NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Promocja Lodzi w Izraelu……

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

POPiS w pełnej krasie! Zdanowska i Magierowski będą promować Łódź w Izraelu

Znalezione obrazy dla zapytania Zdanowska i Magierowski zdjecia

Hnna Zdanowska i Marek Magierowski/ fot. twitte

– Z panią prezydent Hanną Zdanowską rozmawialiśmy dziś m.in. o promocji miasta Łódź w Izraelu – jako dynamicznego miasta, przyjaznego dla przedsiębiorców, o bogatej przeszłości, związanej także z liczną społecznością żydowską – poinformował na Twitterze ambasador RP w Izraelu Marek Magierowski.

Łza się w oku kręci, gdy widzi się tak wspaniałą współpracę PO i PiS. Prezydent Zdanowska miała stracić stanowisko jako osoba skazana prawomocnym wyrokiem, a tu niespodzianka, czyli sweet focia z ambasadorem Magierowskim i promocja Łodzi w Izraelu. Czym skończy się ta promocja? „W Łodzi to będzie co oddawać. Właściwie całe centrum. Polakom zostanie dworzec fabryczny i tunel pod miastem” – komentuje jeden z internautów.

Znalezione obrazy dla zapytania Zdanowska i Magierowski zdjecia

 

 

zrodlo:https://wprawo.pl/2019/03/07/popis-w-pelnej-krasie-zdanowska-i-magierowski-beda-promowac-lodz-w-izraelu/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: