NA ŻYWO 21.15 POWYBORCZE KOMENTARZE TELEFONICZNE WYPOWIEDZI26 maja 2019
1 godzina pozostała.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
DZIĘKI ZA WSPARCIE ZESPOŁU AUTORÓW STRONY M-forum av live

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Aleksander Jabłonowski, WŁAŚNIE NAS GWAŁCĄ PEDERAŚCI !

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]

2 thoughts on “Aleksander Jabłonowski, WŁAŚNIE NAS GWAŁCĄ PEDERAŚCI !

  1. W 1968 roku, amerykański naukowiec John Calhoun , przeprowadził doświadczenie , nazwane później „mysią utopią”, którego efekty , powtórzone kilkukrotnie , powinny były stać się przestrogą dla całej cywilizacji łacińskiej . Badacz umieścił cztery pary myszy , w specjalnie przygotowanym habitacie , który teoretycznie mógł pomieścić około 3000 osobników . Wyeliminowano wszystkie zagrożenia . Nie było tam żadnych drapieżników . Myszy miały nieograniczony dostęp do wody i pokarmu , a także do materiału do budowy gniazd . Eksperymentatorzy zadbali również o ich stan zdrowia , minimalizując możliwość wystąpienia chorób zakaźnych . Wyniki eksperymentu są dla nas zatrważające .
    Po początkowym wzroście liczebności osobników zamieszkujących habitat , zaczęły się dziać dziwne rzeczy . Spadła płodność samic . Młode były atakowane , zbyt wcześnie wypędzane z gniazd . Agresja pojawiła się również wśród samców . Zaczęły występować wśród nich zachowania homoseksualne , a także pojawił się specyficzny rodzaj osobników nazwanych przez Calhouna „pięknisiami” . Samce te nie przejawiały żadnych zainteresowań samicami , nie walczyły między sobą , a jedyne czym się zajmowały, to jedzenie , picie , spanie i czyszczenie futerka .
    W 560-tym dniu eksperymentu zakończył się wzrost populacji , wyraźnie poniżej pojemności habitatu . W 920-tym doszło do ostatniego poczęcia . Ostatni tysiąc myszy nie wykształcił zachować społecznych koniecznych do znalezienia partnera , obrony gniazda , poczęcia i wychowania młodych . Po 1588 dniach eksperyment zakończył się całkowitym wymarciem populacji! (Zainteresowanych odsyłam do sieci po szczegóły tego niezwykle ciekawego eksperymentu) .

    Warunki , w których ma się wszystko , bez wysiłku , bez żadnego ryzyka ani niebezpieczeństwa , bez żadnych zobowiązań , ani kosztów , prowadzą do zupełnego zaniku społecznych i rodzinnych zachowań , odpowiedzialności za siebie i potomstwo . Wiodą do całkowitego wymarcia populacji !

    Już sam Calhoun , po zakończeniu eksperymentu odniósł się w analizie wyników , do społeczności ludzkiej . Przewidział to , co my dziś widzimy wyraźnie . Na naszych oczach , w sytych i żyjących dotąd we względnym bezpieczeństwie społeczeństwach Europy Zachodniej , pojawiają się wszystkie znamiona upadku , znane z „mysiej utopii” . Cywilizacja w stadium stagnacji , cywilizacja ludzi nieprzystosowanych do życia społecznego , pada pod butem islamu .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: