NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Duda broni Dulkiewicz……..

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Duda broni Dulkiewicz. „Kupowała alkohol? Jest zakaz?

Znalezione obrazy dla zapytania dulkiewicz kupuje wodke zdjecia

 

Prezydent Andrzej Duda odniósł się na Twitterze do głośnego nagrania ukazującego prezydent Gdańska. Na wideo z monitoringu widać było jak Aleksandra Dulkiewicz kupowała alkohol i coca-colę.

Przypomnijmy, sprawa dotyczy głośnego nagrania z kamery monitoringu umieszczonego w jednym ze sklepów sieci Biedronka. Opublikował je w sieci dziennikarz Maciej Naskręt z portalu Trójmiasto.pl

Przedstawiciele Biedronki przeprosili za wyciek wideo, za który miał być odpowiedzialny jeden z pracowników ochrony zatrudniony przez agencję zewnętrzną.

Sprawa stała się bardziej głośna głównie za sprawą materiału w Wiadomościach TVP, który wywołał wiele kontrowersji. Dziennikarze połączyli kwestię programu Koalicji Europejskiej z nagraniem z Biedronki, na którym widać Dulkiewicz.

Teraz do sprawy odniósł się nawet osobiście prezydent Andrzej Duda. Zdaniem głowy państwa prywatne zakupy Dulkiewicz to jej sprawa. „Prezydent Aleksandra Dulkiewicz kupowała alkohol w sklepie? A co, jest zakaz robienia takich zakupów? Nie wolno dorosłej osobie kupować alkoholu? Nie wolno Prezydentowi Miasta robić takich zakupów?” – dopytuje Duda.

„Nie widzę tu żadnego problemu. To prywatna sprawa, nie urzędowa. Dajcie spokój! ” – dodał prezydent

Andrzej Duda@AndrzejDuda

Prezydent Aleksandra Dulkiewicz kupowała alkohol w sklepie? A co, jest zakaz robienia takich zakupów? Nie wolno dorosłej osobie kupować alkoholu? Nie wolno Prezydentowi Miasta robić takich zakupów? Nie widzę tu żadnego problemu. To prywatna sprawa, nie urzędowa. Dajcie spokój!

zrodlo:https://wmeritum.pl/duda-broni-dulkiewicz-alkohol/272626

2 thoughts on “Duda broni Dulkiewicz……..

 1. Jaki ten naród popierdolony .
  Jak taki śmieć jak podnóżek Duda , może mówić , że nic się nie stało .

  Popatrzmy tylko na zdjęcie jak … kurwisko niedojebane wygląda … jak zwykły menel … miast być elegancką … przy wejściu zaopatrzyć się w koszyk … dokonać większych zakupów aby ukryć fakt kupna tylko wódy … to ta robacznica z flachą czystej i popitką pod PACHĄ zapierdala do kasy .
  Jak to wygląda … jak menelka alkoholiczka … obyczaje upadają coraz niżej .
  Jak taka miernota , suka , może rządzić półmilionowym miastem … debilizm w tych gdańskich głowach .

  Jaki to kurwa prezydent … uzurpator . Z 346.466 osób uprawnionych do głosowania … na kurwisko zagłosowało raptem 138.643 osób … to 41% z ogółu obdarzyło ją zaufaniem czyli mniejszość … to jaka to demokracja .

  1. Super to skomentowales..uwielbiam czytac komentarze i musze przyznac ,ze nie ma lepszego od twojego….Pozdrawiam i zycze milego dnia

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: