NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Dziennikarz, który opublikował nagranie Dulkiewicz kupującej w towarzystwie ochroniarzy wódkę, stracił pracę

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Dziennikarz, który opublikował nagranie z Aleksandrą Dulkiewicz w Biedronce, pokajał się, przeprosił za swój wpis i zablokł samokrytykę. To jednak nie wystarczyło. Musiał rozstać się z redakcją Trójmiasto.pl, w której rodzinie, poinformowała o jego odejściu.

Znalezione obrazy do zapytania dulkiewicz kupuje wodke zdjecia

A nie wyobrażmy sobie sobie, że nie zostałaby do Dulkiewicza, ale który z prawicowych ustrojem. Mainstreamowe media grzałyby temat tematycznyami. A gdyby – nie daj Boże – ujawnienia owego materiału dokonał np. od razu odezwał się, aby go sprawdzić. Za pomocą słów represje go nie spotkały.

Ale tu chodziło o ulubienicę mainstreamu … – prezydent Aleksandrę Dulkiewicz. Tak więc reakcja musiała być zgoła inna. Wobec tego wszystkiego, co się sam potryje, zadając samokrytyki i na końcu – zasłużoną kare.

Znalezione obrazy do zapytania dulkiewicz kupuje wodke zdjecia

 

 

zrodlo:https://www.magnapolonia.org/dziennikarz-ktory-opublikowal-nagranie-dulkiewicz-kupujacej-w-towarzystwie-ochroniarzy-wodke-stracil-prace/?

 

 

One thought on “Dziennikarz, który opublikował nagranie Dulkiewicz kupującej w towarzystwie ochroniarzy wódkę, stracił pracę

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: