NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

III RP to firma zarejestrowana………….

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

Znalezione obrazy dla zapytania gwiazda dawida w godle polski

III Rzeczpospolita (III RP) TO FIRMA ZAREJESTROWANA W USA O NUMERZE 0000079312

Proszę zapoznać się z dokumentami, które są zawarte pod tym numerem rejestracyjnym. Okazuje się, że sprzedano nas za rządów SLD – PSL w 2002 roku, a dokładnie zawiązano spółkę pod adresem Polskiego Konsulatu w Nowym Yorku, która ma prawo sprzedawać Polskie zadłużenie.
Teraz bomba: najnowszy dokument z 2018 roku mówi o tym, że spółka ma prawo sprzedawać zadłużenie Polski do wysokości 400 miliardów dolarów.
Każdy, kto kupi, może stać się właścicielem kawałka Polski.
Wiadomo po co, to zostało stworzone i kto to kupi, nie ma co do tego żadnych wątpliwości.
Najwyższy czas wezwać Polaków do wycofywania pieniędzy z banków, nie ma na co czekać.
W każdej chwili te pieniądze mogą być przejęte przez rząd okupacyjny spod niebieskiej gwiazdy

https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?CIK=0000079312&fbclid=IwAR2TxWf1vO39SDBqf3o6QOoloEtfjZtzjEeydlMz3rdTzj_jLP_zxhNpIDE

 

zrodlo:https://www.facebook.com/killuminati.pl.2/?

2 thoughts on “III RP to firma zarejestrowana………….

  1. Wraz z otrzymaniem metryki urodzenia, która nie jest nam do niczego potrzebna zostajemy zarejestrowani i dopisani do statystyki jako dłużnik długu zaciągniętego przez urzędników. Według oficjalnych danych jest to ok. 25 tyś zł na osobę, według rzeczywistych danych kwota ta jest 4 razy większa. Metryka nie jest aktem urodzenia tylko aktem przynależności do grupy niewolników zobowiązanych do spłacenia długów zaciągniętych przez klasę społeczną nazywającą się urzędnikami.
    http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/09/do-kogo-nalezysz-niewolniku/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: