NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Korwin nie wytrzymał. Zgasił Izrael jednym zdaniem!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Izrael otrzymał osobowość prawą w roku 1948 i nie ma żadnych podstaw do choćby nawet komentowania wydarzeń IIWS, które przetaczały się na polskich terytoriach. Izraelowi nic do tego – morda w kubeł!

Politycy izraelscy czy żydowscy w świecie, którzy prowadzą agresję przeciw Polsce powinni mieć wystawione listy gończe i otrzymać kary więzienia w Polsce – z oskarżenia o terroryzm międzynarodowy.

To samo dotyczy wymagań spadkowych – kary więzienia „spadkobiercom” wyciągającym rękę do masy spadkowej, bo żądania odszkodowawcze żydowskie w Polsce są terroryzmem ekonomicznym.

Znalezione obrazy dla zapytania korwin mikke zdjecia

Polska winna jest zmusić Izrael do zwrotu „odszkodowań”, które Izrael otrzymał od NRF, bo są to środki należne Polsce, a nie żydom w Izraelu.  „Żydzi” nie są stroną prawną i nie przysługują im jakiekolwiek odszkodowania od Niemiec – bo nie byli stroną prawną w czasie II WS.

Są to prawdy oczywiste, ale „władze polskie” są i skorumpowane, i zastraszone i nikczemne do tego stopnia, że nie ważą się tego wyartykułować.

 Wielu czekało na wypowiedź tego polityka w temacie polsko-izraelskiego konfliktu, który eskaluje już od kilku tygodni. Korwin-Mikke w końcu zabrał głos. 

Odkąd świat dowiedział się, że Polska szykuje rewolucyjną nowelizację ustawy o IPN, która zakazuje m.in. przypisywania Polakom niemieckich zbrodni wojennych, polityczne przepychanki nie ustają.

 

Dobry fragment 3.52  o zawłaszczeniu 3 milionów obywateli polskich wyznania mojżeszowego – bo pochodzenie „żydowskie” nie było udowodnione, a co i tak bez znaczenia.

Dalsze wywody są dość głupie (plus wysoce naiwne) – np. żydzi nie płacili podatków czyli pasożytowali na Koronie.

Ku zdziwieniu wielu, największe oburzenie pomysł Prawa i Sprawiedliwości wywołał w Izraelu. Gdy ta sprawa trochę ucichła, premier Morawiecki wypowiedział słowa, które w opinii środowisk żydowskich, były kontrowersyjne (więcej).

Wielu zastanawiało się, skąd tak ostra reakcja Tel-Awiwu. Są jednak też tacy, którzy mają wątpliwości czy Izrael ma w ogóle prawo zabierać głos w imieniu wszystkich Żydów. Zdaniem najbardziej kontrowersyjnego polskiego polityka, znanego już na całym świecie, absolutnie nie. Janusz Korwin-Mikke wyjaśnił wątpliwości jednym, krótkim i zrozumiałym postem zamieszczonym na Twitterze.

 

Zdaniem prezesa Partii Wolność, Izrael powinien darować sobie reprezentowanie ludzi, którzy nie są obywatelami tego państwa. – Jego Ekscelencja Beniamin Netanyahu chce ochrzanić Jego Ekscelencję Mateusza Morawieckiego. Pomijam meritum, ale trzeba postawić sprawę jasno: rząd Izraela nie ma ŻADNEGO prawa do reprezentowania ludzi (również Żydów niebędących obywatelami Izraela – stwierdził Korwin-Mikke.

– Postawa Izraela to bezczelna uzurpacja – dodał. Zwrócił też uwagę, że Izrael nie może kategoryzować ludzi np. na podstawie rys.

Znalezione obrazy dla zapytania flaga izraelska zdjecia

 

Janusz Korwin-Mikke słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi. Znany jest z mówienia wprost tego, co myśli. Od lat jego narracja jest niezmienna. Szczególnie nielubiany jest w środowiskach feministycznych i w Brukseli. W styczniu zrezygnował z mandatu europosła, a gdy jeszcze nim był, każde swoje przemówienie w Parlamencie Europejskim kończył słowami: „a poza tym sądzę, że UE musi zostać zniszczona.

 

zrodlo:https://www.gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/408-korwin-nie-wytrzymal-zgasil-izrael-jednym-zdaniem?

One thought on “Korwin nie wytrzymał. Zgasił Izrael jednym zdaniem!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: