"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

AGROUNIA KOŁODZIEJCZAKA PROTESTUJE ROLNICY W WAWIE !

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Embedded video

Piotr Owczarski@OwczarskiPiotr

Rolnicy zablokowali plac Zawiszy w Warszawie. Płoną opony, leżą świńskie łby, a wokoło rozsypane jabłka. Policja informuje o nielegalnej manifestacji. Wzywa do rozejścia się. Trwają przepychanki.

See Piotr Owczarski’s other Tweets

11 thoughts on “AGROUNIA KOŁODZIEJCZAKA PROTESTUJE ROLNICY W WAWIE !

 1. @Marta Autor
  Droga Pani , trzeba być tylko bystrym obserwatorem … analitykiem (taki kiedyś był mój zawód w ”firmie” , zatrudniającej ponad 3 mln ludków różnej ”maści”) … i wyciągać z tejże analizy logiczne wnioski … i to wszystko … dokładnie tak jak robi to fizyk teoretyk .

  … skąd taka opinia ?
  … a no , stąd … mieszkam od 40 lat w przepięknej Mazowieckiej wsi , na Wysoczyźnie Kałuszyńskiej gdzie pięknie wije się leniwa rzeczka Liwiec .
  Choć sam nie jestem ”chadziainem” to mam ich za sąsiadów … znam ich problemy i znam ich życie od ”podszewki” … więc , to co sepleni luj Kołodziejczak o wielkich ”problemach” Polskiej wsi nie jest prawdą … nie ma tam ziarenka prawdy .
  Dzisiaj już o rolnika się dba .
  O rolnika dba każda jedna mleczarnia … dosłownie tak jak pszczółka miodna o swoje mszyce .
  Rolnik ma zagwarantowany odbiór żywca i rogacizny wprost z zagrody .
  Jeden telefon i w ciągu 24 godzin przywiozą paszę dla zwierzyny (jeżeli nie chce jej sam wyprodukować z sobie tylko znanych przyczyn) .
  Chce kredyt chwilowy bądż długo terminowy … ma go od ręki .
  Porównując lata 89-05 (bądż późniejsze) do dzisiaj … to dzień do nocy choć są nadal nierozwiązane problemy i inne pomniejsze bolączki .

  Dzisiaj rolnika – bynajmniej z mojej okolicy – absolutnie nie interesują takie zadymy i się z nimi nie utożsamia … to już nie te czasy .
  Kiedy za czasów Leppera rolnictwo strajkowało … to sadownicy i inna swołocz z pod znaku luja Kołodziejczaka miała ich w dupie … ”oni” nie byli rolnikami … ”oni” byli plantatorami .
  Oni cały czas myślą o dawnych czasach … że im się należy , że państwo będzie im napierdalać kasiejkę w i tak zarobione tłuste dupska .
  Oni myślą , że przełom roku 86/87 będzie trwał wiecznie … jak ”muzyka” na ”Tytaniku” … w tym czasie wymarzło 3/4 sadów w grójeckim … od Państwa dostali olbrzymie dotacje za wymarzłe plantacje .

  Jebane nygusy niech wezmą się do uczciwej pracy … niech chociaż miesiąc sierpień przepracują w upale przy żniwach … zobaczymy co powiedzą … taka kurwa , kuta blać na 4 kopyta jak Kołodziejczak , wyrzekł by się tych swoich hektarów … ale to całe ”letkiewiczowskie”
  kurewstwo nie wie co to jest zapierdalać w polu od rana do późnej nocy … czy przy żniwach , sianie , czy przy ręcznym opielaniu i przerywaniu buraków czy wreszcie przy wykopkach … i nie ma , że boli … rolnika nie stać na wynajęcie parobka tak jak ICH .
  Chujoza Kołodziejczak nie był by w stanie podnieść i zarzucić sobie na plecy 50 kg wora z przesortowanymi ziemniakami przy kopcu .

  … ach można by było jeszcze pisać i pisać

  1. @ Stanisław Szafert .Musi coś być w tej pana opinii na rzeczy ,bo jak pojechałam po mleko do rolnika i zapytałam o AgroUnię ,to spojrzał na mnie z takim politowaniem ,że odebrało mi mowę .Jego ironiczny uśmiech był bardzo wymowny .Widać było ,że wie o co pytam ,ale nie chciał zabierać głosu .Będę po to mleko jeździć ,może kiedyś opowie mi więcej o tej AgroUnii pana Kołodziejczaka. Niemniej dziękuję za wyczerpującą odpowiedź .

 2. Jaki to jest protest … to są zwykli zadymiarze którzy wyrzucili na jezdnię 300 kg przejrzałych jabłek , 5 świńskich łbów … i myślą , że tą 150 osobową akcją poderwą masy chłopstwa .
  Żenada .
  Po drugie : jacy to są rolnicy ? … z rolnictwem mają tyle wspólnego co rak rzeczny … z ”Ars amandi” , Michaliny Wisłockiej .
  Jak już … to niech ten cały luj Kołodziejczak powie , że ”strajkują” … plantatorzy , sadownicy i ogrodnicy … czyli cały Grójec i okolice … i będzie wszystko zrozumiałe dla nie zbyt rozgarniętej gawiedzi .

  Prawdziwemu rolnikowi takowe ”strajki” wiszą jak mendy rozporkowe na jego przednim ”dyszlu” w wersji bojowej .

  Proszę popatrzeć kim jest ten luj Kołodziejczak … 100 h ziemi … samych podstawowych opłat Unijnych z racji powierzchni bierze 46.000 tysiaków + dopłaty bezpośrednie … proszę popatrzeć jakimi ciągnikami rolniczymi się wożą … z najwyższej półki … aby kupić taki ciągniczek , zaczynamy od 120.000 tysiaków … proszę popatrzeć w jakich warowniach/zamkach mieszkają … żeby to utrzymać … no to już trzeba konkretnie zarabiać … proszę popatrzeć i porównać dom i zagrodę Leppera i warownie tego luja Kołodziejczaka .

  1. @ Stanisław Szafart .Ja nie krzyczę i nie mówię ,że nie ma pan racji .Chcę tylko wiedzieć skąd taka opinia ?Ja np. wszystkie moje opinie czerpię z autopsji ,czyżby pan podobnie ?

 3. Nie wiem czy dobrze robią i czy go ktoś nie podpuścił. W tym samym czasie trwają podobno inne spotkania z rolnikami a ci zamiast tam być to robią rozrubę w mieście. Tak się robi rewolucje i jak nie pójdą po rozum do głowy to podzielą los totalnej opozycji z łatką ‚kosynierów’ lub wariatów 🙂

 4. Witaj moja kochana ,,blogowa przyjaciółko ” Gdyby nie to, że jestem zabiegana i zapracowana moimi wyborami i faktem ,że w poniedziałek wyjeżdżam do sanatorium ,wsiadłabym w samochód i za parę godzin dołączyła jako konsument do naszych rolników .Po wczorajszym dniu w którym przeprowadziłam dziesiątki rozmów z mieszkańcami , moje gardło jest tak zachrypnięte ,że nie mogę prawie mówić .Ale warto jest ,chociażby dlatego ,że nawet jeżeli nie wygramy tych wyborów ,to zrobiliśmy wielkie zamieszanie .W Urzędzie Miasta wrze i są próby dotarcia do nas Mam nadzieję ,że postawiłam na dobrych ludzi ,którzy nie dadzą się podejść .Jutro mam też zebranie wspólnoty, na którym chcę wystąpić o odwołanie złodziejskiego zarządcy ,potem jadę po listy poparcia petycji przeciw nazwania placu im. Adamowicza w Szczecinie. Rano idę ,ja to nazywam ,,w teren” ,rozmawiać z ludźmi i nakłaniać do głosowania ,tłumaczyć po co są rady Osiedla i czym są itd. Wszak kropla drąży skałę . Za chwilę musze wyjść w swoich prywatnych sprawach, wracając zaczepię o parę klatek i porozmawiam ,raczej powarczę tym moim gardłem z mieszkańcami i tak oto pan JackCaleib poprzez swoje programy zrobił ze mnie zapracowaną patriotkę i przywrócił wiarę w ludzi ( za co jestem wdzięczna ) .Trzeba nam Polacy podnieść dumnie głowy i zerwać łańcuchy z rąk ! Pozdrawiam.
  Ps. Nie mam czasu na szukanie informacji o naszych rolnikach .Jakby to nie było dla Ciebie wielkim obciążeniem ,to wrzucaj wszelki wieści .Pa!

  1. pamiętasz jak mi wycięto głos ze strima gadałem sobie prawie 40 minut tylko muzyczka w przerwach i jak kończyłem puścili reszta cisza mam ten strim nagrany ACTA 2.0 dopiero zobaczą wszyscy jak wejdzie

  2. a! jak zobaczysz gdzieś kraba to poinformuj że jest już aktywnym autorem , bo ja teraz mam zadanie na 6 stron a-4 napisać o „państwie opiekuńczym ” 😉

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: