NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz po pół litra z 3 gorylami nagranie av

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ
Internet obiega nagranie jak prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz w obstawie trzech ochroniarzy udała się do supermarketu po… butelkę wódki.

Osadzony film

10murzynków®@10murzynkow

Butelka wódki, dwie cole i …trzech ochroniarzy.

Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz rozpoczęła urzędowanie z mocnym przytupem…
via @Stefczyk_Info https://www.stefczyk.info/2019/03/08/tylko-u-nas-nowa-prezydent-gdanska-na-zakupach-w-towarzystwie-trzech-ochroniarzy-publikacja-tego-nagrania-oburzyla-politykow-platformy-obywatelskiej 

Ludzie o tym mówią: 349

Nagranie jako pierwszy opublikował portal Stefczyk.info.

Na nagraniu widzimy, jak pani prezydent w obstawie trzech ochroniarzy kupuje wódkę oraz dwie butelki coli. Urzędnicy gdańskiego ratusza nie chcą komentować tej sprawy.

3 thoughts on “Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz po pół litra z 3 gorylami nagranie av

  1. Dla mnie to głupie takie afiszowanie się z obstawa, prowokuje tylko żeby ktoś ja stuknął. Czy ona tez śpi z tymi ochroniarzami ?

  2. Wiadomo z czyich 😀 inna kwestia to jaką kartą płaciła – prywatną czy służbową bo nikt nie zabrania jej drinkować „po godzinach” – też człowiek 🙂 na jej miejscu zamówiłbym z dostawą, po co mają mnie paparazzi fotografować 😀

  3. pilnuja jej zeby jakis kundel jej nie wyruchal bo to rasowa suka przeciez, boi sie spotkac z adamowiczem? ciekawe ile te psy zarabiaja za jej pilnowanie i z czyich pieniedzy to idzie?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: