NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

USA: Ortodoksyjni Żydzi okazują solidarność z ……..

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

USA: Ortodoksyjni Żydzi okazują solidarność z Omarem

„To, co mówi, to głos judaizmu” – mówi rabin Dovid Feldman

USA: Ortodoksyjni Żydzi okazują solidarność z Omarem

Grupa ortodoksyjnych Żydów z „Żydzi Zjednoczonych przeciwko syjonizmowi” zbierać poza biurem z Rep. Ilhan Omara (D-MM) w Kongresie Stanów Zjednoczonych, aby okazać solidarność i wsparcie w Waszyngtonie, Stany Zjednoczone rabin Dovid Feldman, przywódca grupy, bronione przez Omara Rep wolności słowa, dodając, że anty-syjonizm należy odróżnić od antysemityzmu 06. marca w Waszyngtonie (Yasin Ozturk – Anadolu Agency).

WASZYNGTON

Delegacja ortodoksyjnych żydowskich rabinów wyraziła w środę solidarność z reprezentantem USA Ilhanem Omarem po tym, jak została skrytykowana za robienie „antysemickich” komentarzy.

Członkowie antysyjonistycznej grupy żydowskiej Neturei Karta International przyszli do biura Omara w Waszyngtonie, mówiąc, że chcą wyrazić poparcie dla pierwszej kongresmarki.

Znalezione obrazy dla zapytania ortodoksyjni zydzi popieraja omara zdjecia

„To, co mówi, to głos judaizmu” – powiedział dziennikarzom rabin Dovid Feldman.

Feldman powiedział, że mylenie judaizmu z syjonizmem i oskarżenie kogoś o bycie antysemitą, ponieważ sprzeciwiają się okupacji Palestyny ​​lub uciskowi ludu „jest odrażające, nie do przyjęcia”.

Wydał także oświadczenie wyrażające poparcie dla Omara i jej stosunku do Izraela.

„Nikt nie powinien zostać zaatakowany za krytykowanie AIPAC, z pewnością nie cenioną kongresmen Omar. Powinna być chwalona za rozróżnienie między Żydami a syjonistami „, napisano. „Judaizm jest religią, która uczy służby Wszechmogącego, podczas gdy syjonizm próbuje przekształcić judaizm w nacjonalizm”.

Omar po raz kolejny został uwikłany w kontrowersje po swoich uwagach krytykujących wpływ Izraela na politykę zagraniczną Stanów Zjednoczonych.

Jej ostatnia uwaga pojawiła się w zeszłym tygodniu, kiedy powiedziała, że ​​amerykańscy prawodawcy stoją w obliczu „politycznego wpływu w tym kraju, który mówi, że ludzie mogą okrywać się lojalnością wobec obcego kraju”, odnosząc się do Izraela.

Uwaga ta spotkała się z powszechnym i dwustronnym sprzeciwem, a inni w Kongresie uznali ją za antysemitą. Doprowadziło to również do wprowadzenia projektu ustawy przez kontrolowaną przez Demokratów Izbę Reprezentantów, aby w domyśle potępić uwagi Omara.

 

Omar przeprosił za podobne rzeczy, które powiedziała w zeszłym miesiącu. Tym razem jednak podwoiła się w swoich komentarzach, mówiąc, że „nie sparaliżowała naszego związku z Izraelem, zakwestionowałem to i było to jasne z mojego końca”.

Od czasu jej komentarzy w zeszłym tygodniu plakat o tematyce islamofobicznej łączący Omara z zamachami terrorystycznymi z 11 września 2001 r. W USA został umieszczony w komnacie Izby Delegatów Zachodniej Wirginii, a na ścianie łazienki męskiej na stacji benzynowej umieszczono groźbę zabójstwa. w Minnesocie

 

zrodlo:https://www.aa.com.tr/en/americas/us-orthodox-jews-show-solidarity-with-omar/1411242?

2 thoughts on “USA: Ortodoksyjni Żydzi okazują solidarność z ……..

  1. To niech wspierają finansowo Palestynę, nie robią chyba tego, Żydom należy zawsze się przyglądać dwa razy bo syjonisci czy judaisci może się okazać ze to jeden pies.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: