loading...
loading...
loading...
LIVE SZOKUJĄCY TEMAT DNIA 20.00 START23 marca 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA
KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ
STREAM LIVE – NA ŻYWO + CHAT + PRIV.

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

M-forum jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje.

Polacy śmierdzą Żydom! Skandaliczna wypowiedź szefa ŻIH Pawła Śpiewaka. Czy będzie dymisja?

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

– Ten rodzaj polityki jest zabójczy dla wszystkich. Po tym pozostaje tylko brzydki zapach – powiedział w radiu Tok FM szef Żydowskiego Instytutu Historycznego, Paweł Śpiewak. Co śmierdzi Śpiewakowi? To… że Polacy ratowali Żydów.

Reklamy

– Nie mogę znieść tej retoryki ratowania Żydów przez Polaków – tłumaczył w lewackim radiu Śpiewak, dyrektor utrzymywanego z pieniędzy polskich podatników Żydowskiego Instytutu Historycznego. – To znaczy, że to ratowanie przez kilka tysięcy szlachetnych osób miałoby udowadniać, że reszta Polaków była tak samo szlachetna – mówił.

Paweł Śpiewak. Foto: PAP

foto:PAP

loading...

Śpiewak chce uciszać Polaków

– Wydrukowaliśmy list negujący takie dziennikarstwo, które jest uprzedzone, w stylu sowieckim. Teraz jesteśmy atakowani za to, że tracimy wiarygodność, że trzeba nas zlikwidować. Używa się języka, który był wstydliwy, a teraz już nie jest – mówił dyrektor ŻIH.

– Jeżeli zadano mi pytanie, które znam od dziesiątków lat, że Żydzi zorganizowali za pomocą Urzędu Bezpieczeństwa pogrom na Polakach po wojnie, to co ja mam z takimi ludźmi zrobić? Jak ich uciszyć? – pytał prof. Śpiewak.

Holland też śmierdziało

To nie pierwsza wpływowa osoba pochodzenia żydowskiego, która czuje w Polsce brzydki zapach. Wcześniej w tym samym tonie wypowiedziała się Agnieszka Holland. – Mieszkam i pracuję poza Polską. Kiedy przyjeżdżam, uderza mnie fala niedobrego powietrza, coś takiego, jakby w zamkniętym pomieszczeniu ktoś bez przerwy puszczał bąki. Jest coś takiego, że jest duszno – zwierzyła się mediom reżyser

Po deklaracji Śpiewaka zawrzało na twitterze. Tomasz Sommer zwrócił uwagę, że Żydzi nie chcą nagłaśniać udzielanej sobie pomocy, bo nie zamierzają w żaden sposób okazywać wdzięczności:

Tomasz Sommer@1972tomek

Żydzi „nie mogą znieść retoryki o ratowaniu Żydów przez Polaków”. No tak, to zrozumiałe. Bo przecież zamiast sadzić idiotyczne drzewka wypadałoby się jakoś realnie odwdzięczyć. Dlaczego Kneset nie przyznał specjalnych emerytur Polakom, którzy ryzykowali życie w tej sprawie?

Niewątpliwie reakcja na taką wypowiedź szefa instytucji utrzymywanej z kieszeni polskiego podatnika może być tylko jedna: natychmiastowa dymisja

zrodlo:https://nczas.com/2019/03/12/polacy-smierdza-zydom-skandaliczna-wypowiedz-szefa-zih-pawla-spiewaka-czy-bedzie-dymisja/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: