NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
10 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Zadanie domowe ucznia klasy 4 Szkoły Podstawowej.

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

4 thoughts on “Zadanie domowe ucznia klasy 4 Szkoły Podstawowej.

 1. Temat chłopca powraca…szkoła podstawowa probuje zrobić z 10 latka ” nienawistnika”…za plecami rodziców pod pretekstem głoszenia mowy nienawiści, zgłosili 4 klasiste do sadu. Rodzice chłopca poinformowali dzis o wizycie kuratora sadowego w ich domu. Szkoła w nasmarowanym donosie informuję iż:
  Chłopiec wyglasza nacjonalistyczne hasła. I wyzywa ukraińskiego ucznia od banderowców.

  Znam temat i zajmę stanowisko.
  Chłopiec ma konflikt z dzieckiem z ukrainy, po tym jak jako jedyny zareagował gdy mały chachłak wychwalał stjepana banderę na korytarzu. Od tamtej pory dochodziło do ekscesów pomiędzy nimi w szkole i po za nią. Rodzice nakazali Dyrekcji szkoły, aby informowała ich o ewentualnych problemach pomiędzy chłopcami. A wrazie działań szkoły wobec tak delikatnego problemu, zobowiązani są prosić rodziców czy mogą przeprowadzać jakiekolwiek rozmowy za ich zgodą lub obecnościa wraz ze swoim małym bohaterem. Mimo iż szkoła wyraziła zrozumienie problemu i przyjęła warunki rodziców. Wychowawca ukraińskiego chłopca postanowił a własną reke bez obecności pedagoga,psychologa szkolnego, bez poinformowania kogokolwiek przeprowadzil prywatne dochodzenie, wyciągając chłopca z lekcji, przesłuchując go , sporządzając z niej notatki. Oburzenie rodziców na zaistniała sytuacje zostało zbagatelizowane przez szkołę, lecz ta sama instytucja podpisała się pod dokumentem ów wylewnego nauczyciela i zawiadomiła sąd rodzinny.

 2. Nie przesadzajmy, Wawel to jest serce kraju Wandalów – Lechitów, zwanych teraz
  Po-Lachami – Polakami. Sprawę Kamieńca trzeba nagłaśniać. Trzeba pokazywać jak jest ta twierdza niszczona przez barbarzyńskich banderowców. Oni nienawidzą Polaków tak bardzo że nawet polskie kamienie są im wrogiem. Powinniśmy się porozumieć z Rosją i Węgrami i wspólnie z Rosjanami i Węgrami rozwalić ten wrogi nam twór polityczny. Zostawić im tylko Sicz. Niech tam sobie siedzą sk–ny.

 3. Byłem na tej twierdzy. Wszystkim gorąco polecam.
  Historia wylewa się z każdego kamienia

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: