loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
23 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Żydzi zorganizowali za pomocą Urzędu Bezpieczeństwa pogrom na Polakach po wojnie,to co ja mam z takimi ludźmi zrobić? Jak ich uciszyć? – pytał prof. Śpiewak.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Nie mogę znieść tej retoryki ratowania Żydów przez Polaków – powiedział prof. Paweł Śpiewak, dyrektor Żydowskiego Instytutu Historycznego. – To znaczy, że to ratowanie przez kilka tysięcy szlachetnych osób miałoby udowadniać, że reszta Polaków była tak samo szlachetna – mówił.

Dyrektor Żydowskiego Instytutu Historycznego prof. Paweł Śpiewak był gościem radia TOK FM, gdzie z Piotrem Najsztubem rozmawiał m.in. o Holocauście.

Zapytany o to, czy stosunki polsko-żydowskie się poprawią, ocenił, że „prawicowe ośrodki medialne dostały przyzwolenie na to, żeby wrócić do stereotypów antysemickich i je na nowo nakręcać”.

– Wydrukowaliśmy list negujący takie dziennikarstwo, które jest uprzedzone, w stylu sowieckim. Teraz jesteśmy atakowani za to, że tracimy wiarygodność, że trzeba nas zlikwidować. Używa się języka, który był wstydliwy, a teraz już nie jest – mówił dyrektor ŻIH.

– Jeżeli zadano mi pytanie, które znam od dziesiątków lat, że Żydzi zorganizowali za pomocą Urzędu Bezpieczeństwa pogrom na Polakach po wojnie, to co ja mam z takimi ludźmi zrobić? Jak ich uciszyć? – pytał prof. Śpiewak.

W kolejnej części rozmowy zapytany został o „retorykę ratowania Żydów przez Polaków”. – To znaczy, że to ratowanie przez kilka tysięcy szlachetnych osób miałoby udowadniać, że reszta Polaków była tak samo szlachetna – mówił. Na uwagę prowadzącego wywiad, że ta retoryka jest „szczególnie bliska prezydentowi Andrzejowi Dudzie”, Śpiewak wskazał, że „nie może tego znieść”. – Ten rodzaj polityki jest zabójczy dla wszystkich. Po tym pozostaje tylko brzydki zapach – wskazywał.
https://www.tvp.info/41702842/prof-spiewak-nie-moge-zniesc-tej-retoryki-ratowania-zydow-przez-polakow%20http://niewygodne.info.pl/artykul9/04361-
————
RZECZYWIŚCIE !! JEST PROBLEM SKORO DO UCISZANIA POLAKÓW ANGAŻUJE SIĘ PROFESORÓW ………….. no no poważna ekipa kneblująca się za nasz bierze
dobrze że są szczerzy i walą w prost że chodzi o zamknięcie nam ust …….
A SWOJĄ DROGĄ DLA CZEGO PAN SINGER ZMIENIŁ NAZWISKO NA ŚPIEWAK ??
czyżby jego przodkowie zrobili coś czego sie wstydzili ??
Przypomnę rodzice pani Komorowskiej byłej prezydentowej zmieniali nazwiska jak rękawiczki …….. a było to związane z ich pracą zawodową ……………

3 thoughts on “Żydzi zorganizowali za pomocą Urzędu Bezpieczeństwa pogrom na Polakach po wojnie,to co ja mam z takimi ludźmi zrobić? Jak ich uciszyć? – pytał prof. Śpiewak.

  1. Powoli mam już tego dość . Codziennie dowiaduje się o nowych pejsatych, że ten czy tamten to farboway lis. Chyba tego nie ogarniam. O tym co kiedyś uczono w szkole na lekcjach historii trzeba zapomnieć. O dobrej żywności również, powietrze też do d…… To co zostaje. Dobry sen po maku 😂. Amen . Jak żyć ?

  2. Niedługo całe gówno z nich wyjdzie i pokażą jakimi są chamami i hipokrytami. Trzeba być przynajmiej świnią, żeby wmawiać takie rzeczy jak 80% populacji jest niegodziwa. To raczej objaw złej woli. Wypierdalać do izraela jak tu takie tragedie ich spotykaja. Wszyscy won.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: