NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 POLSKIE REALIA A/D 2019 - OPRYCHY U WŁADZY "wybory" !! NISZCZENIE TOTALNE KONKURENTÓW DO WŁADZY !! JACK CALEIB BEZ ZNIECZULENIA I KONWENANSÓW19 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Aleksander Jabłonowski, WŁAŚNIE NAS GWAŁCĄ PEDERAŚCI !

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

2 thoughts on “Aleksander Jabłonowski, WŁAŚNIE NAS GWAŁCĄ PEDERAŚCI !

  1. W 1968 roku, amerykański naukowiec John Calhoun , przeprowadził doświadczenie , nazwane później „mysią utopią”, którego efekty , powtórzone kilkukrotnie , powinny były stać się przestrogą dla całej cywilizacji łacińskiej . Badacz umieścił cztery pary myszy , w specjalnie przygotowanym habitacie , który teoretycznie mógł pomieścić około 3000 osobników . Wyeliminowano wszystkie zagrożenia . Nie było tam żadnych drapieżników . Myszy miały nieograniczony dostęp do wody i pokarmu , a także do materiału do budowy gniazd . Eksperymentatorzy zadbali również o ich stan zdrowia , minimalizując możliwość wystąpienia chorób zakaźnych . Wyniki eksperymentu są dla nas zatrważające .
    Po początkowym wzroście liczebności osobników zamieszkujących habitat , zaczęły się dziać dziwne rzeczy . Spadła płodność samic . Młode były atakowane , zbyt wcześnie wypędzane z gniazd . Agresja pojawiła się również wśród samców . Zaczęły występować wśród nich zachowania homoseksualne , a także pojawił się specyficzny rodzaj osobników nazwanych przez Calhouna „pięknisiami” . Samce te nie przejawiały żadnych zainteresowań samicami , nie walczyły między sobą , a jedyne czym się zajmowały, to jedzenie , picie , spanie i czyszczenie futerka .
    W 560-tym dniu eksperymentu zakończył się wzrost populacji , wyraźnie poniżej pojemności habitatu . W 920-tym doszło do ostatniego poczęcia . Ostatni tysiąc myszy nie wykształcił zachować społecznych koniecznych do znalezienia partnera , obrony gniazda , poczęcia i wychowania młodych . Po 1588 dniach eksperyment zakończył się całkowitym wymarciem populacji! (Zainteresowanych odsyłam do sieci po szczegóły tego niezwykle ciekawego eksperymentu) .

    Warunki , w których ma się wszystko , bez wysiłku , bez żadnego ryzyka ani niebezpieczeństwa , bez żadnych zobowiązań , ani kosztów , prowadzą do zupełnego zaniku społecznych i rodzinnych zachowań , odpowiedzialności za siebie i potomstwo . Wiodą do całkowitego wymarcia populacji !

    Już sam Calhoun , po zakończeniu eksperymentu odniósł się w analizie wyników , do społeczności ludzkiej . Przewidział to , co my dziś widzimy wyraźnie . Na naszych oczach , w sytych i żyjących dotąd we względnym bezpieczeństwie społeczeństwach Europy Zachodniej , pojawiają się wszystkie znamiona upadku , znane z „mysiej utopii” . Cywilizacja w stadium stagnacji , cywilizacja ludzi nieprzystosowanych do życia społecznego , pada pod butem islamu .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: