"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 "JAK RZĄD PIS ROBI Z POLAKÓW NARÓD ZBOCZEŃCÓW"21 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Dziennikarz, który opublikował nagranie Dulkiewicz kupującej w towarzystwie ochroniarzy wódkę, stracił pracę

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Dziennikarz, który opublikował nagranie z Aleksandrą Dulkiewicz w Biedronce, pokajał się, przeprosił za swój wpis i zablokł samokrytykę. To jednak nie wystarczyło. Musiał rozstać się z redakcją Trójmiasto.pl, w której rodzinie, poinformowała o jego odejściu.

Znalezione obrazy do zapytania dulkiewicz kupuje wodke zdjecia

A nie wyobrażmy sobie sobie, że nie zostałaby do Dulkiewicza, ale który z prawicowych ustrojem. Mainstreamowe media grzałyby temat tematycznyami. A gdyby – nie daj Boże – ujawnienia owego materiału dokonał np. od razu odezwał się, aby go sprawdzić. Za pomocą słów represje go nie spotkały.

Ale tu chodziło o ulubienicę mainstreamu … – prezydent Aleksandrę Dulkiewicz. Tak więc reakcja musiała być zgoła inna. Wobec tego wszystkiego, co się sam potryje, zadając samokrytyki i na końcu – zasłużoną kare.

Znalezione obrazy do zapytania dulkiewicz kupuje wodke zdjecia

 

 

zrodlo:https://www.magnapolonia.org/dziennikarz-ktory-opublikowal-nagranie-dulkiewicz-kupujacej-w-towarzystwie-ochroniarzy-wodke-stracil-prace/?

 

 

One thought on “Dziennikarz, który opublikował nagranie Dulkiewicz kupującej w towarzystwie ochroniarzy wódkę, stracił pracę

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: