"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 "JAK RZĄD PIS ROBI Z POLAKÓW NARÓD ZBOCZEŃCÓW"21 maja 2019
2 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

opublikowano w internecie mapę miejsc ukrycia skarbów iii rzeszy na terenie Polski – 28 ton złota +

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

W Niemczech opublikowano osobisty dziennik oficera III Rzeszy Egona Ollenhauera, w którym znajdują się lokalizacje z ukrytymi skarbami – informuje „Daily Mail”. Zaginione skarby mogą ukrywać się w jednym z polskich pałaców.

Jak wynika z zapisków, Adolf Hitler nakazał ukryć złoto, dzieła sztuki i inne kosztowności podczas odwrotu z Polski. Te skarby zostały załadowane do 260 ciężarówek i ukryte w 11 miejscach na terenie okupowanego kraju, aby wojska radzieckie nie mogły ich odnaleźć.

Stwierdzono, że w kryjówkach znajduje się około 28 ton złota, biżuterii, medali, przedmiotów sakralnych, a także 47 dzieł sztuki, w tym dzieł Botticellego, Rubensa, Caravaggia, Moneta, Rafaela i Rembrandta.

Przez kilka dziesięcioleci pamiętnik Ollenhauera przechowywany był w loży masońskiej w Quedlinburgu w Niemczech, po czym został przekazany fundacji Schlesische Brücke. Dziennik nie był wcześniej publikowany ze względu na warunki postawione przez lożę masońską.

https://t.co/Fx34yycgNF

https://www.dailymail.co.uk/news/article-6786621/Nazi-diary-reveals-ELEVEN-secret-treasure-hauls-hidden-Poland-unveiled.html?ito=social-twitter_mailonline

Członkowie organizacji odmówili publikacji pamiętnika, dopóki żyli uczestnicy wojny, związani z tymi wydarzeniami, w szczególności pracownicy „Waffen SS”.

Pracownik fundacji Roman Furmaniak twierdzi, że pięć niemieckich instytucji edukacyjnych potwierdziło autentyczność pamiętnika. W tej chwili fundacja sprawdza miejsca, w których mogą znajdować się skarby III Rzeszy. Między iinymi dno stawu, sekretny pokój w jednym z polskich pałaców, a także studnia w parku mogą skrywać zaginione skarby.

3 thoughts on “opublikowano w internecie mapę miejsc ukrycia skarbów iii rzeszy na terenie Polski – 28 ton złota +

  1. Trzeba zaangażować ”naszego” Jasia Taratajcia ze ŚWIRLANDII i jego przybocznego podnóżka Pana Marka Podleckiego … który swoim tajemniczym wahadełkiem … obklejonym ”specjalną” folią aluminiową … pochylony nad mapą naszego nieszczęśliwego i konającego kraju będzie czekał kiedy … wahadełko prawdę mu powie … a prawda nas wyzwoli .

    … lecz tak naprawdę widzieliśmy i słyszeliśmy jak trzech domorosłych odkrywców buszujących w ”zajęczym pędzie” przez parę dni po zamku Czocha … zakończyli swój żywot .

    … myślicie , że Adolfki dysponujący w tamtym czasie takimi technologiami , wziętymi z ”Księżyca” byli by w stanie zostawić nam w spadku takie wisienki na torciku ???

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: