NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
10 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

WHO czy mamy w grafiku na rok 2019 zaplanowaną pandemię ? dziwny komunikat WHO .

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Niepokojący komunikat WHO. Mówi o zagrożeniu pandemią grypy

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wydała komunikat dotyczący zagrożeń związanych z pandemią grypy. Zdaniem ekspertów jej wybuch jest bardzo realny.

O komunikacie wydanym przez WHO pisze Reuters. Jej przedstawiciele podają, iż prędzej czy później świat stanie w obliczu kolejnej pandemii grypy. Eksperci twierdzą, że należy przygotować się na zagrożenia oraz nie lekceważyć ryzyka.

W przedstawionej globalnej strategii ws. grypy na lata 2019-2030 WHO informuje, że ws. pandemii tej choroby nie należy stawiać pytania „czy do niej dojdzie”, lecz „kiedy to nastąpi”.

„Zagrożenie pandemią grypy jest stale obecne” – stwierdza w opublikowanym oświadczeniu Tedros Adhanom Ghebreyesus, dyrektor generalny WHO.

„Musimy być czujni i przygotowani” – dodał i przyznał, że koszty walki z pandemią będą znacznie wyższe, niż koszty prewencji.

Ostatnia na świecie pandemia grypy została wywołana przez wirusa H1N1, który rozprzestrzenił się na cały świat w 2009 i 2010 roku. Badania tej choroby wykazały, iż co najmniej jedna na pięć osób na całym świecie została zarażona w pierwszym roku, a śmiertelność wynosiła 0,02 procent.

Globalni eksperci ds. Zdrowia i WHO ostrzegają, że istnieje ryzyko, iż znacznie bardziej śmiertelny wirus przejdzie ze zwierząt na ludzi. Wówczas może zmutować i zarazić setki tysięcy mieszkańców naszej planety.

WHO podaje, że ryzyko w niektórych przypadkach zmniejszają szczepienia. Zaleca się corocznie szczególnie osobom pracującym w służbie zdrowia i osobom narażonym, takim jak osoby starsze czy bardzo młode.

Strategia WHO ws. grypy na lata 2019-2030 to plan, który obejmuje środki mające na celu jak największą ochronę populacji przed rocznymi epidemiami grypy sezonowej, a także przygotowanie do pandemii.

https://www.reuters.com/article/us-health-flu-who/world-must-prepare-for-inevitable-next-flu-pandemic-who-says-idUSKBN1QS1EP

One thought on “WHO czy mamy w grafiku na rok 2019 zaplanowaną pandemię ? dziwny komunikat WHO .

  1. Gnojki co roku piszą to samo a także takie broszurki o masturbacji dzieci od lat 4 niech sobie w dupe wsadzą te jebięte ustalenia. Głupie barany, wszystko dla kasy i polityki bo z tego więcej kasy jest a na gojach się najlepiej zarabia jak każdy wie.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: