"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 ostatnie wałki przedwyborcze24 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
DZIĘKI ZA WSPARCIE ZESPOŁU AUTORÓW STRONY M-forum av live

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

WHO czy mamy w grafiku na rok 2019 zaplanowaną pandemię ? dziwny komunikat WHO .

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Niepokojący komunikat WHO. Mówi o zagrożeniu pandemią grypy

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wydała komunikat dotyczący zagrożeń związanych z pandemią grypy. Zdaniem ekspertów jej wybuch jest bardzo realny.

O komunikacie wydanym przez WHO pisze Reuters. Jej przedstawiciele podają, iż prędzej czy później świat stanie w obliczu kolejnej pandemii grypy. Eksperci twierdzą, że należy przygotować się na zagrożenia oraz nie lekceważyć ryzyka.

W przedstawionej globalnej strategii ws. grypy na lata 2019-2030 WHO informuje, że ws. pandemii tej choroby nie należy stawiać pytania „czy do niej dojdzie”, lecz „kiedy to nastąpi”.

„Zagrożenie pandemią grypy jest stale obecne” – stwierdza w opublikowanym oświadczeniu Tedros Adhanom Ghebreyesus, dyrektor generalny WHO.

„Musimy być czujni i przygotowani” – dodał i przyznał, że koszty walki z pandemią będą znacznie wyższe, niż koszty prewencji.

Ostatnia na świecie pandemia grypy została wywołana przez wirusa H1N1, który rozprzestrzenił się na cały świat w 2009 i 2010 roku. Badania tej choroby wykazały, iż co najmniej jedna na pięć osób na całym świecie została zarażona w pierwszym roku, a śmiertelność wynosiła 0,02 procent.

Globalni eksperci ds. Zdrowia i WHO ostrzegają, że istnieje ryzyko, iż znacznie bardziej śmiertelny wirus przejdzie ze zwierząt na ludzi. Wówczas może zmutować i zarazić setki tysięcy mieszkańców naszej planety.

WHO podaje, że ryzyko w niektórych przypadkach zmniejszają szczepienia. Zaleca się corocznie szczególnie osobom pracującym w służbie zdrowia i osobom narażonym, takim jak osoby starsze czy bardzo młode.

Strategia WHO ws. grypy na lata 2019-2030 to plan, który obejmuje środki mające na celu jak największą ochronę populacji przed rocznymi epidemiami grypy sezonowej, a także przygotowanie do pandemii.

https://www.reuters.com/article/us-health-flu-who/world-must-prepare-for-inevitable-next-flu-pandemic-who-says-idUSKBN1QS1EP

One thought on “WHO czy mamy w grafiku na rok 2019 zaplanowaną pandemię ? dziwny komunikat WHO .

  1. Gnojki co roku piszą to samo a także takie broszurki o masturbacji dzieci od lat 4 niech sobie w dupe wsadzą te jebięte ustalenia. Głupie barany, wszystko dla kasy i polityki bo z tego więcej kasy jest a na gojach się najlepiej zarabia jak każdy wie.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: