NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

opublikowano w internecie mapę miejsc ukrycia skarbów iii rzeszy na terenie Polski – 28 ton złota +

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

W Niemczech opublikowano osobisty dziennik oficera III Rzeszy Egona Ollenhauera, w którym znajdują się lokalizacje z ukrytymi skarbami – informuje „Daily Mail”. Zaginione skarby mogą ukrywać się w jednym z polskich pałaców.

Jak wynika z zapisków, Adolf Hitler nakazał ukryć złoto, dzieła sztuki i inne kosztowności podczas odwrotu z Polski. Te skarby zostały załadowane do 260 ciężarówek i ukryte w 11 miejscach na terenie okupowanego kraju, aby wojska radzieckie nie mogły ich odnaleźć.

Stwierdzono, że w kryjówkach znajduje się około 28 ton złota, biżuterii, medali, przedmiotów sakralnych, a także 47 dzieł sztuki, w tym dzieł Botticellego, Rubensa, Caravaggia, Moneta, Rafaela i Rembrandta.

Przez kilka dziesięcioleci pamiętnik Ollenhauera przechowywany był w loży masońskiej w Quedlinburgu w Niemczech, po czym został przekazany fundacji Schlesische Brücke. Dziennik nie był wcześniej publikowany ze względu na warunki postawione przez lożę masońską.

https://t.co/Fx34yycgNF

https://www.dailymail.co.uk/news/article-6786621/Nazi-diary-reveals-ELEVEN-secret-treasure-hauls-hidden-Poland-unveiled.html?ito=social-twitter_mailonline

Członkowie organizacji odmówili publikacji pamiętnika, dopóki żyli uczestnicy wojny, związani z tymi wydarzeniami, w szczególności pracownicy „Waffen SS”.

Pracownik fundacji Roman Furmaniak twierdzi, że pięć niemieckich instytucji edukacyjnych potwierdziło autentyczność pamiętnika. W tej chwili fundacja sprawdza miejsca, w których mogą znajdować się skarby III Rzeszy. Między iinymi dno stawu, sekretny pokój w jednym z polskich pałaców, a także studnia w parku mogą skrywać zaginione skarby.

3 thoughts on “opublikowano w internecie mapę miejsc ukrycia skarbów iii rzeszy na terenie Polski – 28 ton złota +

  1. Trzeba zaangażować ”naszego” Jasia Taratajcia ze ŚWIRLANDII i jego przybocznego podnóżka Pana Marka Podleckiego … który swoim tajemniczym wahadełkiem … obklejonym ”specjalną” folią aluminiową … pochylony nad mapą naszego nieszczęśliwego i konającego kraju będzie czekał kiedy … wahadełko prawdę mu powie … a prawda nas wyzwoli .

    … lecz tak naprawdę widzieliśmy i słyszeliśmy jak trzech domorosłych odkrywców buszujących w ”zajęczym pędzie” przez parę dni po zamku Czocha … zakończyli swój żywot .

    … myślicie , że Adolfki dysponujący w tamtym czasie takimi technologiami , wziętymi z ”Księżyca” byli by w stanie zostawić nam w spadku takie wisienki na torciku ???

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: