wyprodukuje się za dużo śliny i nie mamy już miejsca, możemy wypluć olej i wziąć kolejną łyżkę oleju do płukania.

Olej powinien wniknąć w każdy zakątek naszej jamy ustnej. Powinien także przepłukać nasze gardło oraz migdałki. Oleju używanego podczas zabiegu ssania oleju nie połykamy. Po zakończonym płukaniu trzeba go wypluć do toalety (olej może zablokować rury w umywalce dlatego nie wypluwajmy oleju do niej).

Kiedy zakończymy ssanie oleju jamę ustną musimy dobrze przepłukać, a zęby porządnie wyszczotkować pastą do zębów.

Jak często ssać olej? Jeżeli jest to zabieg czysto profilaktyczy to wystarczy go powtórzyć raz dziennie. Natomiast jeżeli mamy do czynienia z infekcjami jamy ustnej możemy powtarzać go nawet 2-3 razy w ciągu dnia. Trzeba pamiętać tylko, że ssanie oleju możemy zacząć dopiero godzinę po zakończonym posiłku.

3. Ssanie oleju – właściwości lecznicze

Znalezione obrazy dla zapytania ssanie oleju zdjecia

Udowodniono, że choroby jamy ustnej mają wpływ na takie choroby jak: choroba niedokrwienna sercazawał sercaudar mózguartretyzm, infekcje płuc oraz infekcje oskrzeliwrzody żołądkabóle stawówchoroby nerek a także choroby wątroby.

Dlatego też ssanie oleju zapobiega chorobom jamy ustnej. Pomaga ono w usuwaniu wszelkich bakterii i zarazków z zębów i dziąseł. Ssanie oleju nie wyleczy próchnicy, ale pomoże jej zapobiegać

4. Ssanie oleju – efekty

Podobny obraz

Osoby, które zaczęły regularnie ssać olej przestały się uskarżać na takie dolegliwości jak: zapalenie zatok, chore gardło, hemoroidyzatwardzenieegzemazespół chronicznego zmęczenia, ból pleców, migrena oraz bezsenność. Ssanie oleju pomaga w usunięciu toksyn z organizmu.

Ssanie oleju pozwala pozbyć się zarazków z jamy ustnej. Wiele osób stosujących metodę ssania oleju zwraca uwagę na to, że znacząco poprawiła się im kondycja skóry, zębów oraz całości organizmu. Dzięki ssaniu oleju możemy pozbyć się nieświeżego zapachu z ust, nasze dziąsła przestaną krwawić, a także pozbędziemy się stanu zapalnego jamy ustnej. Ssanie oleju to także domowy sposób na wybielanie zębów

Skutki uboczne ssania oleju to: duża ilość śluzu w gardle i nosie, a także ból żuchwy

 

zrodlo:https://portal.abczdrowie.pl/ssanie-oleju-charakterystyka-jak-to-robic-wlasciwosci-lecznicze-efekty

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: