loading...
loading...
loading...
LIVE SZOKUJĄCY TEMAT DNIA 20.00 START23 marca 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA
KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ
STREAM LIVE – NA ŻYWO + CHAT + PRIV.

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

M-forum jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje.

Świńskie łby na ulicy. Protest rolników w Warszawie

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Rolnicy z AGROunii zablokowali plac Zawiszy w Warszawie. Na jezdni położyli świńskie łby, rozsypali jabłka i podpalili opony i słomę. „Te jabłka to dzieciom trzeba dać dzieciom w przedszkolach, a nie wysypywać na placu i kierowcom przeszkadzać” – powiedział minister rolnictwa Jan Ardanowski.

Reklamy

To przedsmak, tego co może wydarzyć się w najbliższych dniach – mówią rolnicy.

 

To przedsmak, tego co może wydarzyć się w najbliższych dniach – mówią rolnicy

– Warszawiacy zostali odcięci od drogi, to symboliczne pokazanie rolników odciętych od rynków sprzedaży w Polsce. To przedsmak, tego co może wydarzyć się w najbliższych dniach” – mówi Radiu ZET Michał Kołodziejczak, lider AGROuni. – Jeśli rząd, minister nie będą pracować na rzecz rolnictwa i odzyskania przez polskich przedsiębiorców handlu to przetniemy Warszawę na pół” – dodaje

loading...

AGROunia chce m. in. gwarancji na półkach w supermarketach 50 procent polskich produktów, tych tradycyjnie wytwarzanych w naszym kraju i znakowania żywności flagą pochodzenia.

Niewykluczone, że jeszcze dziś w Warszawie pojawią się kolejne utrudnienia w ruchu spowodowane protestem

W sprawie protestów głos zabrał Jan Ardanowski, minister rolnictwa.
– Ich prawem jest protestować, natomiast marnowanie żywności raczej nie buduje sympatii do rolników. Te jabłka to dzieciom trzeba dać w przedszkolach, a nie wysypywać na placu i kierowcom przeszkadzać – powiedział w programie „Money. To się liczy” Ardanowski. – Nie słyszałem, żeby chcieli, żebym przyjechał. Pan Kołodziejczak wielokrotnie był zapraszany, rozmawialiśmy. Próbowałem zrozumieć, czy on ma jakąkolwiek wiedzę na temat rolnictwa europejskiego. Wydaje mi się, że nie ma żadnej, więc o czym rozmawiać?

 

zrodlo:https://finanse.wp.pl/swinskie-lby-na-ulicy-protest-rolnikow-w-warszawie-6358874845636225a

6 thoughts on “Świńskie łby na ulicy. Protest rolników w Warszawie

    1. Musialam usunac poniewaz Marucha sprostowal bo to byla falszywa informacja….dotyczylo to wycieczki mlodziezy zydowskiej ,ktora dewostowala hotel.Przepraszam ale musialam to usunac.Pozdrawiam serdecznie

      1. Już miałam się pytać, gdzie wsiąkło to info. A o tych wycieczkach żydków już gdzieś czytałam. Paskudne tfu zachowanie.

  1. Państwo prawa w całej krasie. Męża dziewczyny aresztowali prewencyjnie a parcha puścili wolno. Totalne bezprawie. Doczekam się w tym kraju jakiejkolwiek sprawiedliwości? Prawo i sprawiedliwość=partia interesów syjonistycznych.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: