"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 "JAK RZĄD PIS ROBI Z POLAKÓW NARÓD ZBOCZEŃCÓW"21 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Promocja Lodzi w Izraelu……

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

POPiS w pełnej krasie! Zdanowska i Magierowski będą promować Łódź w Izraelu

Znalezione obrazy dla zapytania Zdanowska i Magierowski zdjecia

Hnna Zdanowska i Marek Magierowski/ fot. twitte

– Z panią prezydent Hanną Zdanowską rozmawialiśmy dziś m.in. o promocji miasta Łódź w Izraelu – jako dynamicznego miasta, przyjaznego dla przedsiębiorców, o bogatej przeszłości, związanej także z liczną społecznością żydowską – poinformował na Twitterze ambasador RP w Izraelu Marek Magierowski.

Łza się w oku kręci, gdy widzi się tak wspaniałą współpracę PO i PiS. Prezydent Zdanowska miała stracić stanowisko jako osoba skazana prawomocnym wyrokiem, a tu niespodzianka, czyli sweet focia z ambasadorem Magierowskim i promocja Łodzi w Izraelu. Czym skończy się ta promocja? „W Łodzi to będzie co oddawać. Właściwie całe centrum. Polakom zostanie dworzec fabryczny i tunel pod miastem” – komentuje jeden z internautów.

Znalezione obrazy dla zapytania Zdanowska i Magierowski zdjecia

 

 

zrodlo:https://wprawo.pl/2019/03/07/popis-w-pelnej-krasie-zdanowska-i-magierowski-beda-promowac-lodz-w-izraelu/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: