NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Pudzianowskiemu puscily nerwy…..

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Pudzianowskiemu puściły nerwy! Dosadnie powiedział co sądzi o LGBT. Lewica zdębiał

Mariusz Pudzianowski to bez wątpienia jedna z ikon polskiego sportu. Popularny Pudzian zaczynał swoją światową karierę od uczestnictwa w zawodach Strongman, gdzie odnosił najwyższej rangi sukcesy.

Po wyśmienitej karierze w strongmenacie zdecydował zmienić branże. Od 2006 roku jest czynnym zawodnikiem MMA, który występuje w polskiej i największej w Europie organizacji KSW.

Znamy go już z mocnych i dosadnych wypowiedzi na tematy chociażby imigrantów. Widać że sportowiec nie ma żadnych oporów przed tym, aby wprost wyrażać to co naprawdę myśli. Tym razem „zahaczył” o kwestię, która w ostatnim czasie dość mocno przenika do społecznej dyskusji.

Zwolennicy i propagatorzy LGBT tych słów mu nie wybaczą

Pudzian wystąpił w programie telewizji internetowej lookr.tv, w którym odpowiadał na pytania zadawane przez widzów. Dowiedzieliśmy się m.in., że nie jest już samotny, a doniesienia o tym, jakoby miał problemy ze znalezieniem sobie partnerki, są wyłącznie wymysłem mediów.

“Żadnej. Ja mam co rozbierać i wystarczy mi. Gwiazdę mam w domu” – odparł na pytanie, którą z polskich gwiazd chciałby rozebrać.

Najbardziej jednak zaskoczyła odważna odpowiedź Mariusza na pytanie, jak zareagowałby na propozycję seksualną od… mężczyzny:

“Nie jestem tolerancyjny co do niektórych panów, niech ode mnie…

Ta wypowiedź Pudziana wzbudziła liczne kontrowersje w środowiskach LGBT, które określają go mianem “homofoba”

 

zrodlo:https://wlocie.pl/index.php/2019/03/09/pudzianowskiemu-puscily-nerwy-dosadnie-powiedzial-co-sadzi-o-lgbt-lewica-zdebiala/

One thought on “Pudzianowskiemu puscily nerwy…..

  1. czyli mozna wnioskowac ze kazdy pedal to heterofob, jeszcze brakuje tego zeby inwalidzi zaczeli domagac sie ze kazdy ma byc kaleka bo oni zle sie czuja wsrod zdrowych i pelnosprawnych. zaczynam wierzyc ze Marek Podlecki wie co jest grane i parchy zaczynaja nam sie wpierdalac w nasze normalne zycie, chca z nas zrobic chorych psychicznie i fizycznie pedalow i lesbijki a dzieci bedziemy sobie lepic z plasteliny i kurwa jeszcze co…?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: