"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 "JAK RZĄD PIS ROBI Z POLAKÓW NARÓD ZBOCZEŃCÓW"21 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Posadził rabarbar i przejął ziemię od uczelni. Sprzedał ją urzędnikom za 10 mln zł

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Prywatny przedsiębiorca obsadził rabarbarem należącą do uczelni 3,5 ha działkę i złożył wniosek o jej zasiedzenie. Następnie sprzedał urzędnikom teren za 10 mln zł.

Jak podaje Onet.pl, sprawa dotyczy 3,5-hektarowej działki znajdującej się w Krakowie pomiędzy aleją Bora-Komorowskiego i siedzibą Muzeum Lotnictwa. Od 1977 roku działką – na zasadzie użytkowania wieczystego – zarządzała Politechnika Krakowska. W 2005 roku z powodu zmian w przepisach ówczesny wojewoda małopolski uznał, że ziemia przechodzi na własność uczelni.

Rok później, bo w 2006 roku prywatna osoba złożyła do Sądu Rejonowego w Nowej Hucie wniosek o zasiedzenie terenu uczelni. Mężczyzna oczekiwał prawa własności do prawie 5 hektarów ziemi, argumentując to faktem, że zarówno on, jak i jego rodzina od lat w tym miejscu uprawiają rabarbar.

Sąd pierwszej instancji przez sześć lat próbował ustalić komu należy się ziemia, aż w końcu uznał, że prywatny inwestor ziemię zasiedział i jest jej prawowitym właścicielem. Politechnice Krakowskiej nie pomogło odwołanie się do Sądu Okręgowego, który podtrzymał wyrok Sądu Rejonowego. I tym sposobem osoba prywatna przejęła za darmo 3,5 hektara terenów ziemi

Podobny obraz

Minęło półtora roku, a nowy właściciel pozbył się zasiedzianej ziemi. Z propozycją kupna gruntów zwrócili się do niego przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Zainteresował ich grunt pod budowę Małopolskiego Centrum Nauki (MCN).

Jak podaje Onet.pl, przedsiębiorca otrzymał od urzędników 10 milionów złotych w formie jednorazowej zapłaty. Zakup gruntu był współfinansowany z projektu unijnego.

 

zrodlo:http://spottedlublin.pl/posadzil-rabarbar-i-przejal-ziemie-od-uczelni-sprzedal-ja-urzednikom-za-10-mln-zl/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: