"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Polacy śmierdzą Żydom! Skandaliczna wypowiedź szefa ŻIH Pawła Śpiewaka. Czy będzie dymisja?

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

– Ten rodzaj polityki jest zabójczy dla wszystkich. Po tym pozostaje tylko brzydki zapach – powiedział w radiu Tok FM szef Żydowskiego Instytutu Historycznego, Paweł Śpiewak. Co śmierdzi Śpiewakowi? To… że Polacy ratowali Żydów.

– Nie mogę znieść tej retoryki ratowania Żydów przez Polaków – tłumaczył w lewackim radiu Śpiewak, dyrektor utrzymywanego z pieniędzy polskich podatników Żydowskiego Instytutu Historycznego. – To znaczy, że to ratowanie przez kilka tysięcy szlachetnych osób miałoby udowadniać, że reszta Polaków była tak samo szlachetna – mówił.

Paweł Śpiewak. Foto: PAP

foto:PAP

Śpiewak chce uciszać Polaków

– Wydrukowaliśmy list negujący takie dziennikarstwo, które jest uprzedzone, w stylu sowieckim. Teraz jesteśmy atakowani za to, że tracimy wiarygodność, że trzeba nas zlikwidować. Używa się języka, który był wstydliwy, a teraz już nie jest – mówił dyrektor ŻIH.

– Jeżeli zadano mi pytanie, które znam od dziesiątków lat, że Żydzi zorganizowali za pomocą Urzędu Bezpieczeństwa pogrom na Polakach po wojnie, to co ja mam z takimi ludźmi zrobić? Jak ich uciszyć? – pytał prof. Śpiewak.

Holland też śmierdziało

To nie pierwsza wpływowa osoba pochodzenia żydowskiego, która czuje w Polsce brzydki zapach. Wcześniej w tym samym tonie wypowiedziała się Agnieszka Holland. – Mieszkam i pracuję poza Polską. Kiedy przyjeżdżam, uderza mnie fala niedobrego powietrza, coś takiego, jakby w zamkniętym pomieszczeniu ktoś bez przerwy puszczał bąki. Jest coś takiego, że jest duszno – zwierzyła się mediom reżyser

Po deklaracji Śpiewaka zawrzało na twitterze. Tomasz Sommer zwrócił uwagę, że Żydzi nie chcą nagłaśniać udzielanej sobie pomocy, bo nie zamierzają w żaden sposób okazywać wdzięczności:

Tomasz Sommer@1972tomek

Żydzi „nie mogą znieść retoryki o ratowaniu Żydów przez Polaków”. No tak, to zrozumiałe. Bo przecież zamiast sadzić idiotyczne drzewka wypadałoby się jakoś realnie odwdzięczyć. Dlaczego Kneset nie przyznał specjalnych emerytur Polakom, którzy ryzykowali życie w tej sprawie?

Niewątpliwie reakcja na taką wypowiedź szefa instytucji utrzymywanej z kieszeni polskiego podatnika może być tylko jedna: natychmiastowa dymisja

zrodlo:https://nczas.com/2019/03/12/polacy-smierdza-zydom-skandaliczna-wypowiedz-szefa-zih-pawla-spiewaka-czy-bedzie-dymisja/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: