NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
Ratownicy medyczni "antyszczepionkowcami"? ☀Autor Gabi☀
Analne testy na COVID-19 w Polsce? Niedzielski zabrał głos ☀Autor Gabi☀
PIS - KUPUJE CZOŁGI US ARMY Z DEMOBILU JAKO PODSTAWOWY CZOŁG ARMI POLSKIEJ - SZOK !
Kupujesz mięso w Biedronce lub Lidlu? Jest ostrzeżenie GIS ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zadanie domowe ucznia klasy 4 Szkoły Podstawowej.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

4 thoughts on “Zadanie domowe ucznia klasy 4 Szkoły Podstawowej.

 1. Temat chłopca powraca…szkoła podstawowa probuje zrobić z 10 latka ” nienawistnika”…za plecami rodziców pod pretekstem głoszenia mowy nienawiści, zgłosili 4 klasiste do sadu. Rodzice chłopca poinformowali dzis o wizycie kuratora sadowego w ich domu. Szkoła w nasmarowanym donosie informuję iż:
  Chłopiec wyglasza nacjonalistyczne hasła. I wyzywa ukraińskiego ucznia od banderowców.

  Znam temat i zajmę stanowisko.
  Chłopiec ma konflikt z dzieckiem z ukrainy, po tym jak jako jedyny zareagował gdy mały chachłak wychwalał stjepana banderę na korytarzu. Od tamtej pory dochodziło do ekscesów pomiędzy nimi w szkole i po za nią. Rodzice nakazali Dyrekcji szkoły, aby informowała ich o ewentualnych problemach pomiędzy chłopcami. A wrazie działań szkoły wobec tak delikatnego problemu, zobowiązani są prosić rodziców czy mogą przeprowadzać jakiekolwiek rozmowy za ich zgodą lub obecnościa wraz ze swoim małym bohaterem. Mimo iż szkoła wyraziła zrozumienie problemu i przyjęła warunki rodziców. Wychowawca ukraińskiego chłopca postanowił a własną reke bez obecności pedagoga,psychologa szkolnego, bez poinformowania kogokolwiek przeprowadzil prywatne dochodzenie, wyciągając chłopca z lekcji, przesłuchując go , sporządzając z niej notatki. Oburzenie rodziców na zaistniała sytuacje zostało zbagatelizowane przez szkołę, lecz ta sama instytucja podpisała się pod dokumentem ów wylewnego nauczyciela i zawiadomiła sąd rodzinny.

 2. Nie przesadzajmy, Wawel to jest serce kraju Wandalów – Lechitów, zwanych teraz
  Po-Lachami – Polakami. Sprawę Kamieńca trzeba nagłaśniać. Trzeba pokazywać jak jest ta twierdza niszczona przez barbarzyńskich banderowców. Oni nienawidzą Polaków tak bardzo że nawet polskie kamienie są im wrogiem. Powinniśmy się porozumieć z Rosją i Węgrami i wspólnie z Rosjanami i Węgrami rozwalić ten wrogi nam twór polityczny. Zostawić im tylko Sicz. Niech tam sobie siedzą sk–ny.

 3. Byłem na tej twierdzy. Wszystkim gorąco polecam.
  Historia wylewa się z każdego kamienia

  1. Ten obiekt powinien być rozpromowany bardziej niż Wawel czy jakaś inna Pruska budowla.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: