"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 ostatnie wałki przedwyborcze24 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
DZIĘKI ZA WSPARCIE ZESPOŁU AUTORÓW STRONY M-forum av live

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

4 thoughts on “Zadanie domowe ucznia klasy 4 Szkoły Podstawowej.

 1. Temat chłopca powraca…szkoła podstawowa probuje zrobić z 10 latka ” nienawistnika”…za plecami rodziców pod pretekstem głoszenia mowy nienawiści, zgłosili 4 klasiste do sadu. Rodzice chłopca poinformowali dzis o wizycie kuratora sadowego w ich domu. Szkoła w nasmarowanym donosie informuję iż:
  Chłopiec wyglasza nacjonalistyczne hasła. I wyzywa ukraińskiego ucznia od banderowców.

  Znam temat i zajmę stanowisko.
  Chłopiec ma konflikt z dzieckiem z ukrainy, po tym jak jako jedyny zareagował gdy mały chachłak wychwalał stjepana banderę na korytarzu. Od tamtej pory dochodziło do ekscesów pomiędzy nimi w szkole i po za nią. Rodzice nakazali Dyrekcji szkoły, aby informowała ich o ewentualnych problemach pomiędzy chłopcami. A wrazie działań szkoły wobec tak delikatnego problemu, zobowiązani są prosić rodziców czy mogą przeprowadzać jakiekolwiek rozmowy za ich zgodą lub obecnościa wraz ze swoim małym bohaterem. Mimo iż szkoła wyraziła zrozumienie problemu i przyjęła warunki rodziców. Wychowawca ukraińskiego chłopca postanowił a własną reke bez obecności pedagoga,psychologa szkolnego, bez poinformowania kogokolwiek przeprowadzil prywatne dochodzenie, wyciągając chłopca z lekcji, przesłuchując go , sporządzając z niej notatki. Oburzenie rodziców na zaistniała sytuacje zostało zbagatelizowane przez szkołę, lecz ta sama instytucja podpisała się pod dokumentem ów wylewnego nauczyciela i zawiadomiła sąd rodzinny.

 2. Nie przesadzajmy, Wawel to jest serce kraju Wandalów – Lechitów, zwanych teraz
  Po-Lachami – Polakami. Sprawę Kamieńca trzeba nagłaśniać. Trzeba pokazywać jak jest ta twierdza niszczona przez barbarzyńskich banderowców. Oni nienawidzą Polaków tak bardzo że nawet polskie kamienie są im wrogiem. Powinniśmy się porozumieć z Rosją i Węgrami i wspólnie z Rosjanami i Węgrami rozwalić ten wrogi nam twór polityczny. Zostawić im tylko Sicz. Niech tam sobie siedzą sk–ny.

 3. Byłem na tej twierdzy. Wszystkim gorąco polecam.
  Historia wylewa się z każdego kamienia

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: