"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 "JAK RZĄD PIS ROBI Z POLAKÓW NARÓD ZBOCZEŃCÓW"21 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W 2023 roku będzie nas 8 miliardów

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]
STYL ŻYCIA

Populacja ludzka świata szybko rośnie. W 2023 roku będzie nas 8 miliardów

Do końca roku na naszej pięknej planecie będzie żyło już 7,7 miliarda ludzi. Jeśli nie wystąpi żadna globalna wojna lub kataklizm, to za 5 lat będzie nas 8 miliardów.

Z każdym kolejnym rokiem na Ziemi będzie przybywało 60 milionów ludzi, czyli 1,5 razy tyle, ile mieszka w Polsce. Z najnowszego raportu „World Population Prospects: The 2018 Revision”, przygotowanego przez Organizację Narodów Zjednoczonych, możemy dowiedzieć się również, że w Chinach mieszka 1,44 miliarda ludzi, a w Indiach 1,39 miliarda.

Te dwa azjatyckie kraje stanową aż 38 procent światowej populacji. Według Departament ds. Gospodarczych i Społecznych ONZ, już za 6 lat Indie zdominują pod tym względem Państwo Środka.

Specjaliści wyliczyli, że przed rokiem 2050 na trzecim miejscu znajdzie się afrykańska Nigeria, która będzie miała większą liczbę ludności od Stanów Zjednoczonych.

W 2036 roku liczba ludności na Ziemi powinna wynosić 9 miliardów, w 2050 roku będzie to już 10 miliardów, a pod koniec XXI wieku aż 11,2 miliarda. Oczywiście są to wyliczenia bardzo ogólne i nie uwzględniające wojen, epidemii czy kataklizmów.

ONZ informuje też o spadającej populacji w krajach europejskich. Do roku 2050 nawet o 15 procent może spaść populacja ludzka w takich krajach jak: Chorwacja, Polska, Bułgaria, Litwa, Łotwa, Mołdawia, Rumunia, Ukraina czy Serbia.

Raport nie przewiduje jednak pewnego wzrostu narodzin spowodowanego falą imigracji, która zalewa obecnie kraje zachodniej Europy.

Źródło: GeekWeek.pl/ONZ / Fot. ONZ

One thought on “W 2023 roku będzie nas 8 miliardów

  1. gdyby obecnie ścisnąć wszystkich żyjących na Ziemii ludzi w Australii to i tak zgęszczenie os/km kwadratowy byłoby mniejsze niż na takiej Malcie a te gnidy na szczycie piramidy pieprzą o jakimś przeludnieni i co gorsza większość bydła to łyka i się z tym zgadza, duraki jak to bydło, które jedzą na obiadek przy niedzielnym stole pchają się pod nóż…

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: