"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 "JAK RZĄD PIS ROBI Z POLAKÓW NARÓD ZBOCZEŃCÓW"21 maja 2019
2 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

USA: Ortodoksyjni Żydzi okazują solidarność z ……..

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

 

USA: Ortodoksyjni Żydzi okazują solidarność z Omarem

„To, co mówi, to głos judaizmu” – mówi rabin Dovid Feldman

USA: Ortodoksyjni Żydzi okazują solidarność z Omarem

Grupa ortodoksyjnych Żydów z „Żydzi Zjednoczonych przeciwko syjonizmowi” zbierać poza biurem z Rep. Ilhan Omara (D-MM) w Kongresie Stanów Zjednoczonych, aby okazać solidarność i wsparcie w Waszyngtonie, Stany Zjednoczone rabin Dovid Feldman, przywódca grupy, bronione przez Omara Rep wolności słowa, dodając, że anty-syjonizm należy odróżnić od antysemityzmu 06. marca w Waszyngtonie (Yasin Ozturk – Anadolu Agency).

WASZYNGTON

Delegacja ortodoksyjnych żydowskich rabinów wyraziła w środę solidarność z reprezentantem USA Ilhanem Omarem po tym, jak została skrytykowana za robienie „antysemickich” komentarzy.

Członkowie antysyjonistycznej grupy żydowskiej Neturei Karta International przyszli do biura Omara w Waszyngtonie, mówiąc, że chcą wyrazić poparcie dla pierwszej kongresmarki.

Znalezione obrazy dla zapytania ortodoksyjni zydzi popieraja omara zdjecia

„To, co mówi, to głos judaizmu” – powiedział dziennikarzom rabin Dovid Feldman.

Feldman powiedział, że mylenie judaizmu z syjonizmem i oskarżenie kogoś o bycie antysemitą, ponieważ sprzeciwiają się okupacji Palestyny ​​lub uciskowi ludu „jest odrażające, nie do przyjęcia”.

Wydał także oświadczenie wyrażające poparcie dla Omara i jej stosunku do Izraela.

„Nikt nie powinien zostać zaatakowany za krytykowanie AIPAC, z pewnością nie cenioną kongresmen Omar. Powinna być chwalona za rozróżnienie między Żydami a syjonistami „, napisano. „Judaizm jest religią, która uczy służby Wszechmogącego, podczas gdy syjonizm próbuje przekształcić judaizm w nacjonalizm”.

Omar po raz kolejny został uwikłany w kontrowersje po swoich uwagach krytykujących wpływ Izraela na politykę zagraniczną Stanów Zjednoczonych.

Jej ostatnia uwaga pojawiła się w zeszłym tygodniu, kiedy powiedziała, że ​​amerykańscy prawodawcy stoją w obliczu „politycznego wpływu w tym kraju, który mówi, że ludzie mogą okrywać się lojalnością wobec obcego kraju”, odnosząc się do Izraela.

Uwaga ta spotkała się z powszechnym i dwustronnym sprzeciwem, a inni w Kongresie uznali ją za antysemitą. Doprowadziło to również do wprowadzenia projektu ustawy przez kontrolowaną przez Demokratów Izbę Reprezentantów, aby w domyśle potępić uwagi Omara.

 

Omar przeprosił za podobne rzeczy, które powiedziała w zeszłym miesiącu. Tym razem jednak podwoiła się w swoich komentarzach, mówiąc, że „nie sparaliżowała naszego związku z Izraelem, zakwestionowałem to i było to jasne z mojego końca”.

Od czasu jej komentarzy w zeszłym tygodniu plakat o tematyce islamofobicznej łączący Omara z zamachami terrorystycznymi z 11 września 2001 r. W USA został umieszczony w komnacie Izby Delegatów Zachodniej Wirginii, a na ścianie łazienki męskiej na stacji benzynowej umieszczono groźbę zabójstwa. w Minnesocie

 

zrodlo:https://www.aa.com.tr/en/americas/us-orthodox-jews-show-solidarity-with-omar/1411242?

2 thoughts on “USA: Ortodoksyjni Żydzi okazują solidarność z ……..

  1. To niech wspierają finansowo Palestynę, nie robią chyba tego, Żydom należy zawsze się przyglądać dwa razy bo syjonisci czy judaisci może się okazać ze to jeden pies.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: